Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Забавна публикация
Автор: baldhead   
Дата:   14-10-10 13:09


Любопитна теза на автора. Дали е вярна, обаче?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6108369,00.html

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   14-10-10 13:17

текст

Чесане на клавиатура. Ако го правят, защо го правят. Ако не го правят, защо седят със скръстени ръце при тази техника и пр. Въздухът може да свърши в тая смешна държавица, но тъпотиите и беззаконието никога.



Публикацията е редактирана (14-10-10 13:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: PolarBear   
Дата:   14-10-10 13:47

Словесна и квазилогическа еквилибристика на печално ниско ниво.
[smilie23]

Иначе не се съмнявам, че властите както винаги не са изпипали нещата докрай и по-способни адвокати ще им причинят главоболия, ако някой им плати за това.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: riddick   
Дата:   14-10-10 14:19

Публикацията наистина е забавна, тъй като от къде на къде ще се оплакваш че ти снимат имота, след като по документи той не съществува[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: erotila   
Дата:   14-10-10 14:20

Чл. 29.
(1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.


а мен като ме кефи да се сдържам ли от хапане драскане гледане близане ...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: riddick   
Дата:   14-10-10 14:32

Ама хора, никой НЕ Е "подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация", просто защото тея места не съществуват по документи. Те да излязат с претенциите, пък да видим на какво основание ще ги предяват[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: fove   
Дата:   14-10-10 14:47

Главният архитект на София,каза,че всички имоти заснети от въздуха са законни.Така че,ПР акцията на Боко,като нищо може да е уязвима според цитирания от erotila текст.

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: erotila   
Дата:   14-10-10 14:50

за кои места говориш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: fove   
Дата:   14-10-10 14:53

Всички заснети около София.

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: geokar   
Дата:   14-10-10 16:43

Да ви разкажа ли нещо за Германия, в която се намирам от четвърт век? Пратени от кметството хеликоптери изфотографираха имотите на най-нормалните хора, какъвто се смята и моя милост. След това по снимките се изчисли квадратурата на покривите и на неозеленените площи в дворовете. Въз основа на тази квадратура и според годишната квота на падналите валежи ми се определи индивидуалната такса "отводняване", която трябва да плащам (отводняването=канализация струва тук повече от таксата за вода!) допълнително към вече изчислената , според водомера ми. Такъв "данък дъжд" и нашите умници не могат да измислят, много още има да се учат от "западните демокрации". Ако някой не вярва - имам официални документи с описаната процедура! [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: chicken   
Дата:   14-10-10 17:16

erotila, ти за кои места говориш покрай това хапане драскане гледане близане...? Че се сещам, ама ме е срам да си кажа [cool] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: gecata   
Дата:   14-10-10 17:31

Аз пък смятам, че лайната които разбъркаха с незаконните дворци за да отклонят вниманието от проблемите около здравеопазването и готвените стачки са толкоз миризливи, че могат да обърнат каручката не на едно, а на три правителства [smilie5]
Само немога да се сетя бат Бойко сам ли си го нахака или му го оцепиха с тези имоти?

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: rscossworth   
Дата:   14-10-10 21:45

Колкото забавна, толкова и тъжна.

Отговори на това съобщение
 Re: Забавна публикация
Автор: ksuhorukov   
Дата:   14-10-10 21:54

.... и лишена от всякаква логика и практическо значение на написаното.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »