Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Software for Canon 450D
Автор: sk.   
Дата:   10-10-10 22:38

Здравейте, имам Canon 450D, като го купувах не инсталирах нещата от диска. Преди няколко дена реших да все пак да прегледам какво има на този диск, но уви.. някъде съм го забутал! Мъчих се да намеря нещо из нета, но нищо. В сайта на производителя има 1-2 полезни програмки и manual, за апарата.
Имате ли напредстава от къде мога да се сдобия с нов диск, или пък да сваля софтуера.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: Suggs   
Дата:   10-10-10 23:40

Някой добър самарянин, собственик на такъв диск, би могъл да ти го прати - ако има желание...
Аз бих го направил, но разполагам с такъв за 550D.

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: ka7   
Дата:   10-10-10 23:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: realnoncho   
Дата:   11-10-10 07:50

И при мен така стана с 500Д и от Канон България ми казаха че трябва да отида в някой магазин и да си копирам диска, защото в сайта на Канон са само ъпдейти. В крайна сметка си копирах диска(май също беше за 450Д, но след ъпдейт нямаше проблеми), ако не си намерил нищо пиши ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: bleki1   
Дата:   11-10-10 08:50

Аз имам диска, но ми е на вилата и чак в сряда ще мога да го взема. Моля те, пиши ми на лично да ме подсетиш и ще ти го запиша и изпратя.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: vitech   
Дата:   13-10-10 11:17

Ъпдейтите от сайта не са баш ъпдейти; тоест те инсталират сичкото байнари на последната версия без да се интересуват какво е инсталирано преди това. Единственото, което прави е чек windows registry за това дали има инсталирана предна версия; ако няма инсталирана ти казва, че му трябва оригиналния диск, който си получил с апарата, ала-бала....
Адваш няколко ключа в регистъра и директно инсталираш сваления от сайта на Канон уж-ъпдейт абсолютно безгрижно ;) Някаква пълна тъпотия дето май никой не разбира защо са я направили. Whatever... [ezik]
Малко инструкции за това какви ключове трябва да се добавят ТУК .
Но ако някой не знае какво точно прави е най-добре (сигурно) да не си пипа в регистъра, макар че ако се следват акуратно тези инструкции (има специфики за различните версии на Windows и за някои модели - например 7D)няма какво да се почупи.
Става за около 7 секунди, включващи copy/paste и създаване на .reg файла.

Enjoy and happy [shtrak]-ing!


Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: kukurjak   
Дата:   14-10-10 18:46

Аз имам диска. От София съм, не е проблем да ти го копирам (предполагам не е защитен)

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: bleki1   
Дата:   14-10-10 21:33

sk. работи ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: mimu   
Дата:   15-10-10 08:43

А какъв е проблема да се дръпне от тук:

http://software.canon-europe.com/products/0010610.asp

Май всичко от софтуера, записан на оригиналното CD може да се намери
и на този линк.

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: vitech   
Дата:   15-10-10 10:14

mimu, избираш това, което ти трябва от линка, който си предоставил/а и го инсталираш. Но още на първата стъпка осъзнаваш, че инсталатора те подканя да сложиш оригиналния диск, дошъл с апарата. В следващия момент на чудене защо става така, осъзнаваш че просто в заглавието на линковете от тази страница фигурира думата "Updater". Както написах в по-горния си пост, тези въпросните "ъпдейтър" файлове, всъщност, съдържат пълнофункционалния софтуер, а не само ъпдейти. В този смисъл си прав/а. Но, за да можеш да го инсталираш, няма да минеш без модифициране на Win Registry по начина предоставен по-горе за съответната програма, която искаш да инсталираш.
[beer]

Happy [shtrak]-ing!

Отговори на това съобщение
 Re: Software for Canon 450D
Автор: krokodil1   
Дата:   15-10-10 10:47

Имам оригиналния диск,ако не си се уредил вече,драсни едно на л.с.От София съм.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »