Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: Deschain   
Дата:   11-06-09 15:49

Наскоро се натъкнах на този профил. Всъщност всеки ден попадам на подобни, но този наистина ме изуми. Аз не претендирам да имам много добри снимки, нито да разбирам много, но мисля че снимките на тази потребителка не заслужават толкова точки, всъщност мисля че някой от тях въобще не заслужават точки.
Но естествено винаги са оценявани максимално, за сметка на други много добри снимки, които взимат по 30-40 точки (не става въпрос за моите, а попринцип)...
Знам че не казвам нещо ново, но защо хората, които гласуват и коментират тези снимки, не са поне малко обективни...и аз имам приятели във фотофорум, но ако снимките им не ми харесват - не гласувам за тях...

Та въпросният профил е "bukvar" : https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=69049

П.С. Реших да пусна тази тема понеже разгледах темата на "тъма" за снимките от "представяне"...
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: tnt   
Дата:   11-06-09 15:51

Съжалявам, но единственото, което ми бе загадъчно и интересно е : високият рейтинг А [smilie8]
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: CanoniO   
Дата:   11-06-09 15:58

Щото не помните ахим и били-бо [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: Deschain   
Дата:   11-06-09 16:02

Ми то и на мен единствено той ми беше интерсен...просто не мисля, че е нормално тези снимки да имат толкова точки, и да се гласува на приятелски начала, а не според достойнствата на снимките...
Имаше и друг фрапиращ случай, един приятел беше качил снимка от концерт на Щурците, която събра 73 точки, а в същото време някой друг беше качил почти същата снимка, но с много по-лошо качество и композиция, но тя естествено имаше над 200-300 точки...
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: graphix   
Дата:   11-06-09 16:08

всичко зависи от това, кога ще качите снимката. разбира се, че ще има повече гласове, когато сайта е по-посещаван
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: e-mil   
Дата:   11-06-09 16:12

Както винаги казвам: проблемът с точките ще бъде решен, когато се заменят с чертички.
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: kjey   
Дата:   11-06-09 16:12

Това наистина ме учуди https://photo-forum.net/i/971126
614/4 - гласували 156 злато 152!!!:)
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: the_psycho   
Дата:   11-06-09 16:14

welcome to the real world... се казваше в един филм :)
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: acklay   
Дата:   11-06-09 16:18

омазаното кафе е върха![smilie18]
 Re: Един интересен профил (един от многото такива)!
Автор: admin   
Дата:   11-06-09 16:26

Абсолютно неадекватно гласуване с рейтинг А.
След като тази безочлива практика да се гласува безогледно, се превърна в масова истерия, се наложи да въведем рейтинг Б.
След като подобни групички от хора решиха да опорочат рейтинг Б, беше премахнато автоматичното придобиване на права за гласуване с Б и на над 200 души има бяха спряни правата за гласуване с Б, а други бяха директно деактивирани.
Сега този профил ще бъде деактивиран, защото има многократни регистрации и за да е ясно, че Фото Форум е сайт за фотография, а не е място за избиване на комплекси.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена