Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon d300 проблем
Автор: sakuraki   
Дата:   31-03-12 22:48

Здравейте! Брат ми иска и той да си купи дслр и е решил да си вземе някакъв фотоапарат. Та предложили му един никон д300, но с проблем правил 1 - 2 снимки и се изключва, после като се включи прави по 5 - 6 и пак се изключвал. Проблема, който му казали бил Mirror box assembly, но не се знае колко пари е ремонта. Ако някой знае колко пари е този ремонт или дали може да бъде друг проблем да пише :)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d300 проблем
Автор: deathzone   
Дата:   01-04-12 00:49

Някой във форума беше споменал бая сериозна цифра от порядъка на 300 лева, че май и повече беше. Това беше проблема със залепването на огледалото нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d300 проблем
Автор: sakuraki   
Дата:   01-04-12 01:06

Ами не знам мисля, че да, но не съм много сигурен.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d300 проблем
Автор: yang   
Дата:   01-04-12 08:46

Най-добре го занесете да го види ЗЕНТЕКС. Ако е проблема със залепване на огледалото не е драма, оправят го за няколко дена и ремонта струваше около 100-150лв. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d300 проблем
Автор: sakuraki   
Дата:   01-04-12 19:30

Ами ще видим в крайна сметка цената горе долу ще излезне към 300 - 350 лева на фотоапарата, но да не се окаже пък друг проблем да се берат грижи още.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »