Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 BOWER SFD14C CANON RING FLASH
Автор: gadfly   
Дата:   23-11-09 17:05

Ако някой има опит с тази светкавица нека сподели!гледам че са пуснали такива в фотопавилиона на цена 300 лв и смятам да си взема една !За сажаление съм от Пловдив и немогат да доставят една бройка за проба преди покупка.ако имате препоръки за други модели на не много висока цена и мястото от където могат да се закупят споделете !бях навит за кръговата светкавица на сигма но цената на която могат да ми е доставят обезсмисля покуоката!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   23-11-09 17:15

това не е лимакро светкавица?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: deathzone   
Дата:   23-11-09 17:38

Макро светкавица.

Отговори на това съобщение
 Re: BOWER SFD14C CANON RING FLASH
Автор: Kras_RR   
Дата:   17-04-10 13:22

Дали някой има въпросната светкавица - BOWER SFD14C CANON RING FLASH?
Как се справя тя ? Дали си заслужава или е само да се каже че имаш макро светкавица ?

Ако някой намери свястно ревю да постне - ще съм благодарен!

К.

Отговори на това съобщение
 Re: BOWER SFD14C CANON RING FLASH
Автор: shadowhand   
Дата:   17-04-10 15:32

Като гледам светкавицата я имат в Павилиона и едва ли ще ти откажат да я тестваш.


Отговори на това съобщение
 Re: BOWER SFD14C CANON RING FLASH
Автор: deniac   
Дата:   17-04-10 16:13

Аз имах такава преди 2-3 години, когато ми беше интересно макрото... Не е лоша за парите си. ETTL-a и не е прецизен, но може да се ползва. В момента в България се продава нейн еквивален и за 216лв. Ако искаш по-прецизна работа, по-добре с 2(3) големи светкавици, резултатът е далече по-добър. Аз карах с една 580ЕХ + една 430ЕХ. Ако искаш задължително рингова (която за мен е само за техническа работа - документалисти, стоматолози и прочие) по-добре погледни и Сигмата ЕМ-140.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »