Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Конкурсът Шаварш Артин
Автор: something   
Дата:   09-10-09 11:55

Конкурсът Шаварш някой има ли информация какво стана с този конкурс? На сайта им не пише нищо. Крайният срок за събиране на снимките беше през юли, вече е октомври...
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   09-10-09 22:33

Все се канех да пускам такава тема, но са ме изпреварили. Тази година май нещо стана менте, а? [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Stoychev   
Дата:   10-10-09 19:03

[smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mkaraveloff   
Дата:   10-10-09 19:49

просто хората, които направиха конкурса излезнаха супер "сериозни" [smilie23] [smilie23] [smilie23]
да не говорим, че първата година наградата взе един от основателите на конкурса. познати са ми организаторите и няма да спра да им го натяквам когато ги виждам


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 4i4obenjy   
Дата:   11-10-09 12:46

Така се случва, когато амбициите са повече от възможностите [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: special_k   
Дата:   11-10-09 17:51

mkaraveloff , кой "основател" е взел наградата?!?
Не съм участвал до сега в конкурсан на Шами, щото все изпускам срока.... но си спомням че първата година снимките се журираха от представители на Ройтерс, нямащи нищо общо с БГ(точно както си трябва). Една от наградите взе Крум, и ако визираш него ще трябва да се извиняваш

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурсът Шаварш Артин
Автор: krumstoev   
Дата:   13-10-09 15:49

Здравейте Колеги,понеже виждам ,че има интерес относно конкурса за ШАМИ мисля,че е нужно малко пояснение.Казвам се Крум Стоев и съм част от хората които се опитваме това да го бъде вече трета година.Тази година нещата се усложниха малко и се бавиме разбира се по финансови причини.Това което е факт до момента:Журито от РОЙТЕРС с председател Алексия Сингх е обявило наградените в различните категории и Голямата Награда.Точната дата на обявяването и Награждаването още не са ясни,но се надявам ноември месец да се случи и ще бъдете поканени всички колеги.

П.П.Относно по горните мнения на колеги мисля следното:Маринчо ако имаш някакви претенции за първата година и по конкретно Голямата награда можеш да се свържеш с Агенция РОЙТЕРС и да си зададеш там въпросите и опасенията директно към Алексия Сингх която журира фотосите.Грамотно момче си можеш де си намериш координатите и понеже аз съм " един от основателите на конкурса"но нямам връзка с хората от журито и вярвай ми тези хора не знаят нищо за моето или твоето съществуване защото вече за енти път казваме ,че КОНКУРСА Е АНОНИМЕН КОЛКОТО ДА НЕ ТИ СЕ ВЯРВА Е И ИСТИНСКИ ЗАЩОТО ГО ПРАВИМЕ В ИМЕТО НА ВЕЛИК ЧОВЕК.

А що се отнася до мнението на 4i4obenjy понеже не го познавам този човек скрит зад този ник нейм мога само да кажа че сме отворени за подпомагане на "възможностите" защото явно той е запознат с нашите без да знаем.Ще ми е приятно да се запозная с хора на които съм "известен с възможности си"

Не ми се искаше да влизам в полемика с хора от форума които явно като повечето българи са негативно настроени и винаги мнителни но се почувствах засегнат и не устоях на изкушението да си кажа мнението.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   13-10-09 16:10

Круме, никой не ти е виновен, че не сте се постарали да драснете 2 реда в сайта си, с които да обясните причините на забавянето. Написването на няколко думи не изисква средства.
Също смятам, че не е морално организаторите да участвате в разпределение на награди, независимо дали е анонимен или не е конкурса.

Не сте свършили елементарна работа, да информирате хората с едно изречение в сайта, за забавянето, а сега българите били виновни, че били негативно настроени.
Само ще ти кажа, че ако конкурсът беше гръцки и си позволявахте такива валности, щеше да видите на какво му се вика негативизъм[smilie5]



Публикацията е редактирана (13-10-09 16:10)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tedic   
Дата:   13-10-09 16:11

Круме, Крумеее... И ти не беше подминат от плювните в този форум, бате...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mondragon   
Дата:   13-10-09 16:16

еге, ти няма от къде да знаеш, но ако беше помислил малко, можеше и да предположиш, че Крум е станал част от организаторите, след като е спечелил наградата, но то е по-лесно да критикуваш. Още повече всички, които познават Крум, знаят, колко добри приятели са били с Шаварш, но ...както и да е плюйте, щото така е по-лесно...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   13-10-09 16:23

Аз не знам, но той така го е написал:

и понеже аз съм " един от основателите на конкурса"но нямам връзка с хората от журито и вярвай ми тези хора не знаят нищо за моето или твоето съществуване

Също така смятам, че нямаше да има такава тема ако бяха съобщили на сайта си.

Разбрах за конкурса от новините на Фото Форум. Имаше десетина дена до приключването и само 6 страници със снимки, даже ми стана сранно, че няма снимки и дори и аз качих.
След като беше съобщено тука, се изляха маса снимки, даже организаторите удължиха срока и сега гледам, че са се качили още 28 страници.
Нормално е хората във форума да питат какво става, щом масово са качвали снимки нали?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krumstoev   
Дата:   13-10-09 16:33

Да наистина си прав ege дължим голямо извинение за състоянието на сайта въобще.Има много неща за изглаждане по него.Причините за забавянето трябваше да присъстват в сайта,но ви уверяваме че ще стане ясно кога и каде ще бъдат връчени наградите.Най вероятно ще има и пресконференция по повода.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: matataupa   
Дата:   14-10-09 00:30

Тоя Конкурс е едно от малкото подобни събития, които не са цапани до този момент.

Аре стегнете се[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурсът Шаварш Артин
Автор: ege   
Дата:   09-11-09 20:22

Автор: krumstoev
Дата: 13-10-09 16:33

Да наистина си прав ege дължим голямо извинение за състоянието на сайта въобще.Има много неща за изглаждане по него.Причините за забавянето трябваше да присъстват в сайта,но ви уверяваме че ще стане ясно кога и каде ще бъдат връчени наградите.Най вероятно ще има и пресконференция по повода.



Добре, преди един месец казахте, че причините за забавянето ще присъстват в сайта.
Все още нито присъстват, нито е ясно кога и къде.
Явно е трудно да се напише едно изречение в знак на уважение към хората, качили снимки.
Вероятно българските журналисти, организатори на този конкурс не могат да съставят едно обяснително изречение.
С което ако не друго, то петнят името на Шаварш.



Публикацията е редактирана (09-11-09 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mkaraveloff   
Дата:   10-11-09 15:07

съжалявам, че чак сега виждам темата...
Крумчо, нямам нищо против теб и колегите, които създадохте конкурса. Нямам и претенции към голямата награда, защото просто не бях пратил добри кадри. Мразя да се връщам назад, но няма как да не припомня, че на първата ПКФ в БТА ти стоеше на главно място заедно с другите основатели на конкурса.
Не казвам, че не е морално организатор да спечели конкурса, казвам че не е морално да участва организатор в конкурса!
и понеже си мисля, че вие се обърнахте към Ройтерс точно от морални съображения, можем да им формулираме и зададем подобен въпрос, слад като ние сами неможем да изясним кое е редно и кое не.

иначе забавянето в тази ситуация е съвсем нормално, то както е тръгнало и конкурс на канон бг не се очертава...


Отговори на това съобщение
 Re: Конкурсът Шаварш Артин
Автор: J0R0   
Дата:   23-11-09 22:56

http://shavarsh.org


Домейнът / хостингът е деактивиран или очаква подновяване

[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурсът Шаварш Артин
Автор: ege   
Дата:   30-11-09 19:01

А, леле!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   30-11-09 19:04

А откога тия от Ройтерс разбират от художествена фотография [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-11-09 19:08

Личи си добро желание, ниакъв опит, демонстражция на самочувствие и мързел. В Бг футбола картинката е същата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ege   
Дата:   30-11-09 19:10

Това да си изтървеш домейна е...[smilie10] не знам как да се изразя[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-11-09 19:12

Груба селска проява.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka7   
Дата:   30-11-09 19:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Конкурсът Шаварш Артин
Автор: asahi   
Дата:   05-12-09 20:10

Оправили са си домейна. Браво!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-12-09 21:54

особено нещо са тва конкурсите [smilie18] живеят си собствен живот.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fosto-original   
Дата:   05-12-09 23:06

Криза е всичко се случва,преди 2 дни излезе-https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1100579&t=1100579



Публикацията е редактирана (05-12-09 23:09)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »