Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Новият ipad вече е факт!
Автор: Star_dust   
Дата:   08-03-12 09:20

http://www.apple.com/ipad/

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: Sassho   
Дата:   08-03-12 09:25

..и снимков материал , линковете фулл[smilie10]


http://www.esato.com/phonephotos/cam/apple/ipad/201203080723qx9c8F.jpg



http://www.esato.com/phonephotos/cam/apple/ipad/2012030807246p8Zy4.jpg




Публикацията е редактирана (08-03-12 09:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: pacy4   
Дата:   08-03-12 12:25

За всички заблудени овчици, които робуват на аpple, може да прочетете темата която публикувах :

ТУК



Публикацията е редактирана (08-03-12 17:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: borisyankov   
Дата:   08-03-12 12:47

pacy4, добре че си ти да ни светнеш с това ревю, че къде сме виждали ние ipad на живо.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: ecobo   
Дата:   08-03-12 12:58

pacy4, типично по български ти е "ревюто": "Щом не мога да крада софтуер, филми и музика, значи е кофти" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: джъмбо   
Дата:   08-03-12 12:59

бати смеха е това "ревю" [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] поредното не работещо задапаратно

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: pumabg   
Дата:   08-03-12 13:09

Мдаа Itunes, ай нема нужда [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: clipse   
Дата:   08-03-12 13:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: georgivelev   
Дата:   08-03-12 13:14

нямам никакъв проблем с екосистемата на епъл, даже ми е по-яко да купувам всичките програми от 1 място. По-добре е и за девелопърите. Разнообразието от програми е главозамайващо.

Като цяло ще е поредният хит на Епъл, макар че аз лично не бих си го купил. Чакам догодина четворката.

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: mmddmm   
Дата:   08-03-12 13:59

Като чета, оставам с впечатлението, че повечето хора няма да си го поръчат...което е странно. Продуктът си е много добър. На мен лично и двата модела до сега са ми вършели перфектна работа за показване на снимки. Да не говорим, че има професионални апликации точно за организиране и презентиране на портфолио, което превръща iPad в мощен фотографски инструмент.
За мен удвоената резолюция е достатъчна, за да ъпгрейдна.
Apple си имат кусурите, но продуктите им вършат (и то доста добре) точно това, за което са създадени..



Публикацията е редактирана (08-03-12 14:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: джъмбо   
Дата:   08-03-12 14:44

аз си го ползвам като правя презентации, но понеже са по-скоро с диаграми а не снимки та затова ще си остана със старата вярна вече 2 години версия

иначе дисплея и процесора на новата кърти мивки признавам геймърчетата ще риткат с крака

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: asahi   
Дата:   08-03-12 14:50

Кое му беше фотографското, дето е различно от сапунерското?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: джъмбо   
Дата:   08-03-12 15:06

обработката на снимки на "терен" това му е фотографското

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: Тед   
Дата:   08-03-12 15:09

Ябълката ще я изядат червеите[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: ivodam   
Дата:   08-03-12 15:32

джъмбо: С коя програма обработваш? Аз съм пробвал 2-3 разни от стора, може да се коригират контраст, яркост, наситеност, ма нищо по-сериозно. И кой знае защо няма елементарен ресайз...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: bpavlov   
Дата:   08-03-12 15:38



Абсолютно съм съгласен с pacy4, изкуствените ограничения в IOS-a са вбесяващи и въобще нямат нищо общо с това, дали софтуерът ти е краден или купен.
Не може устройство, което претендира, че е компютър едва ли не, и видиш ли е "най-удобното на Света", да няма файлов мениджър [smilie23]

Ай тюнс форевъ, ай, ай

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: uri64   
Дата:   08-03-12 15:52

Ми не претендира да е компютър...това си е таблет и като таблет си функционира перфектно - да сърфираш из нет-а, да си прегледаш пощата, да прочетеш някоя книга или списание, филмче да изгледаш, снимки да покажеш (а не да обработваш роу-файлове след това да лющиш в шопа лейъри маски и нам кво си още), леко, удобно за размъкване, прекрасен екран..виж ако на човек му трябва работна станция тип десктоп или направо сървър, и всичко това комбинирано с камера с характеристиките на Д 800/800Е не би трябвало да си взима таблет

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: джъмбо   
Дата:   08-03-12 15:53

като искаш комп си вземаш макеър - горе долу същото като размер с айпада е




на айпада си ползвам снапсийд програмка която ми дава това което искам


а че мрънкачи ще има доволно много е видно само ми е интересно защо винаги конкурентните изделия са копия на айфона и айпада и все се водят техни убийци... някак комплексарско е [smilie18]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: ivodam   
Дата:   08-03-12 16:25

Джъмбич: Намерих друга програма за ресайз. Голям проблем [smilie18] Иначе тази снапсийд е готина, да. [smilie24] Апъл май са правили нещо тяхно, iPhoto, някой ако го е пробвал, да сподели.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: pacy4   
Дата:   08-03-12 16:53

georgivelev , ей такива като тебе са тези в парламента, дето искат да приемат АКТА. За мен който ползва продукт на Епъл с оргиналния му фирмуеър и нехакнат е меко казано "невежа". Казвам го от личен опит, тъй като и аз съм бил в това число.
джъмбо- ами да таблетите с андроид правят всичко, което и компютър, ай пада, обаче е един голям телефон, без функция за говорене.
uri64, какво може и какво не може ай пада, съм описал подробно в от първия ми пост в темата.
borisyankov, oчевидно има нужда да ви светна, щото повечето тук ядат отровната ябълка.



Публикацията е редактирана (08-03-12 17:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: georgivelev   
Дата:   08-03-12 17:23

я пак?

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: джъмбо   
Дата:   08-03-12 17:39

ифотото си е програмата която си върви с макОС просто сега са я докарали да върви и на айпад....

кервана си върви кучетата си лаят..

странното че доста народ гледам с отровни ябълки [cool]

иначе узери кат pacy4 първи надават вой ако им вземат "назаем" снимка без да им платят... моето си е мое останалото е общо [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: ittv   
Дата:   08-03-12 17:40

"след като всичко което искам да правя става и то без да плащам"

"За мен който ползва продукт на Епъл с оргиналния му фирмуеър и нехакнат е меко казано "невежа"."

А за мен човек твърдящ горепосоченото е измекяр и скъперник, без да слагам "". Не знам какви са в парламента, ама с манталитет като твоя, що да си го купя като мога да си го крадна никога няма да се оправим, по-скоро ще се върнем в комунизма, от където, който може си краде... Ти сигурно си от онези мишки в торентите, където вият, когато са изтеглили филмче безплатно, но няма субтитри все едно, че хората им са длъжни.. ходи си кради, скъперничи и трупай парички в дюшека и не ни давай наклон с некви тъпи статии какво да правим и какво не

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: kudra   
Дата:   08-03-12 17:45

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

ittv много си прав [smilie24]



Публикацията е редактирана (08-03-12 17:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Новият ipad вече е факт!
Автор: strikeback   
Дата:   08-03-12 18:16

малко много смесвате нещата ми се стурва...

ай-пада не е направен за сериозна работа - както ви се иска явно, това е най-вече средство за комуникация, лесно преносимо, леко, елементарно за работа, и т.н. - справя се с тази си задача перфектно - интернет, мейли, чатове, ФБ...
както и играчка за децата

някой ден може и да замести нормалния компютър, ще видим, за сега обаче не става за това...

относно платените програми и хакването - има предостатъчно апс-ове които са свободни, а има и платени за андроид не само за мак
като цяло не можете да очаквате нещо качествено без пари - това е до време... и не е устойчив модел
да не говорим че повечето са на доста ниски и достъпни цени

също така все още свободното пиратстване си има и своите недостатъци - сваляте без пари музика и филми но в какво качество?!
ай тюн ти предлага друго

също така е добре да има конкуренция

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »