Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 12:44



Здравейте , на 22 години съм (вече) , студент във ТУ ( МЕЙ ) Варна специалност "Електроника" 4 курс , завършил съм "КСТ" ( компютърни системи и технологии) в ПГЕЕ "М.В.Ломоносов" гр. Г.Оряховица и търся работа на територията на град Варна .

Така стига с маловажната информация , общо взето не се плаша от работа и няма нещо , с което да немога да се справя след ден , два , седмица обучение , за пари лягаш и ти правя хирургическа операция на сърцето на кухненската маса ( ако има място за шега в тая история с парите ) . Общо взето фотографията ми е страст , но не много отдавна (2-3 години) и все пак най-после открих нещо , с което ми се занимава . Благодаря за отделеното време и успех на мен [shtrak]


П.П. Надявам се обявата да не в разрез с форумните правила.

П.П.2 Миналата година спасихме полужението с работа в чужбина , надявам се тази да не ми се налага да излизам от България .

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: __SpOO__   
Дата:   26-01-11 12:52

Успех и дано си намериш нещо подходящо. Но, въпреки че не си във форум по Български език и Литература е добре да обърнеш внимание на граматиката си.

Не за друго, просто създава лошо впечатление в една не малка част от хората.


Наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 12:55

Мерси , ще го имам предвид. ;)

П.П. Може би заложих повече на това , че фотографите са широко скроени хора и по-свободният изказ тук би свършил работа.И все пак това не ми дава право да пиша неграмотно , за което се извинявам и благодаря още веднъж.



Публикацията е редактирана (26-01-11 13:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tnt   
Дата:   26-01-11 12:59

постоянна работа ли търсиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 13:00

Да , тази година (Април месец) завършвам .

П.П. Разбира се , това да не означава ,че не бих обърнал внимание и на нещо временно .



Публикацията е редактирана (26-01-11 13:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: Shmidt   
Дата:   26-01-11 13:19

tnt и tNd

Вие да не сте рода някаква ? [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tnt   
Дата:   26-01-11 13:27

да, той ми е внук. /сори за спама/

Успех, момче!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: Shmidt   
Дата:   26-01-11 13:28

tNd

Дай на лични координати за връзка

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 13:45

+359883339844 Румен П. Караниколов

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: rustygun   
Дата:   26-01-11 14:15

МЕИ,колега,М Е И... [smilie5] Пак някой от АИУТ-а да ви отвори очите, ей... [smilie18]


Успех с търсенето! [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 14:38

Мерси , старая се да живея в съвремието и абривиатури от разпаднали се комунистически режими не са ми много познати , за което се извинявам .

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: lumix   
Дата:   26-01-11 16:39

.... абрЕвиатури а не абрИвиатури!

Казваш, че учиш "Компютърни системи и технологии", предлагам ти да използваш ето тази добавка за Firefox:

Bulgarian Dictionary 4.3

която можеш да си свалиш от тук:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/bulgarian-dictionary/


тя ще ти поправя правописа, защото и Cv-то ако си изпратиш с толкова грешки просто няма да ти обърнат внимание! Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: aeobs   
Дата:   26-01-11 16:50

Типично по комунистки ти и отговориха. [smilie18]
Г-н lumix, абревиатура и абривиатура са дублети на заемката Abbreviation и двете са граматично правилни. Подобно на транзакция и трансакция.
Предполагам се чувствате тъпо сега?

ред: За съжаление аз не мога да съм от полза колкото бяхте Вие, защото все още няма софтуерна програма, която да поправя прожектирано мислене.



Публикацията е редактирана (26-01-11 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: lumix   
Дата:   26-01-11 17:04

aeobs,
Не се чувствам тъпо![smilie5]

Абревиатура (от латински ab — „на“, brevis — „кратко“) е дума, която се образува от началните букви или срички на сложни наименования.
.............................
.............................
Речник на литературните термини, Издателство „Наука и изкуство“, 1969


И какво е комунистическото? Пращам му линк към добавка за Firefox, която ще му помага много при писане на Cv-та. [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   26-01-11 17:06

momcheto ima pravopisni, ne gramaticheski greshki
i ne chak tolkoz
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: JOKEvcv   
Дата:   26-01-11 17:07

То ако трябва да сме точно не е МЕИ ами е ВМЕИ.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: aeobs   
Дата:   26-01-11 17:09

Ако трябваше да сме точни, почти всички в тая тема нямаше да са се родили.
lumix, няма да те закачам повече, защото виждам , че оценяваш критика, а това само по себе си не е малко. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: lumix   
Дата:   26-01-11 17:20

aeobs,
...и аз когато пиша правя правописни грешки ....особено когато пиша бързо и за това отдавна съм се научил, като го напиша накрая да го прочета и след това да натисна изпрати или публикувай.

Добавката за "лисицата" е много полезна, защото подчертава в движение неправилно написаните думи....използвам я от версия 1.0.....

Хареса ми това ""Ако трябваше да сме точни, почти всички в тая тема нямаше да са се родили..." Ари [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: headcharge   
Дата:   26-01-11 17:50





Публикацията е редактирана (26-01-11 17:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: tNd   
Дата:   26-01-11 21:44

Не отричам ,че греша . Все ми се струва ,че това да спамите без особен умисъл темата , е по-голям проблем от моите грешки.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: rustygun   
Дата:   26-01-11 22:13

А наборът просто си търсеше работа...[smilie5]

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: chukov   
Дата:   26-01-11 23:25

Всъщност не е ли нормално като си завършил един институт да знаеш поне какво означава неговата абревиатура?

защото И-то във МЕИ-то е институт

Машинно Електротехнически Институт

Й от Йордановден ли идва?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: BirdOfPray   
Дата:   26-01-11 23:43

Чуков, учебното заведение се казва Технически Университет - Варна (ТУ) от 1990 година...
А преди това (от създаването си като самостоятелно учебно заведение през 1962 когато е станало институт) беше Машинно-електротехнически институт (МЕИ) или Висш Машинно-Електротехнически Институт (ВМЕИ)

Тоест простено е на младежа да няма спомени от първите си месеци живот как точно се е казвал университета, в който сега учи, когато той е бил бебе.
Друг е въпроса, защо примерно не се е поинтересувал от историята на учебното заведение, което завършва скоро. Но мисля, че това е проблем на българското общество в което е отраснал младежа през последните 20 години - ЛИПСАТА НА КАКВОТО и да е възпитание в посока почитане на традициите... във всеки един аспект на живота.

За правопиа на младежта ПО ПРИНЦИП, дето хабер си няма каква е разликата между буквите И and Й - nqmam namerenie da komentiram KAKVI sa pri4inite [ezik]

Според мен автора на темата пише прилично и грамотно (като не обръщаме внимание на това, че е силно скаран с начина на употребата на пунктуационните знаци и интервалите около тях :) и много жалко, че темата придоби такава силно неправилна насока ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: chukov   
Дата:   26-01-11 23:46

Да, то и по мое време в Габрово беше ТУ, но знаех, че е било Висш Машинно-Електротехнически Институт


е, разбира се общата култура има значение

И аз не съм бил съратник на Закапечето, но знам, че е Заместник командир по политическата част или наркома е народен комитет

Общата култура у сегашното поколение клони към нула със стойности, по-големи от 100 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа (Варна)
Автор: chukov   
Дата:   27-01-11 00:00

Теоремата на Чуков за Основната заблуда сред младото поколение гласи:

Не всичко старо е комунистическа отживелица и не всичко, сътворено по комунистическо време е лошо.



Публикацията е редактирана (27-01-11 00:00)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »