Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   15-08-11 22:46

Много разтегливо понятие е!

Може ли да се смята за фетиш когато фотограф снима своя обект на снимане?
Примерно фетиш към красотата, очите, гърдите, дупето, дрехите с който е модела, аксесоарите...!

Това ли е ФЕТиш!?

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: vgramatikov   
Дата:   15-08-11 22:49

Според мен би могло да се нарече... :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: sirkhann   
Дата:   15-08-11 22:54

Да не си изцапа някой огледалото на фотоапарата само... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   15-08-11 23:03

Познавам много хора които харесват жени "без гърди". Определено харесват и деца! Във фотографията особено в раздел голо тяло като има гърди всичко остава на заден план дори и душата на модела. Явно влечението към кълбати форми е много добър показател за добър фотограф.
Ако това е Фетиш значи там е ядрото на кадъра.

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: canonio   
Дата:   15-08-11 23:07

никога, по никакъв начин не бих харесал силикон. Коригирани женски гърди и усти ме отвращават. Считам ги за страстоубийки... нема ми стане пишката от искуствени органи.

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   15-08-11 23:25

Значи все пак Фетиш може и да не е хубава дума. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   15-08-11 23:46

Защо фетиш да не е хубава дума, за фетешиста е хубава, тогава може да се приеме, че и за обикновения гражданин е също хубава.
Женшина без гърди - такова понятие нема, все едно кокошка без глава. Всяка шеншина има гърди, ама дали някой ще ги забележи - това е негово творческо решение. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   15-08-11 23:48

[cool] Мисля че нормата е колкото една човешка длан... но колко е голяма една човешка длан [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   15-08-11 23:50

ако Фетиша е Фетиш
тогава какво е
ФЕТИШ АРТ

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: slav4cho   
Дата:   16-08-11 00:33

фетиша е нещо което влияе на либидото така че всичко може да е фетиш
за снимки жени без гърди ми изглеждат по добре

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   16-08-11 00:35

сигурно се снима с някакво просто осветление с 4-5 а защо не и 6 светкавици, не е сложно както при актовата фотография с цели 2 две [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: danvan16   
Дата:   16-08-11 01:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   16-08-11 09:31

Та да снимаш портрет то той строго се влияе от фетиша който фотографа изпитва към определени части или елементи от обема на модела разделено по фокусното разстояние х 3,14

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: Lalinda   
Дата:   16-08-11 10:38

Не може. Фетишът е самият предмет на преследване и обожание, не е действието. Действието се нарича фетишизъм.

Исторически или по-скоро антропологически става дума за обожествяване на животни или неодушевени предмети... При фетишизма има сравнение на едни вярвания или култове с други, иначе става дума за идолопоклонничество. Други пък смятат, че фетишизмът е идолопоклонничество...

При сексуалния фетишизъм, който вероятно имаш предвид, става дума за сексуална възбуда, която е предизвикана от визуален и/или физически контакт с предмет, с част от тялото или в дадена ситуация. Фетишът включва парциализма (допир или визуализация на част от тялото, като гърдите, задните части, краката, на пъпа, ръцете, носа или най-често стъпалата), няколко предмета (ръкавици, чорапи, ботуши и обувки) или материи (кожа и латекс).




Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   16-08-11 10:43

Фетишът не винаги значи възбуда или да носи секс послание. Носенето на "маркови" дрехи също е фетиш... не вярвам жените да са все овлажнени и със щръкнали зърна...
Носенето на ремъци с надписи /никони канони.../ също е фетиш особено ако не можеш да снимаш.

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: MargeryK   
Дата:   16-08-11 10:55

Ха, аз май си нямам Фетиш, но пък си имам Антифетиш ако мога така да се изразя - не обичам да виждам на снимки или неща от този род стъпалата, най-вече погледнати отдолу. Просто само като ги гледам и ме дразнят адски много...
По темата: Според мен, ако клониш към определени части на тялото при снимане, може и да е фетиш. :)

Отговори на това съобщение
 Re: ФЕТИШ
Автор: erotila   
Дата:   16-08-11 13:15

Сега вече разбрах че портретната фотография е фетиш особено ако навлажнява!!!

Именно за това все не разбирам тези които снимат птици, лъвовИ, и мечки, тези дето снимат ларви, охлюви и калинки...
ЧЕ ТЕ СА Много ИЗЗВРАТЕНИ тИповИ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »