Аз бих пробвал с повече контраст т.е. сенки. Ама въпрос на вкус
[CROP(392,0,908,479)] Интересна е! Може още малко въздух отгоре
[CROP(188,1,866,620)] Гот!
[CROP(0,57,950,633)] Предложение
Предложение за кадриране[CROP(297,0,933,622)]
Качих в редакция една идея за прекадриране и промяна в цветовата гама :)
Като че ли не е съвсем на фокус и ръцете са отрязани неподходящо.
харесва ми. но не бих я рязала толкова...
Много хубава! Повечко въздух от двете страни според мен и идва доста светла. Предполагам такава е идеята, но може малко надолу яркостта :)
Моля, надявам се скоро да виждаме още кадри с Таня, в 'Портрет'. Като допълнение, рамката на прозореца малко се натрапва. Може би ако не е толкова контрастна и зелена..
Чудесен модел си имаш. Много обичам контрастното осветление. Иначе ето този елемент [CROP(206,31,273,73)] и килима ми привличат вниманието. Пробвай short side осветление по същия начин като тук (може да приближиш светкавицата още малко).
като 6. освен това избушено е бялото...изобщо - по-деликатната обработка би помогнала
Хубава идея, трябва малко повече пространство отдолу и отляво.
може би малко повече светлина върху лицето но ми допада
резни отдясно до квадрат и го пущай. интересно е, забавно е, различно е.
Харесва ми! Бих кадрирал малко по надясно.
Като допълнение все пак да кажа, че цвета на кожата идва странен така и бих избягнал свитите в юмрук ръце :)
Харесва ми идеята. Според мен ако затоплиш малко цветовете ще е по-добре. Баланса на бялото е избягал малко.
Добре, повечко въздух отгоре само :)
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)