Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Преход из Родопита
Автор: dianpapazov   
Дата:   31-01-11 00:01

Здравейте приятели :)
Имам една невероятна идея да направя преход на родопите за около две седмици, достатъчно време за да се насладя на красотата и да поснимам залези изгреви и бури :) Обръщам се към вас с молба ако някой знае маршрути или е правил такива из Родопита да ме светне :)
Търся най дългия маршрут, ако има карта някъде или описание, пишете, ако не здраве да е, най обичам да не знам къде отивам а ако има и мечки купона е пълен. А ако пък някой му се ходи може да свормираме някоя бойна групичка.


Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: itilien   
Дата:   31-01-11 00:05

за пешеходен преход ли говориш ?

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: tricky8600   
Дата:   31-01-11 00:24

За 2 седмици можеш да обиколиш с кола основно Западните или Източните Родопи
/сам трябва да решиш коя от двете части/[smilie10] .Но ще трябва да си направиш и добър план кога,къде ще си и какво искаш да видиш.[smilie22]
Зимата по красиво в Западните части.
Пешеходен преход по това време на годината не е препоръчително да се прави за толкова дълъг период.
Продават карти в книжарниците на които са отразени и маршрути,хижи,пътеки и т.н.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: tvk75   
Дата:   31-01-11 00:38

за 2 седмици може да се обиколят целите Родопи,,,,,,,,

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: vladimir666   
Дата:   31-01-11 00:42

Без познания в планинарството , зимния туризъм и Родопите си мъртъв!

Ако говорим за пешеходен туризъм.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: dianpapazov   
Дата:   31-01-11 01:05

Е не вярвам да си е самоубийство дори и през зимата, ако си подготвен. :) Идеята ми е да е през лятото, извинявам се не се доуточних по горе. Палатка и преход за две седмици пеша това мога да си позволя за сега :) Благодаря ви предварително за Информацията

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопите
Автор: dianpapazov   
Дата:   31-01-11 01:07

Незнаех че в книжарниците има карти с еко пътеки :) това е супер, както се сещате съм нов авантюризма но затова се подготвям с информация от сега. Още утре ще проверя в някоя книжарница.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: itilien   
Дата:   31-01-11 02:05

Е то още средата на зимата, ти за лятна разходка се подготвяш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: ka7   
Дата:   31-01-11 03:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: itilien   
Дата:   31-01-11 03:49

а, аз мислех, че за две седмици в родопите говорим [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: ka7   
Дата:   31-01-11 03:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: itilien   
Дата:   31-01-11 03:55

нещо не си избрал хубав цвят обаче

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: ka7   
Дата:   31-01-11 03:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: esc   
Дата:   31-01-11 07:47

Неграмотна работа...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: ekomitov   
Дата:   31-01-11 08:04

Може да прочетеш повече тук:
текст Иначе в Родопите е пълно с маршрути, но зависи и какво търсиш. Ако целиш пейзажи, изгреви и залези използвай туристическите пътеки по билата. Изгрева наблюдаван от х."Преспа" или под вр.Перелик си заслужава.



Публикацията е редактирана (31-01-11 08:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: Orlin   
Дата:   31-01-11 20:40

Че то в Родопите ако вървиш половин час безцелно и на маршрут попадаш. Я туристически, я пастирски, я граничарски.

Моят съвет - или обикаляй с кола по пътища, или се включи към група, която планира поход. Разликата между планината и пътя от къщи до кръчмата е съществена.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: chukov   
Дата:   31-01-11 22:46

Ех, тез Родопи
Много пейзаж има там, ама иска специална гонка.
С едно ходене не става па било то и двуседмично

Трябва много да се ходи за да се поназнайват местата, ориентацията им спрямо залеза и изгрева, в кое време на годината са най-интересни за снимане и т.н.

Иначе ако бях слободен само някой да каже "Отиваме в Родопите" и скачам посред нощ на коня

Километрите не ме бъркат

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: digitalgab   
Дата:   31-01-11 23:17

Оня ден спасиха двама в Родопите през ноща. После трябвало да платят 754 лева за акцията, ако са нямали застраховка.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: esc   
Дата:   31-01-11 23:35


https://photo-forum.net/static/site_pics/167/c_1128773440_DSC03211.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: kufeiko   
Дата:   01-02-11 02:11

Отивай, отивай - няма как да сбъркаш! Дано и компания да успееш да събереш.
Аз миналата година +2-ма приятели правихме 5 дни с колела, беше божествено! Все пак за купона с мечките имай предвид, че нямаше човек покрай Смолян, който да не ни предупреди! Хората явно леко са пропищяли, казаха ни да не си правим странни опити.
В книжарниците има карти, цепнати на две - Източни и Западни Родопи, качеството е добро.
А маршрути - свят да ти се завие!

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: dianpapazov   
Дата:   01-02-11 20:19

Супер благодаря на всички ви дори и на СПАМЕРИТЕ ;) знам че не е с лоша умисъл. Извинявам се, че наистина съм написал "Родопита" вместо Родопите, но беше късно и ми се спеше, но виж идеята за колелетата също много ми допадна ;) Наистина е рано за замисли за Лято, но никой не е сбъркал ако се е подготвил. А за преходи в планината имам някаква идея :) За съжаление само из моята родна Стара Планина никоя друга. Мисля че е вече да "изляза от квартала" ;) [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: dianpapazov   
Дата:   01-02-11 21:05

Как вмъквате снимки тук ? аз нещо немога къде да намеря УРЛ на снимки качени в сайта

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: neuromancer   
Дата:   01-02-11 21:12

като цъкнеш с десния бутон на снимката, там трябва да има Properties, Inspect или както там се казва в зависимост от браузера, избираш и гледаш адреса на снимката.
Трябва да е подобно на http://...нещо.си.тука......jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: santoli   
Дата:   01-02-11 21:22

В зимни условия за толкова дълго време горещо препоръчвам Източни Родопи. Гледките може да са различни от Западни, но също толкова уникални, а условията са доста по-поносими зимно време.

Отговори на това съобщение
 Re: Преход из Родопита
Автор: dianpapazov   
Дата:   02-02-11 22:25

Ей това е от Тетевен, малко катерене по доста отвестни наклони но си заслужаваше. Къщурката е Заслона за алпинисти.

https://photo-forum.net/static/site_pics/165/a_1296586820_DSC_4300.jpg




Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »