Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Базар - GSM техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   25-09-12 17:04

[smilie24]
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   25-09-12 17:04

Купувам Apple iPhone 5, 16 GB, factory unlocked с гаранция или заключен към Глобул, пак с гаранция. Предпочитам втора ръка в добър външен вид, но може и нов в краен вариант. Давам до 900 лв за втора ръка, не бързам с покупката. За контакти на ЛС моля.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: sa6370   
Дата:   25-09-12 18:32

Приятел, той още не се продава официално в БГ (след около 2 седмици ще е тук), за 900лв някой ще ти даде минимум след 4-5 месеца според мен, ако те интересува разгледай из продавалник, има няколко оферти, но са на много високи цени.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   26-09-12 08:35

Аз не бързам, до нова година ще има такива оферти. Повярвай ми :-)
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: DenisVelev   
Дата:   26-09-12 10:11

За ФО няма как да стане, за ФЗ към наш оператор ще има да [beer] [beer] [beer] [smilie18]
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   26-09-12 11:34

Именно. ФЗ в мрежата на Глобул ме устройва идеално.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: bombai   
Дата:   27-09-12 17:10

До колкото знам вече се продава в мрежата на Германос.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: uglyipl   
Дата:   27-09-12 19:47

Те и в Техномаркет го предлагат за 2099!!!!!! лева...или малко под 2000 при поръчка онлайн :) Луда работа[cool]
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: Will   
Дата:   27-09-12 21:39

iPhone 5 втора ръка е като Майбах с газова уредба. То целта на тези тамагочита не беше ли да се дават пари и после да си ги мерят по кафенетата на кой му е най- ъъъъ незнам кво си... [smile]



Публикацията е редактирана (27-09-12 21:39)
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   04-10-12 15:21

uglyipl така ще е до края на Октомври, когато го пуснат операторите, и тогава спекулантите ще го смукнат директно.

Will, мутрагените може и за това да си го взимат, но аз съм фен на епъл не само заради изключителния им изпипан дизайн. И определено ще търся най-изгодната оферта до нова година. [smilie24]
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ilife   
Дата:   04-10-12 20:30

Търси търси от ebay си го купи ако искаш даже и там няма такива оферти за 2ра рака. такава оферта ще има след 1г в момента има такива оферти за 4с само. така че като излезе Iphone 5s/6 тогава ще има и такава оферта.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   06-10-12 15:01

няма такова нещо. всяка нова година се продават нови запечатани операторски по 1000-1100 лв от хора, които са ги взели тънко и ги обръщат в бърз кеш или пък такива.

а в момента 4с оферти има и под 700 лв. аз моя който е 32 гб с оставаща гаранция ако трябва да го пускам сега ще мога да го продам на 700 лв.
 Re: Купувам Apple iPhone 5
Автор: ShotlandetsaWildlife   
Дата:   06-11-12 13:46

Готово, намерих. Вярно 100 лв над заявката ми, но си заслужаваше - нов, бг гаранция, отключен. [smilie24]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.