Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Костюм за хелоин
Автор: fototo   
Дата:   28-10-11 12:31

Предложение за фото костюм за хелоуин
http://vimeo.com/31066520

[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: icikonti   
Дата:   28-10-11 12:35

Това не е български празник.Ние на същия ден имаме "Ден на будителите"....

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: TNT   
Дата:   28-10-11 12:36

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: ivanov.10   
Дата:   28-10-11 14:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: ZENON   
Дата:   28-10-11 14:40

Всъщност кои празници са български? Щот преди да се покръстят, сите бугаре са биле езичници. Мартниците - кво са? Символ езически. Цветница - върбови клонки... Та питам аз кои са българските празници...[smilie7]



Публикацията е редактирана (28-10-11 19:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: d_ave   
Дата:   28-10-11 15:38

брейййй, и какво като не е български празник? голямо чудо. за мен си е детски празник това и няма да имам против детето ми като попорасне да се кефи на разни смешни "страшни" неща. голям праз като не е български, те пък нашите български празници са голямата забава, няма що:)

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: Knartist   
Дата:   28-10-11 16:13

Андага, Хелоуин рулира... на мен май ми е направо най-любимият и симпатичен празник... сигурно заради детето в мен [smilie8] [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: tbby   
Дата:   28-10-11 16:35

За деца съм намерил екстра костюм [smilie18]


http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/317752_2517242648916_1188729173_3056504_1860845918_n.

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: marchello   
Дата:   28-10-11 16:41

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: s.lazarov   
Дата:   28-10-11 19:09

Е тия е нямало какво да правят.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: icikonti   
Дата:   28-10-11 19:53

Що бе... в Обединеното Хулиганство да не честват някой български празник?Или Банана Джо от Средния Запад, да чества нещо наше?
Вие що се пр'айте на чужденци в собствената си държава, че ще честване нещо, което не си е ваше?
Иначе Зенончо, точно тия неща които си посочил са си български, ама недей да противопоставяш българско на християнско!!!
Ние също имаме плашене с бутафорни костюми- мъже се обличат като жени, тикви се изрязват и се поставят свещи в тях и т.н., но това е през м. февруари преди Заговезни.С тези народни празници се гони злото в "мръсната седмица"...Вие що не чествате тия работи, ами сте вдигнали крак като жабата, когато видяла да подковават коня? Аааа?[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: six_stars   
Дата:   28-10-11 21:55

Щото наш'те празници са предимно на маса и обикновено са свързани я с греяна ракия, я с червено вино и пр. Което за децата, не е най-интересното занимание. Освен това, никой не полага усилия да популяризира българските празници.

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: Knartist   
Дата:   28-10-11 22:12

Вероятно един от основните проблеми на "българските" "празници", както и на не малко български неща, е, че залагат повече на "българското", отколкото на Човешкото... затова в условията на свободен човешки избор е съвсем нормално един човек да предпочете нещо по-човешко [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: neuromancer   
Дата:   28-10-11 22:30

ние си тачим и българските празници. Ама колкото повече, толкова повече [beer]
А това да плюеш против празник ... е много българско

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: asahi   
Дата:   28-10-11 23:45

Мадърфакърдей ще го чеВстваме ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: Knartist   
Дата:   28-10-11 23:50

Асахи, ВСЕКИ ден е мадърфакърдей! [cool]
Ерго, всеки ден ще го честваме... така де, като сме безделници, да не сме без празници [smilie21] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: n1x0n   
Дата:   29-10-11 01:34

Вие що се пр'айте на чужденци в собствената си държава, че ще честване нещо, което не си е ваше?

Така, така! Всеки да си чества неговото - никакви забавления в никакъв случай! Особено пък измислени от други нации! [smilie23]

Добре че не се умира от скука в действителност, че някои хора нямаше да доживеят 18. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: filippanchev   
Дата:   29-10-11 02:02


http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/428882_460s.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Костюм за хелоин
Автор: niagara   
Дата:   29-10-11 10:56

бялото костюмчиииии[smilie18]

който обича празниците заради емоции и креативност - като мен - весело празнуване.[beer]


а който обича празниците заради яденето и пиенето .... ффнимафайте с количествата[smilie25]


http://2.bp.blogspot.com/-eBh9Eb3bDf8/TqukPzw9I1I/AAAAAAAASj4/Bik_qT0PZT4/halloween-pumpkin-06.jpg




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »