Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: Вихро   
Дата:   18-03-12 22:12

Здравейте,

Искам да ви помоля за съвет дали си струва да си купя компактен фото апарат Canon Digital Ixus 115 HS за 279 лв. По принцип струва 319, ама сега от Канон дават при покупка премия в брой.Като излизам на снимки ползвам Pentax K 200. Напоследък обаче все по-малко време ми остава да излизам с тази цел. Все съм на работа[smilie2] И си мислех,че ако това апаратче ми е винаги в джоба ще мога да правя повече снимки. Ixus серията са компактни машинки и ми харесват като цяло.Как ви се струва съотношението цена,качество и компактност.Благодаря ви предварително[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: batzas   
Дата:   18-03-12 22:14

Взимай, и аз преди години си ходех така с иксус 30 в джеба. Но тогава телефоните не можеха да снимат.

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: next_time   
Дата:   18-03-12 23:22

И си мислех,че ако това апаратче ми е винаги в джоба ще мога да правя повече снимки.


Имаш някакъв специален норматив за правене на снимки от който си изостанал???

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-03-12 23:32

next_time хаха в 10-ката [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: Вихро   
Дата:   19-03-12 00:23

next_time ,съгласен съм с теб,че фотографията -правенето на снимки не е свързано с количеството.Не знам как е при теб,обаче на мен винаги ми се е струвало,че виждам повече интересни обекти,когато нямам апарат в себе си[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: Вихро   
Дата:   19-03-12 00:30

pd ,такива снимки като твойте не мога да направя,нито със скромния ми опит като фотограф,нито с апаратче за каквото искам мнение,още по-малко в София където главно смятам да го използвам[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: fmj   
Дата:   19-03-12 22:34

Ами вземи си палачинката
вместо сапунер[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: pefoto01   
Дата:   19-03-12 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: pachok   
Дата:   19-03-12 23:47

Аз за подобни случаи си нося една турбосапунерка. Не се побира лесно в джоба, но покрива всички фокусни разстояния и спестява носенето на обемистото ДСЛР тяло и няколко обектива. Качеството е по-зле, ме е спасявала в много случаи. Винаги е добре да имаш нещо под ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: gbrain   
Дата:   20-03-12 18:32

Canon S100... скъп е, знам.

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: realnoncho   
Дата:   20-03-12 18:59

Аз за целта използвам Canon SX110, също и за концерти където не пускат(а на някои и не е оферта) с ДСЛР.

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: Вихро   
Дата:   21-03-12 00:12

gbrain, вчера гледах s 100 в магазина. Наистина е много компактен и има супер характеристики.Това е апарата ама 1000 кинта. А и много неудобно го чувствах в ръката си.Много е мъничък.Аз за тези пари по-добре да си взема G 12.Макар,че не е компактен колкото s 100.fmj, за палачинката си прав и тя е вариант.pefoto01,прав си.Като се замисля за по-качествено,то с тези пари мога да си купя някое добро стъкло[smilie2] pachok,ще помисля и за турбо сапунерата,макар че ми се искаше все пак нещо по-компактно.realnoncho, Sx 110 май е най-бюджетното решение[smile] Благодаря ви много за съветите, като се спра на нещо пак ще пиша.До скоро[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За ползата винаги да имаме апарат под ръка
Автор: BirdOfPray   
Дата:   21-03-12 02:02

G 12[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »