Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ОЦЕНКА
Автор: acidness   
Дата:   23-05-09 22:41

Здравейте на всички,

Отварям въпросната тема със следния въпрос - смятате ли, че оценката на следната снимка е реална и мислите ли, че трябва да продължавам да качвам снимките си в този сайт. Тук отвярям и една скоба - не се смятам за добър и талантлив фотограф.

http://212.36.3.59/site_pics/111/c_1243100679_o-o_web.jpg


И едно въпросче към администраторите на сайта - господа, смятате ли, че отварянето на галерия Представяне не беше грешка? Мисля, че факта, че смиките във въпросната категория не се гледат от никой е очеваден.

Поздрави,
Антон

 Re: ОЦЕНКА
Автор: Любител2   
Дата:   23-05-09 22:48

[smilie24]
 Re: ОЦЕНКА
Автор: yordanov123   
Дата:   23-05-09 22:50

Прати портфолио на админите и ако те харесат ще те издърпат от гетото. [cool]
 Re: ОЦЕНКА
Автор: Alex-dan   
Дата:   23-05-09 22:54

Имаш една страхотна снимка, която е доста добре оценена, обаче тази последната не ми харесва особено и мисля, че рейтинга и е общо взето справедлив. Не знам с 3 снимки какво очакваш за да задаваш върпоси от сорта на "Трябва да продължавам да качвам снимките си в този сайт".
 Re: ОЦЕНКА
Автор: acidness   
Дата:   23-05-09 22:56

Виж, целта на темата не е да превличам внимание към мен и да бъда забелязван. Също така мисля, че в "гетото" има фотографи които са по - добри от прехвалените избрани фотографи.
 Re: ОЦЕНКА
Автор: neveroqtniq   
Дата:   23-05-09 23:04

acidness, не се сърди на Alex-dan, и аз така разбрах първия ти пост. Подкрепям изцяло Alex-dan и смятам също, че и снимката с незнайно защо толкова висок рейтинг е събрала толкова точки не е кой знае какво.
Относно цитираната от теб снимка имам няколко въпроса
1.Мъж или жена е с колелото-не се вижда
2 Поне на моя монитор саксиите с цветя също са ми тъмни
3.Грозната фуга долу в дясно дразни окото и отвлича погледа ми
4.Какъв е този размер, ако трябва да се отпечата на Фронтера ще трябва да се реже много
Не смятам снимката за шедьовър и няма да гласувам за нея, а още повече не е прието снимка която е обект на дискусия тук във форума да бъде оставена за гласуване, някак си излиза "Абе хвърлете един поглед на тази снимка ако не сте я забелязали до сега и гласувайте"
С най-приятелски чувства[smilie24] [beer]

 Re: ОЦЕНКА
Автор: acidness   
Дата:   23-05-09 23:13

Невероятен,

1. Какво значение има пола [smilie18]
2. Оправи си монитора [smilie18]
3. Не знаех, че има "грозни" фигури, просто си мислех, че фигурте са такива, каквито са [smilie18]
4. Снимана е на максимална резолюция - 4416 X 3312

Относно снимката с незнайно защо толкова висок рейнтиг - ориентирай се по рейтинг Б, не гледай А защото си я гласувах самичък [smilie18]
 Re: ОЦЕНКА
Автор: admin   
Дата:   23-05-09 23:13

1. Абсолютно некоректно е да държите сметка дали оценката на дадена снимка е коректна или не, при условие, че снимката е пусната преди два часа и то в събота вечер.
2. Според правилата на сайта всякакви въпроси към админите се задават на мейла, но ще Ви отговоря и тук - не, не смятаме че галерия представяне е грешка и не, не смятам че снимките там не се гледат. Всеки месец 200-300 снимки от представяне минават бариерата .
https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_RAITING_B&PERIOD=30&CATEGORY_ID=42


3. Има опция "изпрати портфолио" и смятаме, че няма човек, който е показал стойностна фотография и е останал в представяне.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена