Красиво! Само хоризонтът е важно да се изправи, че при този ярък контраст доста се набива на очи.
Хубаво би било да му се отпусне малко повече място в дясно ,че няма да може да бяга:-)!
Харесва ми! (Бих зачистил долния десен ъгъл...!)
Небето е излишно, защото дърпа погледа на зрителя, а и е прекалено светло.
Чудно е вярно, само малко фокус му липсва или от ниската скорост ръката е трепнала?
Много свежа!! Само махни този лакът отдясно.
Много деформирани изглеждат всички лица.
Хубава динамика и перспектива ! Бих намалил синьото на водата.
Красиво е! Бих намалил само малко сатурацията..
Пробвай с мека светлина, чадър или някакъв модификатор пред светкавицата.
Хубаво! Още въздух иска този кадър, така все едно е в клетка модела.
Изящна визия ... само бих избегнал ръката с чашата да се сзасича с дограмата ... Поздрави!!!
missed focus and still pretty!
Идеята е прекрасна и доста оригинална, но опитайте се да създадете по оригинално основният мотив, леко състаряване, измислен номер и не тъй добре осветена вътре.Направете черно-бяло копие и ги слейте, за да убиете неестествената цветност, като предния план да е на фокус.Поработете върху задния план и фона. Използвайте дифузор на светлинния източник.Желателно е да са най-малко два за по-голяма обемност.УСПЕХ!
Хубаво местенце. При изгрев/залез може да излезне още по-добре.
Харесва ми! Само ме смущава лъчът минаващ зад главата :)
Портрет (от френски: portrait – „изображение“) е художествено, артистично и единично изображение на човек в статично положение. То може да е рисунка, фотография или описание на литературен герой. Най-важното при портрета е лицето и неговото изражение. Целта е не само да се пресъздаде външна прилика с модела, но и да се улови душевното му състояние и дори да се предаде характера му
Аз бих намалила предния план, за да може фокусът на зрителя да е върху ядрото на Млечния път
Харесва ми,но бих снимал с по -затворена бленда -например 8.
Перфектна снимка, но нямаше ли да е по-добре лявата ръка на девойката да е на два милиметра от края на снимката?
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)