Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: d_ave   
Дата:   21-03-11 23:21

Един приятел ми изсипа една торба сенници за базара. според мен всички са оригинални, предвид изработката, но не мога да идентифицирам за какви обективи са. по моя преценка предвид формата са предимно за телеобективи с въртящ се преден елемент, но захващането на почти всички е различно. как мога най-лесно да ги идентифицирам?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: da.fo   
Дата:   21-03-11 23:29

Най добре се отбий при някой профи във фотото му и той да те светне , че иначе ще "объркаш конците"


Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: V-plod   
Дата:   21-03-11 23:39

цяла торба сенници [smilie11]
да не са крадени [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: d_ave   
Дата:   21-03-11 23:45

V-plod, не, човека е на годинки и не му се занимава с интернет - от време на време като го закъса ми носи по някоя "вехтория" за продажба - имал е фото до скоро, в което е купувал и продавал фото техника на старо, но кризата и дигитализацията го е накарала да затвори.
иначе цяла торба е леко пресилено казано, сега ги преброих, 16 броя са, като има и няколко повтарящи се.
и аз мислех да се отбия при някой, ама като се замисля май само Деков ще помогне, в павилиона и синтезис не знам дали ще ми обърнат внимание.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: da.fo   
Дата:   22-03-11 00:32

Да, за Деков съм чувал само добри думи, макар и да не го познавам - бих пробвал там [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: stoyanas   
Дата:   22-03-11 00:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: d_ave   
Дата:   22-03-11 01:30

нямат, само един има и на него са In, Out и едина стрелка - виждал съм такива на Олимпуски сенник и на Сигма.
иначе ги мерих с един канонски обектив 28-105 - нито един не стана на него, или са малко по-големи, или малко по-малки. но пък от друга страна не са от най-стария тип, защото не са метални а са пластмасови и почти всички са с мъхест плат от вътре да елиминира отблясъците.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: didesignbg   
Дата:   22-03-11 08:07

наснимваш ги, и чакаш някой да мине да подскаже. Най-вероятно не са на марка производител на обективи. Всички никонски сенници, които съм виждал са с обозначение.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: fotorafi   
Дата:   22-03-11 08:22

Най-лесно е на 2 април ги донеси на базара, там ще ги идентифицираме и всеки ще си купи по някой....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: d_ave   
Дата:   22-03-11 08:55

рафи, с удоволствие, ама няма да съм в България по това време:( Евентуално на майския базар може да дойда да продавам, там може да ги донеса ако не съм намерил решение.
didesigbg, и аз го мислех, като специално ще снимам и захвата, според мен по това най-вече може да се познае. ще си приготвя някаква милиметрова скала да ги снимам да нея, че да може да се види големината.



Публикацията е редактирана (22-03-11 08:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да помогне за няколко сенника?
Автор: sirteo   
Дата:   22-03-11 14:05

Хващай шублера, мери и качвай снимки, все някой ще си припознае [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »