Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: old_firehand   
Дата:   03-03-12 22:48

привет на всички,от доста време посещавам форума,но сега имам въпросче.Мисля да купувам от ибей въпросния фотоапарат,и въпросчето (може да е глупаво ама не ми е ясно) е за броя на кадри при видеозапис - има отделни апарати за САЩ (60 кадъра) и Европа ( 50) ли? или ,предполагам магазина (който може да е в Хонг Конг) естествено знаят че е за европа и ни пращат версията за нашия регион.Нещо друго да гледам?Може да препоръчате магазин от ибей uk,или да избирам тези с най ниската цена?Благодаря


Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: ZENON   
Дата:   03-03-12 23:00

и какво ти пречи да го вземеш от тук?

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: hotsnail   
Дата:   03-03-12 23:07

има и в ЦУМ....толкоз ли е голяма разликата, че да оставаш без гаранция? и да рискуваш да е на 60 кадъра т.е. ще мига.

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: old_firehand   
Дата:   03-03-12 23:14

цената,пък и в момента съм в GB,гледам вече че в павилиона са го намалили - 1 249.00 лв. с китовия 18-55
инак около 1 200 - Original in box:

1 x Sony NEX-5N Body
1 x SEL1855 E-mount 18-55mm F3.5-5.6 lens
1 x Sony HVL-F7S Flash
1 x Rechargeable battery NP-FW50
1 x Charger
1 x USB cable
1 x Shoulder strap
1 x CD-ROM
Free Gifts: (Click & Read Information)

1 x Mini Tripod
1 x Camera Case
1 x Cleaning Cloth
1 x Screen Protector
1 x Charger Adapter

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: Canon   
Дата:   04-03-12 09:52

брой на кадри при видеозапис -

няма

отделни апарати за САЩ (60 кадъра) и Европа ( 50)

Има различни по захранващ/зареждащ блок - стандарта на контакта за включване, повечето поддържат 110-220V

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: mitku   
Дата:   04-03-12 10:27

Даже и зарядното в повечето случаи/модели не е по-различно, а обикновено се различават само по куплунга/щепсела/кабела на зарядното за включване в контакта. [smilie3]
Иначе по темата - щом си в УК значи знаеш, че най-добре да не се занимаваш с доставки от Далечния Изток, а да търсиш предимно наличните в УК. Цените са нормални - като гледам се намира Некс-5Н кит 18-55 за около 500 паунда нов, с гаранция. Би трябвло да знаеш и, че трябва да гледаш рейтинга на продавача. Действай смело. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: batonga   
Дата:   04-03-12 19:27

Има на 60fps и на 50.

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: hotsnail   
Дата:   04-03-12 20:58

Тия с 60 имат и 24, а тия с 50 имат и 25 кадъра в секунда.

Има някой фетишисти с тия 24к/с все едно е магия и предпочитат тоя с 60к/с

Отговори на това съобщение
 Re: питане за Sony NEX 5N и ибей
Автор: mitku   
Дата:   05-03-12 08:01

Реално почти няма значение дали е 50 или 60фпс... или съответно 25 или 24. Защото практически все едно като ги обработи човек после на компютъра, си ги преенкодва както си иска и на колкото си иска, и изобщо няма да се забележи на колко са били. Аз например всичките клипчета си ги енкодвам на 25фпс, независимо на колко и с какво съм ги снимал. Просто в днешно време не е чак толкоз важно туй като едно време с аналоговите записи и камерите с PAL или NTSC - сега цифровите човек може доста да ги манипулира софтуерно с минимална загуба на качеството, която практически да не се забелязва. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »