Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с видео камера
Автор: thingfish   
Дата:   09-02-10 13:37

Имам следният проблем с една видео камера, работеща с мини ДВД. По време на снимане, на тъчскрийна излиза инфо за заснетите и оставащите минути.Мини ДВД-тата, които купувам са по 30 минути. Преди три години, като нова, информацията съвпадаше с инфото за минутите на носителя. Тоест, записваше по 30 минути филм. Сега записва по 20 или 19. Монго е досадно. Не знам дали това изобщо е проблем, ама се чудя как се плучава и защо.
Бях я оставял за ремонт, понеже покрай много въртене на дисплея се беше скъсала някаква лента / жило/ или нещо подобно. Скоро след това забелязах, че записва по-малко минути върху носителя. Едва ли има нещо общо, но...

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с видео камера
Автор: 0506   
Дата:   09-02-10 18:09

Пишеш че сега прави 19-20мин вместо 30.
Виж си настройките на камерата че след ремонта може да не са същите които са били.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с видео камера
Автор: GMir   
Дата:   09-02-10 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »