Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
04.11.2014 г.

Назад към детството:) Композицията ми допада! Без бликовете по лицето и синкавия оттенък на кожата щеше да е по гот според мен.

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
04.11.2014 г.

Някой ни е гледал отвисоко:) Харесва ми гледката, детайла и дълбочината! Може би с по-малко небе?

Снимка:
3100 м.н.в.
Коментар от:
21.10.2014 г.

Малко тъмни идват и този и другия кадър.

Снимка:
Бистра водица...
Коментар от:
02.11.2014 г.

Прекрасна! ...но защо са тези сини петънца по периферията на косата!?

Снимка:
Мой свят!
01.11.2014 г.

Бих покрил ръката, защото както е в момента светла и необработена дърпа погледа от лицето.

Снимка:
sugarskull
Коментар от:
28.10.2014 г.

Харесва ми! Но може би с малко по-малко място(въздух) от долу. И другото което е че може голямата торта да е в дълечината. Така ще се получи по-добър фон.Нр толкова на фокус. Лично мнение без капка заяждане.

Снимка:
Торта със смокини
Коментар от:
28.10.2014 г.

Хубав поглед и гледка, но е попрегореличка сякаш...

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
27.10.2014 г.

Много добра, пред вид трудните условия ... (поради високия контраст има известна загуба на детайл в наи-тъмните сенки)!

Снимка:
Кацане
27.09.2014 г.

Харесва ми. Виждам го и като квадрат.

Снимка:
Papi
26.10.2014 г.

Бих резнал малко отдолу колкото да не се вижда палатката, но иначе прекрасен кадър!

Снимка:
Средоблачната земя
24.10.2014 г.

!Харесвам лявата ноздра на нослето ,страхотна асиметрия видно от другите кадри на хубавия Модел... ,нека се сбъднат мечтите ти...

Снимка:
:)
Коментар от:
26.10.2014 г.

Ириса си изсветлил повече от необходимото . Получил ефекта стъкло .

Снимка:
:)
25.10.2014 г.

Харесва ми каквато е. Малко беличко горе не ми пречи, и бялото е цвят. А кропът би унищожил почти перфектната композиция и би изгонил човека горе до ръба. За мен сюжетно важен е предния план, останалото е фон и трябва да си стои като фон.

Снимка:
Водопад Сучурум
26.10.2014 г.

Малко липсва острота, иначе приятно. Току-що много приятно светнаха няколко залезни облачета точно там :)

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
25.10.2014 г.

Хубав кадър, но матрицата е за сериозно продухване :)

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
23.10.2014 г.

Разби ме авторе, чудесна е! След като малко и се порадвах се замислям, че е могло с крачка назад и може би леко надолу да накараш близкият скален масив да сочи в ъгъла...

Снимка:
Мъгливите планини
Коментар от:
25.10.2014 г.

Връзките са ок и даже кефят, ама металното разсейва излишно, както и снежината на ухото на това кадърът да е Перфектен. :)

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
25.10.2014 г.

Интересен ракурс, прекалено ми е ярко и остро осветлението, можело е и малко по лицето да се поработи - има бликове. В черно/бяло щеше да е по-добре може би. От мен е бронзът ;)

Снимка:
Ана-Мария
Коментар от:
23.10.2014 г.

Не, не само майкиге, а всеки който е държал дете в ръцете си невярвяйки как се е появило това малко и безпомощно мърдащо човече, не е спал през нощите докато порасне, безпомощен, когато плаче и щастрив, когато се усмихна. Хубаво е предадено, върна ми спомена за едни много щастливи мигове.

Снимка:
А... 3д.
Коментар от:
23.10.2014 г.

Невероятно вълнуващ кадър! Душицата златна, с какво любопитство вижда за първи път толкова много неща. Ех, бе, philip, разтопи ме!

Снимка:
А... 3д.
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.