Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CF card canon 350d
Автор: scoundrel   
Дата:   31-07-09 21:52

Здравейте имам питане, значи взех си от форума CF seagate 2,5gb и като я сложа на канона и ми дава Err като тръгна да я форматирам през апарата ми дава ерор 99 и пак не става форматирах я през четец пак не става а на компютъра си работи не е да е неработеща картата, ако някой може да ми помогне да я наглася да работи ще съм много признателен

Отговори на това съобщение
 Re: CF card canon 350d
Автор: mixmike   
Дата:   31-07-09 21:57

Т'ва цялото ти е едно изречение, така ли?[smilie10] [smilie11] [smilie5] [smilie24]

И да не съм съвсем off...да не е микродрайв? Сигурен ли си че 350-ката може да работи с такива? Нали ти е ясно, че това е малък харддиск, а не компакт флаш карта[smilie10]



Публикацията е редактирана (31-07-09 21:58)

Отговори на това съобщение
 Re: CF card canon 350d
Автор: scoundrel   
Дата:   31-07-09 22:12

А е не би трябвало да е цяло но сега не ми е много до правопис, иначе да знам че е микродрав-а е малък хард диск, но може би е от това сега попаднах на един сайт дет го пишеше и най-вероятно е от това.

Благодаря за отговора инак

Поздрави

Васил

Отговори на това съобщение
 Re: CF card canon 350d
Автор: scoundrel   
Дата:   31-07-09 22:37

проблема е че карата има firmwаre който е 3.04 а моя апарат е съвместим с firmwаre който е или 3.01 или 3.02

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »