Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бъг ли е или умишлено ?
Автор: om63   
Дата:   13-09-09 14:04

Когато се гласува в рейтинг А се крие името на автора. Предполагам идеята е да се предпазим от пристрастия. Ако цъкна на Виж автора после нямам право да гласувам за нея. И все пак .. ако цъкна на Албуми на автора нямам никакъв проблем да разбера кой е автора и после да гласувам.
Моля да бъда разбран правилно. Само любопитствам. Не гласувам особено често както и не се вълнувам от гласовете за мен. Просто ме загложди идеята на тоя ефект.
 Re:
Автор: HSGeorgiev   
Дата:   13-09-09 14:29

отдавна е така...
и моного пъти е обсъждано...
лично моето мнение (не че някой ми го иска де) - няма никакво значение - добре си така, както си е в момента.
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   13-09-09 19:36

ама то дори и да не си гласувал и да не се вижда името на автора, името го пише горе в таб-а на броузъра [smilie11]
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   13-09-09 19:40

FAQ


Въпрос: Защо на някои снимки в Избрано се вижда името на автора?

Отговор: Снимките не са анонимни (с изключение на някои специални конкурси) Имената на авторите се виждат в албум Всичко. В албум Избрано са скрити имената на авторите за първите 24 часа с цел да не влияе на гласуването. Но всеки, който не го мързи може да види името на автора в албум Всичко. На снимки без заглавия, в тайтъла на страницата вместо заглавието излиза името на автора.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена