Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympys E 420
Автор: P-B   
Дата:   03-10-09 23:56

Мога ли да помоля да ми пуснете някои снимки от този апарат. Интересуват ме също плюсовете и минусите. Ще бъде първият ми DSLR и бих желала да не се разочеровам. Привличат ме пейзажите и макрографията. Подходящ ли е. И освен това би ли ми обяснил някой какво е това macro focus 1 см и 99 см. Кой е по-добрия за макрото? Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: angelovgros   
Дата:   04-10-09 09:14

От гледна точка на цена е много добре-само обективите са над 1000лв.
За начало е добре.Скоро след това ще се появи желание за други обективи.....и си заразен!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ka4o_pi4a   
Дата:   04-10-09 11:01

Значи, че може да фокусира обект от разсояние 1 см. и 99 см. Ти си прецени кой е по-добрият вариянт за теб. Щом обичаш макрото то избора ти би трябвало да се спре на 1 см.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   04-10-09 11:50

С обективите в комплекта можеш да снимаш обекти от визитна картичка в цял кадър до панорами!
Като цена и качество съотношението е много добро.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: juslen   
Дата:   04-10-09 13:09

Напиши в Google Olympus E 420,избери изображения в голям размер и ще видиш стотици снимки от него

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gradskia   
Дата:   04-10-09 13:18

Моите са правени и се правят с такъв. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tvk75   
Дата:   04-10-09 14:33

това 1см и 99см зависи изцяло от обектива, тоя 1см,,,вероятно става дума за някоя сапунерка

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: prisonbreak   
Дата:   08-10-09 11:34

мойте снимки с оли е420 .Виж ги в профила. Новобранка съм, и не ми остава много време да снимам.Относно обективите не са много скъпи.всички хубави обективи са по 1000лв.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nositel   
Дата:   08-10-09 13:07

Ето ти от Култа: http://photo-cult.com/album.php?period=all&cam=2773&ord=votes

Разлика в картинката в сравнение с подобните модели на Оли няма да усетиш. По-важни са нивото на снимащия, обработката и обективите.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nositel   
Дата:   08-10-09 13:12

Тук във форума погледна ли ревюто? https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=REVIEW&ARTICLE_ID=19



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »