Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за мнение Никонци
Автор: Паралакс   
Дата:   27-05-09 21:33

Моля ви кажете си мнението относно този сравнителен тест. Въпросът ми е : струва ли си да се напъна да си купя този обектив - почти три пъти по-ефтин от никонския.

http://www.jsvfoto.com/Home/faqs/nikkor85mmf14aisvspolar85mmf14/nikkorpolarreview



Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: джъмбо   
Дата:   27-05-09 21:52

ами има го под доста имена даже един в базара се нацупи че неговия бил видиш ли различен....

принципно има прилични кадрета и бях казал че бих дал 250 лири за да си поиграя с него... макар да съм твърд фен на АФа...

иначе още първата секция снимки показва колко по-добре е направен никора и колко по-добра просветка (отраженията на лампите)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: CanoniO   
Дата:   27-05-09 21:55

Аз съм виден никонец. Ето моето мнение:

може да е 3 пъти по-евтин, но е поне 7 пъти по-зле... Никонската оптика рулз. Е, не е като канонската, но пак е по-добре от тази смешка.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: джъмбо   
Дата:   27-05-09 21:58

аре почнаха се простотиите

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: CanoniO   
Дата:   27-05-09 22:04

Това не са простотии. Ирония е[smilie18] [smilie18]
Нито 85 1.4 искам да пробвам, нито това странно нещо. Майтап да става, дет се вика[smilie18] [smilie18] [smilie18] Да се вдига темата.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: Паралакс   
Дата:   27-05-09 23:04

ДЖЪМБО, ще си призная, без бой...Имам един AF NIKKOR 1:1.8D made in Japan и се чудя дали си струва да давам 250лири да си играя с този[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за мнение Никонци
Автор: джъмбо   
Дата:   27-05-09 23:06

не

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »