Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Коя фото-чанта за носене на кръста?
Автор: d256h   
Дата:   01-12-09 13:10

Ровя, ровя из магазините в мрежата, но не мога да избера подходяща фото-чанта за носене на кръста. Имам традиционна фотографска чанта, много съм доволен от нея, но за целодневно носене не е много удобна. Имам прекрасна фото-раница, но също за носене продължително време не е удобна, защото целия ми гръб става във вода! Има частично решение, ако си сложа под ризата, между гърба и раницата един памперс [smilie5] да попива изпотеното... ама все някой гадняр ще се намери да ме бъзика заради това !

Затова реших да пробвам чанта за носене на кръста, за един ДСЛР със Nikkor 70-300мм. На няколкото пленера, в които съм участвал, някои колеги имаха подобни чанти и ми изглеждаха доста практични. Има ли нещо особено при използването на такива чанти, стават ли за целодневно разхождане из града, създават ли проблеми, в кои случаи...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   01-12-09 15:54

Хм, е никой ли не ползва такива чанти..[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »