Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: victorcito1978   
Дата:   23-05-09 10:26

Насабрах няколкостотин кадъра за печат, та изникна и въпроса: къде понастоящем прентят качествени снимки от дигитален носител? На времето имах едно любимо студио на Коника на Пиротска, но изобщо не съм сигурен, че качественото проявяване на лента моментално значи и такова при принтене на файлове.

Открих и едни колеги - http://www.fotobravo.com/ които даже поддържат онлайн принт. Мнения за техния печат?

:)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: victorcito1978   
Дата:   23-05-09 10:27

Автор: victorcito1978
Дата: 23-05-09 10:26

Насъбрах няколкостотин кадъра за печат, та изникна и въпроса: къде понастоящем принтят качествени снимки от дигитален носител? На времето имах едно любимо студио на Коника на Пиротска, но изобщо не съм сигурен, че качественото проявяване на лента моментално значи и такова при принтене на файлове.

Открих и едни колеги - http://www.fotobravo.com/ които даже поддържат онлайн принт. Мнения за техния печат?

:)

ИЗВИНЯВАМ се за правописните грешки в първия пост.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: danny_falin   
Дата:   23-05-09 10:31

някъде на фронтиер, само не на мария луиза в момента че са със някаква ефтина хартия и извиба на жълто

Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: vesquto   
Дата:   23-05-09 10:56

Аз ходя тук пращаш от интернет и след това си ги взимаш, качеството е много добро и операторите са разбрани! 10/15 ти е 0,28лв! Аз ги помолих преди време да ми пратят профил на машината и ако ти е калбриран монитора, виждаш до 90% сигурно какво ще ти излезе на снимката!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: vladod   
Дата:   24-05-09 10:30

На "Иван Асен ІІ" 34 При Здравко ДЕКОВ - ВИНАГИ ми е копирал брилянтно снимките [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: tulilov   
Дата:   27-05-09 03:26

определено на фронтиер е най-качествено, но в София най-новата машина е на Мария Луиза, а за там стана въпрос за евтината хартия.
при най-новите фронтиери от 7-ма серия качеството е отлично и разликата е голяма в сравнение със всички останали лабове.
но в софия има само една машина от 5 та серия - на мария луиза и нито една от 7 ма серия.
останалите фронтиери са от 3 та серия.


Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: krasimira   
Дата:   27-05-09 11:52

Аз си нося снимките тук от няколко години и съм много доволна. Можеш да ги помолиш да ти пуснат няколко проби, за да видиш как стават. Работят с различни цветни профили.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Къде да отпечатам качествено снимките си?
Автор: asahi   
Дата:   27-05-09 12:14

Най-качествено става когато:
1. Получиш точните параметри на файла за печат от конкретното ателие,
2. Направиш тест и го отпечаташ без корекции
3. Подготвиш файловете на калибриран монитор
4. Дадеш изрични указания на оператора (не на мацката н ащанда) да се отпечатат без корекции
5. Плащаш без да мрънкаш и си взимаш стоката, защото отговорността и заслугите са единствено твои.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Нови предложения
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: