Харесва ми. Можеше и без черната презрамка, малко дърпа погледа. Момичето е красиво . Поздрави.
Мисля, че вилицата трябваше да е чиста. Иначе си е добро!
Водата не е добре ... дори за експеримент!
Хубава атмосфера! При по-внимателно кадриране можеше да вкараш цялата пирамидка в кадър! ;-)
Чудно! Есенция на лятото. Крачка вляво и композицията щеше да е още по-минималистична композицията без този тъмен храсталак, който наднича вдясно от балата.
Колкото и да се смята за фотографско клише, кадърът радва. Ако се съди по това, че хоризонтът минава почти през средата на кадъра, може да се предположи, че авторът е имал колебание дали да присъства повече небе или повече море. Аз в случая бих заложила на небето.
Интересен абстрактен ефект е постигнат с тази линейност на композицията и отраженията. Бих пробвала да свия отдолу.
Когато се снимат бели каманаци Pola филтъра е задължителен или поне ND....
Интересно място... Може да пробваш да засилиш контраста на белите ивици на земята.. Също да се приближиш повече към белия отвор/прозорец в далечината отпред и да изчакаш някой да мине или поне да си вземеш другарче за помощ :) Ще ми е интересно да видя и други снимки от това място!
Небето е чудесно! Долната част от снимката обаче е доста тъмна..
Извинявай,аркадаш,ама аз тука улица не виждам.И защо блърна всичко наред?Май трябва да преработиш кадъра и да го пуснеш в друга категория.Поздрави и успех!
Харесва ми, но по-добре ще е с още малко от прозореца в ляво ... (би подобрило комуникацията обект-отражение, на цената да си "развалиш" квадрата ;) )!
Светлината е чудесна, но му трябва малко небе отгоре! ;)
Хубав пейзаж! Малко повече синее водната пяна! ;)
Хубав пейзаж - бих опитал бленда 8!
Харесвам, но ми липсва контрастът и бялото, на доброто, старо Ч/Б :)
Супер! Можеше малко да се поиззправи... ;)
Напрегнатия мускул на лявата подбедрица не ми допада много, иначе браво на модела и на фотографа...
Харесвам без черната сопа, доло, вляво :)
...за мен, с кроп отдясно до квадрат е по въздействащо. Много Харесвам!
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Браво Пламене, опитай да направиш отсечка. Премахни от дясната страна вертикално отсечи до червения чадър Успех