Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Открадната техника Стара Загора
Автор: vassko   
Дата:   09-07-10 14:03

Привет. Мои клиенти и приятели си закупиха от мен този NIKON D5000 с голям кеф и ентосиазъм и заминха с 2-те си дечица за море. За съжаление на връщане в Стара Загора на паркинга пред МОЛ-а са им разбили колата и откраднали, заедно с картата и всички снимки. Ако някой от този регион му попадне апарат с този сериен номер хората ще са МНОГО благодарни на всеки му - Благодаря предварително.


http://photo-zona.net/images/user10012/album15178/large/1278672631_qwzm4931_P7095596.jpg





http://photo-zona.net/images/user10012/album15178/large/1278672623_ebrl1251_P7095597.jpg



Към комплекта има и другия китов обектив, мисля , че беше 70-300 , но в момента не мога да му открия документите.

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: ecobo   
Дата:   09-07-10 14:20

"Нас полицията ни пази..." [smilie23]


Ръцете им да изсъхнат на тия!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: asahi   
Дата:   09-07-10 14:55

То па един мол...

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: GOSPODIN   
Дата:   09-07-10 19:38

Никога не съм разбирал с какъв акъл си оставяте фотографската техника в колите...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: sen_shui   
Дата:   09-07-10 21:11

Аз затова не пазарувам в Метро. Преди 2-3 години влезнах с фотораницата да пазарувам. На изхода не бяха скандали, проверки в стаичката на охраната и 45 мин. загубено време [smilie23] Затова били клетките за личен багаж. При въпроса ми защо не ги охраняват, ми отговориха най-нагло, че ако се занимавали да ги охраняват нямало да имат време да охраняват магазина от такива като мене които влизали с обемни раници [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: luboar   
Дата:   09-07-10 21:16

а ти виждал ли си сейфовете на Метро ? супер здрави, срещу охраната и камерите.
за това се депозират 5 лева за ползване, а не 50 стотинки.


Отговори на това съобщение
 Re: Открадната техника Стара Загора
Автор: GOSPODIN   
Дата:   10-07-10 00:39

Никаква грижа с Метро, Кауфланд и останалите стига да им покажеш чантата на влизане.
В никакви клетки няма да им оставя техника за 5-10 бона, а отделно, че не се побира.[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »