Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Реквизит под наем?
Автор: dikimee   
Дата:   14-03-10 00:13

Търсих в гугъл "реквизит под наем", но не ми изкара нищо.
Нуждая се (не спешно) от много и разнообразни предмети, част от които са прекалено скъпи за закупуване, или не се срещат често в ежедневието (пластмасов лед, старовремски дрехи, фалшиви/истински бижута и т.н. ). Та ми е любопитно, мога ли в България да намеря нещо подобно, без да имам връзки в киноцентъра, или това е причината да има толкова често голи снимки във форума. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: GenaDP   
Дата:   14-03-10 00:21

Дрехи - от театъра или от някое ретро фото. Истински бижута - от съответния магазин. Изкуствен лед - от познат фотограф.

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: mishkyn   
Дата:   14-03-10 00:27

Всичкокоето ти трябва почти винаги може да се открие на Илиянци или в магазин за 1 лев.При китайците в халетата има и фалшиви камъчета във всякави форми на бройки.

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: asahi   
Дата:   14-03-10 01:24

Днес в Националния исторически музей на последния етаж гледах експозиция с дрехи и реквизит от филми. Едни ученички се снимаха с жезъл, скиптър, корона и някакви царски наметки. Ако ти е интересно иди да погледнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: staskl   
Дата:   14-03-10 01:30

всякакви модели шапки от различни епохи - шапкарницата на "Стария Добрич" бай Георги
0898 520640
от него шапки си е купил и Ф.ф.Копола преди три години

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: Dekov   
Дата:   14-03-10 14:25

Когато дойде моментът, обади се за изкуствения лед, имам три вида , два на кубчета и един натрошен.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: dikimee   
Дата:   14-03-10 17:52

Момента за изкуствения лед ще дойде кагато окончателно се стопи истинския :D Тогава ще има достатъчно слънце ( = free light) и свободно време за снимки.
За ретро фото и аз го мислих, но за цената ще ме одерат - те си изкарват парите със снимки, все едно да отида във фризьорски салон и да кажа "Имате ли да дадете ножици назаем, ще подстригвам едни хора?".
Иначе няма да ми трябва само ретро дрешки, ама МОЛ-овете не дават под наем, дори и с уговорката да им направя реклама.
Май не съществува в България специализирано студио за реквизит, тъй че при нужда ще си казвам конкретно. Мерси за отзивчивостта все пак :)

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: shama   
Дата:   14-03-10 19:03

тук там се намира откъде може да се вземат дрехи/костюми обаче така наречена Prop House май няма или поне аз не съм чувал.

Взимал съм от HPR и вътре буквално има всичко за един филм ...но ти трябва и бюджет като на филм :)


Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: джъмбо   
Дата:   14-03-10 19:35

киноцентъра

Отговори на това съобщение
 Re: Реквизит под наем?
Автор: мара   
Дата:   14-03-10 20:37

чакай...
http://www.magicland.bg/index2.php



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »