Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 photo-book въпрос
Автор: nodoubt   
Дата:   06-02-10 14:14

Някой поръчвал ли е фото-книга от www.fotokniga.bg ? да сподели мнение относно качеството и тн. Добре дошли са и предложения за алтернативи на посочения сайт.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: thomas   
Дата:   06-02-10 14:48

Е пробвай и после кажи де. Егати, тука всеки влиза само да взима и никога да не дава ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: asahi   
Дата:   06-02-10 16:42

Като си направиш читави файлове ще получиш хубава фотокнига. Ако нещо в изработката не ти допада можеш да я върнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: alexoff   
Дата:   06-02-10 21:26

Аз поръчвам от тук blurb.com . Досега съм поръчал две книги и съм доволен от качеството.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: nodoubt   
Дата:   06-02-10 21:51

разгледах блърб и ми харесаха като отношение към поръчките , бих ги използвал за мен си. търся оферта за клиенти.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: xm_style   
Дата:   12-02-10 12:12

За фото книги съм си решил проблема, поръчвам си ги от тук. Идват за 3-4 дни, доволен съм от качеството и цената. Имат си техен софтуер с който се прави дизайна на книгите. Правил съм сватбени и детски - много добре се приемат от клиентите.
Регистрирайте се, изтеглете софтуера и сами вижте какво може, ако ви хареса поръчвайте.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: папач   
Дата:   12-02-10 14:13

Не знам дали приемат файлове правени с друг софтуер или поръчката става через тяхния софт в нета.Освен това плащането става предварително,а не с наложен платеж на куриера.Дали печата не е офсет.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: asahi   
Дата:   12-02-10 14:23

Ще ти приемат и поръчка с друг софтуер, но трябва да спазиш всички изисквания за размер, наддаване, цветно пространство, страничност на изделието. На офсет никой няма да отпечата една фото-книжка. Ползват се минилабове, по-голямоформатни фото-машини като Хромира и Дурст, принтери на Xerox и HP Indigo, NexPress на Kodak и евентуално мастиленоструйни принтери.

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: xm_style   
Дата:   12-02-10 22:01

Както е казал asahi печата е минилаб - фото качество, не знам дали приеми и други файлове. Техния софтуер и система са много добри имат много готови шаблони работи се бърза и лесно и не мисля че си заслужава да се занимаваш да правиш всичко ръчно и по отделно.
Да плащаш на куриера единствено ще оскъпи поръчката.
Това е много сериозна фирма приемат всички съвременни начини за плащане и държат на клиентите си. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: папач   
Дата:   13-02-10 10:22

Нещо не ме кефи тяхния софт като рамки, фонове и разположение, както и липсата на възможност за колажи.Не видях начин за пращане на други файлове освен через софта.
Не отговориха на моите въпроси с мейл а на телефона не отговарят и се се включва сигнал за факс.



Публикацията е редактирана (13-02-10 10:27)

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: xm_style   
Дата:   17-02-10 15:24

Да като има такъв софтуер има и ограничения, но пък е много удобно за правене, изпращане и тн. и всичко отнема съвсем малко време.
Странно е че не са ти отговорили, защото на мен ми отговарят на всички имейли и то доста бързо.

Принципно ако ще е без софтуер за дизайн, то могат да ти я разпечатат във всяка печатница и самия печат навярно ще ти излезе много по евтино. Но става много по сложно. Да не говорим, че да отвориш един бял лист и да започнеш да си правиш дизайна сам и от нулата си е предизвикателство.


Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: sofianec   
Дата:   18-02-10 11:04

Във fotokniga цените са доста по-високи от Блърб, а и във фотосинтезис - също

Отговори на това съобщение
 Re: photo-book въпрос
Автор: dau   
Дата:   18-02-10 11:24

на фотокнига софтуера е само за уин и даже с Microsoft .Net Framework.
Тези генерално да се преебали изначално... fail

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »