Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: spacewalker   
Дата:   22-05-11 22:49

Можете ли да ми препоръчате някои компактен апарат до тези пари.
Един приятел ме помоли да му препоръчам някой, за да може да си снима детето което му се роди наскоро, и да не му е много сложен.
Аз честно казано съм запознат с ДСЛР-те , но в компактните тела нищо не знам кое си заслужава и нямам идея какво да му предложа.
Човека е навит и на техника 2ра ръка, така че и такива предложения се приемат.

Надявам се единствено на сериозни отговори.
Предложения за компактни ДСЛР-и с китови обективи отпадат, търси се компактно решение, или някой суперзуум апарат. [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: mihajlov2   
Дата:   22-05-11 22:57

Втора ръка, ако може да намери от компактните Фуджи F30 или F31. Гледам в базара от суперзумовете се предлага за малко повече парички Панасоник FZ28. (Пак става дума за втора ръка.) При него най-добре да се снима в RAW. Или от Фуджитата - S6500.



Публикацията е редактирана (22-05-11 22:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: thaliasodi   
Дата:   27-05-11 22:03

От 5 години съм притежател и съм изучила всичко за панасоник,смятам че сапунерките или полупрофесионалните им суперзуум какъвто имам и аз са най доброто решение в момента тз-6 струва 299лв в техномаркет и има 12 оптичен зуум няколко режима много добри специално за снимане на дете където даже въвжедаш дата на раждане и тн и е като фото дневник, няма по добро имам опит с олимпуси такива джобни и канони и никони-тоест от сапунения или висок сапунен полупроф клас-просто ужасно съм недоволна,с панасоник-люмикс просто размазана снимка или неточна е трудно да направиш,няма дори случаи да дам пример, мисля че ако пък предпочитате да се снабдите сега с нещо най-ново за вас би бил добър най последния модел тз-20 го водят в техномаркет към 800лв тай вече е толкова подобрен и има толкова още нови неща от тз-6 че сам си е реклама,не само аз общо взето в квартала ми всеки 2ри човек има именно или професионален никон или компактен люмикс,няма по добро решение, за съжаление точно сега моя тз-3 претърпя катастрофа,по моя вина и вероятно непоправима,търся помощ за оправия но ако не си намеря ще взема пак най новия люмикс,просто каквото и да търси човек от един малък непрофесионален апарат,който същевременно да не е от тъпите сапунерки, ще го намери именно в серията тз на люмикс,другите им също са добри но серията тз е суперзуум и включва абсолютно всички други възможни функции които останалите им серии само различно варират и не са особено практични. дано съм била полезна.
давам линк за този от 300лв-убедена съм че не бихте могли да имате по добро решение
http://www.technomarket.bg/products/09052571/panasonic-dmc-tz6ep-k



Публикацията е редактирана (27-05-11 22:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: dfxos   
Дата:   27-05-11 22:57

Разгледай IXUS серията на Canon. Много добри сапунери.

Сапунерите Лумикс са компромис.

Такова животно като полупрофесионален сапунер няма !

Отговори на това съобщение
 Re: Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: mihajlov2   
Дата:   27-05-11 23:01

И какво е "полупрофесионалното" на някакви си "суперзумове", които дори нямат PASM режими на снимане, а матричките им са колкото половин бебешко нокътче?[smilie5] А за RAW и да не говорим...



Публикацията е редактирана (27-05-11 23:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Компактен фотоапарат до 300лв?
Автор: shadowlevel   
Дата:   27-05-11 23:10

Хе,това ти препоръчвам:

http://technomarket.bg/products/09056972/canon-powershot-sx120-is




Публикацията е редактирана (27-05-11 23:12)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »