Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
05.04.2013 г.

Аз бих пробвал с повече контраст т.е. сенки. Ама въпрос на вкус

Снимка:
отражения
Коментар от:
09.04.2013 г.

[CROP(392,0,908,479)] Интересна е! Може още малко въздух отгоре

Снимка:
The last sound
07.04.2013 г.

[CROP(188,1,866,620)] Гот!

Снимка:
Австрийските Алпи Капрун
08.04.2013 г.

[CROP(0,57,950,633)] Предложение

Снимка:
Пирин се събужда
Коментар от:
08.04.2013 г.

Предложение за кадриране[CROP(297,0,933,622)]

Снимка:
:)))
Коментар от:
07.04.2013 г.

Качих в редакция една идея за прекадриране и промяна в цветовата гама :)

Снимка:
*
07.04.2013 г.

Като че ли не е съвсем на фокус и ръцете са отрязани неподходящо.

Снимка:
Ася
05.04.2013 г.

харесва ми. но не бих я рязала толкова...

Снимка:
...
Коментар от:
05.04.2013 г.

Много хубава! Повечко въздух от двете страни според мен и идва доста светла. Предполагам такава е идеята, но може малко надолу яркостта :)

Снимка:
Tania
05.04.2013 г.

Моля, надявам се скоро да виждаме още кадри с Таня, в 'Портрет'. Като допълнение, рамката на прозореца малко се натрапва. Може би ако не е толкова контрастна и зелена..

Снимка:
Tania
04.04.2013 г.

Чудесен модел си имаш. Много обичам контрастното осветление. Иначе ето този елемент [CROP(206,31,273,73)] и килима ми привличат вниманието. Пробвай short side осветление по същия начин като тук (може да приближиш светкавицата още малко).

Снимка:
***
Коментар от:
03.04.2013 г.

като 6. освен това избушено е бялото...изобщо - по-деликатната обработка би помогнала

Снимка:
Hris
Коментар от:
01.04.2013 г.

Хубава идея, трябва малко повече пространство отдолу и отляво.

Снимка:
Hris
Коментар от:
02.04.2013 г.

може би малко повече светлина върху лицето но ми допада

Снимка:
*
Коментар от:
31.03.2013 г.

резни отдясно до квадрат и го пущай. интересно е, забавно е, различно е.

Снимка:
А вие бръснете ли се редовно?
Коментар от:
31.03.2013 г.

Харесва ми! Бих кадрирал малко по надясно.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
29.03.2013 г.

може да изправиш малко снимката

Снимка:
Колонада
30.03.2013 г.

Като допълнение все пак да кажа, че цвета на кожата идва странен така и бих избягнал свитите в юмрук ръце :)

Снимка:
(няма заглавие)
30.03.2013 г.

Харесва ми идеята. Според мен ако затоплиш малко цветовете ще е по-добре. Баланса на бялото е избягал малко.

Снимка:
Черно море
Коментар от:
16.03.2013 г.

Добре, повечко въздух отгоре само :)

Снимка:
.
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.