Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
20.09.2015 г.

без пръстчето горе :)

Снимка:
Sugar skull
Коментар от:
17.09.2015 г.

Фокуса на главата другия път ;)

Снимка:
Зеленчуци, който не яде -:)
15.09.2015 г.

Обърнатият кадър и за мен е леко объркващ. Внася - вероятно търсена - дисхармония. Която "подрасква" консервативното ми чувство за подреденост. Мисля си, какво би се получило, ако и долният ляв кадър се обърне - като при карта за игра? Хазартността на фотографията - рискът, доверяването на случайността?

Снимка:
Илюзии / Illusions
14.09.2015 г.

Кадърът грабва окото определено...И все пак, повече светлина в отражението и разработка по кожата,в косата и скалите, според мен щеше да балансира твърде черният камък зад модела...прилагам примерна редакция ( свое виждане ) Браво авторе, като цяло кадъра радва :)

Снимка:
The Mermaid from the Deep..../Русалката от дълбините...
11.09.2015 г.

Страхотна е! Труда си заслужава... Искам само да споделя моето мнение - ако бисквитите бяха само по диагонала долен ляв ъгъл горен десен в перспектива, щеше да е по ефектно може би, без да има, без да има разсейки в ляв по хоризонта..

Снимка:
Мираж
Коментар от:
12.09.2015 г.

Харесвам. Аз бих оставил само дясната половина на кадъра + леки "подобрения" по клоните :)

Снимка:
Клонираните атакуват ;)
10.09.2015 г.

Леки притеснения за ръката зад главата и пръстите във водата на другата, като цяло - много ми харесва.

Снимка:
The Mermaid from the Deep..../Русалката от дълбините...
Коментар от:
08.09.2015 г.

Страхотен момент! Само не ми харесва отрязаното пиле в долния край. Пускам вариант за кроп в редакция.

Снимка:
2+
09.09.2015 г.

Харесва ми. Мисля, че и в ЧБ би изглеждало добре заради текстурите.

Снимка:
NİKOOL
03.09.2015 г.

Хубав заряд има в снимката, ... според мен ще е по-добре ако се отреже по малко отдолу и отляво! ;)

Снимка:
*
03.09.2015 г.

Можеш да оправиш изгорялата част с един по-тъмен кадър. Прекалено много се набива на око :)

Снимка:
Врабчански водопад
02.09.2015 г.

без момичето снимката щеше да е много по-яка :)

Снимка:
Момичето и морето
01.09.2015 г.

Пуснах една бърза редакция да покажа горе долу какво имам пред вид. Ех, ако и кракът на момичето беше излязъл целият... :)

Снимка:
София Диша, София 2015
01.09.2015 г.

Готино! Може би и с по-малко небе, пак ще стои добре?!

Снимка:
На нивата
Коментар от:
01.09.2015 г.

Харесвам много, но някак не ми се иска, този Юнак да стои в черна рамка :) ...за съжаление, не виждам и по приемлив вариант...

Снимка:
(няма заглавие)
01.09.2015 г.

Красиво.Считам, че е правилно да няма голям акцент на фигурата.

Снимка:
Момичето и морето
Коментар от:
30.08.2015 г.

Може малко по тъмно и контрастно...

Снимка:
*
30.08.2015 г.

Супер е, но десетина градуса ако се завърти по часовниковата стрелка ще е още по-добре!

Снимка:
Afla 156 @ Buzludzha
Коментар от:
30.08.2015 г.

Така е доста по-добре. Както казаха и по-горе, не техничекото качество, а автентизмът е по-ценен в този кадър. (Въпреки всичко в ниско-технологичния оригинал има повече потенциал, може да се поработи по това).

Снимка:
Из улиците на Кайро
28.08.2015 г.

Колкото и да се губи от "мястото" бих кропнал долу

Снимка:
летен пейзаж
Коментар от:
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.