Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Зарядно Braun
Автор: amplified   
Дата:   31-05-09 13:12

Какво ще кажете за зарядните устройства Braun Germany? Не можах да намеря никакви спецификации в Интернет, цените им ми харесаха, пък и моите 'ултра-дупер-фаст'-sanyo-та нищо не зареждат и постоянно съм battery depleted :)

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: sun   
Дата:   31-05-09 14:44

http://www.braun-phototechnik.de/braunphototechnikEn/De/index.htm

Доста стара немска фирма. Сайта им е малко слаб и не предлага много информация. От Германия си бях купил тяхно зарядно, доволен бях но го смених с МАХА, и сега го ползва майка ми. Зарежда значително по бързо от саньота и унироси. Ползвам и Ли Йон Батерии техни, нямат равни.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: amplified   
Дата:   31-05-09 15:21

Да разбирам ли, че е добра евтина алтернатива на MAXA?
Разбира се надали е на това ниво, но все пак за добри резултати.

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: asahi   
Дата:   31-05-09 17:58

Алтернатива може да е конкретен Браун на конкретна Маха. Така общо не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: Нели   
Дата:   31-05-09 18:02

Maha MH-C9000 е хубаво

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: amplified   
Дата:   31-05-09 18:06

Аз гледах Professional charger 8000, но абсолютно никъде не мога да му намеря при използване на 4хАА клетки колко му е зарядния ток => нямам как и да го сравня.
Очевидно MAXA са по-висок клас, но пък braun също имат разряд, протекция против презареждане, индикатори за батериите, преходник за кола.
Гледах и 6000, но то е с 450mA което при 2700mAh батерии е около 7 часа и е малко множко.
Maxa имаха модел от 200 до 2000мА, което е много добре, но е много далеч от бюджета, затова тия зарядни за 40-50 лева много ме зарадваха.

Имам проблем с батериите, защото ползвам зарядни на SANYO и винаги нямам заряд - уж зареждат, уж сами се спират като се зареди батерията - 50 кадъра и умира, независимо дали съм пуснал дисплея.


Искам да намеря сносно зарядно на сносна цена, което да ми ЗАРЕЖДА батериите най-накрая. Да съм сложил 8 батерии в тялото и грипа и да изщракам едва 50-60 кадъра, почва да ме влудява.



Публикацията е редактирана (31-05-09 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: asahi   
Дата:   31-05-09 18:08

Каквото и да намериш все за Maha ще се сещаш. Имаше едни малко по-евтини, la-нещо си. И те стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: mitakabus   
Дата:   01-06-09 06:50

asahi написа:
la-нещо си. И те стават.

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonTheWave.gif




Публикацията е редактирана (01-06-09 06:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Зарядно Braun
Автор: asahi   
Дата:   01-06-09 10:50


La Crosse - да е радостта по-пълна.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »