Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: zagorchinov   
Дата:   09-03-11 21:05

Здравейте,

бих искал да намеря сервиз където да отворят и да почистят от прах по лещите обектив Canon EF-S 17-55/2.8.

Потърсих във форума и доколкото разбрах Зантекс се оказват с някакви криминални проблеми. Мненията за Наско от Дондуков 18 също не ми харесаха и не е вариант за мен.

Дали някой може да ми помогне с информация за друг сервиз за Канон? Благодаря предварително.

Диан Загорчинов
www.zagorchinov.com


Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: ZENTEX   
Дата:   10-03-11 11:31

Ми в моторизирания сервиз на КАНОН,ЗЕНТЕКС са престъпници,най много да те прикъткат с по ниска цена и след това да те набият и о.ънат и да ти свият обективчето.Плюс това до колкото разбрах от БОП,ЗОБ и СССР са ги ткнали в дранголника доживотно.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: ristis   
Дата:   10-03-11 11:48

Зентекс, не се нерви - такива не ти требват...

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: zagorchinov   
Дата:   10-03-11 11:57

Вече съжалявам, че пуснах тема тук. Класически заяждания. И двата отговора не ми помагат.

ЗЕНТЕКС, след като в същият този форум сервиза е опетнен от коментари, може би трябва да направиш нещо за да си изчистиш името, а не да нападаш с ругатни, ама уж на майтап. Не обвинявам никой, просто искам да си почистя обектива и бих го дал в ЗЕНТЕКС, но очевидно ако работят в стила в който пишат по-добре да избягвам.

Приятен ден.

Диан

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: ZENTEX   
Дата:   10-03-11 12:18

Аз лично нямам какво да си чистя,тва че некви тъпи ченгета дето им плащаме заплатите си позволяват да пръскат с лайна по някой който и хабер си няма от изкривените им кримипсихологични мастурбаций си е друга работа.Поредното доказателство че в МОЯТА държава(казвам моята защото навсякъде се употребява от българи "тази държава",имам чувството че ги е срам от този факт,което много ме дразни,защото аз съм националист) е пълно с некадърни тъпаци и малоумно простолюдие търсещо зрелища.

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: neuromancer   
Дата:   10-03-11 12:58

В Моторизирания сервиз на канон ще имаш късмет, ако не си получиш обектива в по-лошо състояние, отколкото си го дал (това пак от четене във форума).
Други места освен изброените в темата обаче няма [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: Батко   
Дата:   10-03-11 13:19

ZENTEX [smilie24] - не съм ползвал услугите, но само положителни неща съм чувал.
neuromancer [smilie24] - ползвал съм им услугите и съм писал много по въпроса, но сега ще пропусна, защото не искам да си развалям хубавото про-пролетно настроение!
zagorchinov - имах този прекрасен обектив. За какво ти е да го чистиш!? Смяташ, че качеството на снимките се променя?



Публикацията е редактирана (10-03-11 13:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: zagorchinov   
Дата:   10-03-11 13:38

Намерих сервиз, благодаря за полезните отговори.

@Батко: виждам доста прах по вътрешните лещи, включително и малък косъм. Със сигурност се получава разсейване и мисля че време за почистване, защото обектива по начало е невероятен. Сигурно го знаеш, пък и по оптични качества е известен като "the EF-S L lens", само че не е weatherproof и това след две години употреба си личи много за съжаление.
(Сигурно точно онзи червен ринг пази L обективите от прах. :)

Поздрави.

Диан

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: strikeback   
Дата:   10-03-11 14:12

Dido taka e tuk - ne se kosi...
uspeh s pochistvaneto


OFF - ne raboti kirilizaziata


Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: pefoto01   
Дата:   10-03-11 14:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: zagorchinov   
Дата:   10-03-11 14:51

@pefoto01: Не, не съм наясно как действат "ония". Просто влязох тук с въпрос, преди това потърсих, прочетох и накрая попитах. Накрая си намерих сам, а останалото с удоволствие оставям на вас, чудесни фотографи и опитни форумци.

Лек ден,

Диан

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: pefoto01   
Дата:   10-03-11 14:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: Батко   
Дата:   10-03-11 15:00

zagorchinov, би ли споделил името на сервиза и защо избра именно него? Ако някой друг колега, също се е усъмнил по някаква причина в по-известните сервизи, смятам че ще има полза от тази тема и няма да има нужда да създава нова...


Отговори на това съобщение
 Re: Вътрешно почистване на EF-S 17-55mm
Автор: ivom   
Дата:   10-03-11 19:45

ZENTEX - много точен [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »