Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видео от сватба моля за критики
Автор: Gaijin   
Дата:   26-08-10 13:00

http://vimeo.com/14152209


Моля за критики относно снимането, монтажа и въобще каквото не ви хареса. Благодаря предварително.


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: dashikov   
Дата:   26-08-10 13:20

Без изобщо да разбирам, в качеството си само на евентуален бъдещ клиент.
Като цяло ми хареса.Нежни кадри, нежен ненатрапващ се музикален фон.Много настроение.
Не ми хареса:
В началото най-вече при обличането на булката имаше доста треперене и неравномерно движение на камерата и леко дразнеше.Много време беше заделено за мейкинга......1/2 от клипчето.Липсваше някак кулминация.....ако го гледам полузаспало може да не разбера, че са се оженили.Много кратко беше и пред църквата....и евентуално с питата ( ако изобщо може да се каже, че това е кулминация....но имаше аплодисменти някакви и повече движение ....та може да се каже ).
Подписване може да не е имало.....но определено липсва рязането на тортата, не вярвам да не е имало.И там 20-30 сек веднага след църквата....и щеше да е перфектно.

Бих те наел....живот и здраве [smile]



Публикацията е редактирана (26-08-10 13:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: nicos   
Дата:   26-08-10 14:01

Прекалил си с движението на камерата, чак ми се завива свят. Края на клипа увисва някак си. Все едно не са ти стигнали кадри или вече ти е писнало да се занимаваш с него. За сметка на началото, където е отделено доста повече време от необходимото. Монтажните връзки ми се губят, но така е при повечето сватбени клипове [smilie5]
И един въпрос ако може, с камера или фотоапарат е снимано?

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: lansky   
Дата:   26-08-10 14:06

понеже не разбирам от заснемане и обработки - това което на мен не ми хареса е, че младоженеца много изкуствен и притеснен през цялото време (изключвам момента когато се разплака, но пък това едва ли ще иска да го гледа самият той)

може би не са предразположени за снимки...

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: bpavlov   
Дата:   26-08-10 15:51

като свтбен фотограф мога да кажа, че малко си прекалил с близкия план, което е дало проблем и със стабилизацията и дразни леко на места.
Мааалко по-широко, с около 25% бих кадрирал аз. Иначе ми харесва много кллипчето, букмаркнал съм те за ангажименти [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: GMir   
Дата:   26-08-10 16:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: Gaijin   
Дата:   26-08-10 16:52

Е чак голям екип, бих казал нормален 4 човека с шофьора. Оператор, фотограф и асистент. Според мен всички трябва така да работят

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: bozo   
Дата:   26-08-10 18:07

Оставяй повече въздух в кадъра и по-леко с клатенето на камерата. Евала за асистента със светкавицата, посоката е правилна ;)
Успех !

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: redgy   
Дата:   26-08-10 18:20

Като гледам начина Ви на заснемане, според мен е задължително да помислите за един стейдикам.
Аз снимам със същото Сони, и ще бъдете щастлив като си видите идеите заснети по-стабилно със стабилизатор.

Иначе, за клипчето мога да споделя, че имате добри идеи, правите раздвижени кадри и от нестандартни гледни точки, но наистина финала е малко тъжен, и неподходящ.


Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: bojidar200   
Дата:   26-08-10 21:14

На Adobe Premier има един плъгин който се казва "Steady Move" (прави чудеса, особедно ако камерата няма стабилизация) Demo . Възможно е Shutter efecta на устройството да създава леко неудобство при стабилизирана картина с програмата(трябва да се пробва). Бях забелязал, че ако кадрите са със скорост под 1/100 се забелязва лек Motion Blur след стабилизиране, но зависи колко рязко са движенията с камерата.



Публикацията е редактирана (26-08-10 21:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: luboombre   
Дата:   26-08-10 21:26

Качеството определено ми харесва.Монтажите които аз извършвам са доста по различни ,но и самите сватби са различни.Наблягам на повече ефекти,преходи от сцена в сцена,картина в картината и т.н.Музиката определено не ми допадна.
На някои сцени хората говорят ,а се чува само музика.Подчертавам,че не снимам. Различни хора ми носят да правя монтажите.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: GOSPODIN   
Дата:   26-08-10 21:44

За БГ сватба е добре. Бих съкратил кадрите с гримирането, кадъра с боксера,а кадъра с костенурката бих махнал. При кадъра с розата е трябвало да се премести плавно фокуса на задния план. Тресенето на камерата е малко повече, но за сватба бива. Като цяло си се справил над средното ниво !
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео от сватба моля за критики
Автор: Gaijin   
Дата:   27-08-10 17:57

Стейдикам? = Стедикам



Публикацията е редактирана (27-08-10 18:51)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »