Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Правят карта на циганите в България
Автор: vinoirakia   
Дата:   07-08-12 18:53

текст

GPS координатите са важни


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 09:35

едва ли ще ги интегрират, ама ще усвояват едни пари. хем цяла година...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tochnia   
Дата:   08-08-12 10:22

Ще я пратят после на международната общност на скинарите [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tochnia   
Дата:   08-08-12 10:36

И един цитат точно по темата:

Автор на писмото е Ники Горския...който е в ареста, в Сандански по обвинение, че е заложил бомбата пред клуба на Евророма...
Непрекъснато ме убеждават, че трябва да съм толерантен.. Непрекъснато някой с мазна физиономия ми казва, че нарушавам нечии права и че ако не харесвам нещо, било проява на расизъм. Трябва да съм културен и по “европейски” възпитан, да давам непрекъснато шанс и да съм снизходителен, да си мълча и да се усмихвам. Доброволно да се интегрирам и омешвам с неща, за които никой не ме е питал, дали изобщо искам. Трябва да съм смирен, да давам всичко от мен колкото и когато поискат и във никакъв случай не трябва да съм агресивен. Защото трябва да съм толерантен.

1. Когато някой новодошъл комшия ми надува чалга до 4 сутринта, трябва да си трая и да се поклащам в ритъм, защото това е основата на добросъседството и признак на толерантност. Ако след второто предупреждение отида и му разбия муцуната, ще спя в пълна тишина, но вече не е толерантно.

2. Когато цял катун цигани се самонастанят в изоставена сграда на твоята улица, трябва да организирам мило тържество заедно със съкварталците и лично да ги прикача със жица към собствения си електромер, защото това е интеграция и съпричастност. Ако заедно със съкварталците ги изринем с шутове, кражбите и мръсотията ще изчезнат от нашата улица, но това е нарушение на човешки права, проява на расизъм и не е толерантност.

3. Когато гледам новини на турски по Българската национална телевизия, трябва да организирам подписка с предложение, повече предавания да са на турски, а субтитрите да са на български. Защото това е толерантност. Ако кажа, че това е пълна простотия и настоявам да се махне – това вече не е проява на толерантност.

4. Когато таксиджията ми включи помпа на апарата и ми дъни кючеци от колоните на макс, трябва да му кажа, че това ми е любимата певачица. Да отворя прозореца за да чуят всички и да му лепя десетолевки на челото на всеки километър от брояча. Защото това е приятелско и много толерантно. Ако му дръпна шнура на помпата и му спра радиото, ако му кажа че а-гъкне до края на маршрута, а-съм го удушил със шнура – това е просташко и много нетолерантно.

5. Когато разбера,че искат да строят ислямистки център край София, да се зарадвам неимоверно и да предложа като кореняк софиянец, да направят и храма “Александър Невски” на джамия. Ако се противопоставя – това ама хич не е по европейски толерантно.

6. Когато се правят гей-паради, да сложа чорапогащника и сутиена на жена ми, да се включа и да дам пример на подрастващите за разбиране и подражание. Ако съм против цялата тая показна педерастия – това е морална закостенелост, селяния и пълна нетолерантност.

7. Когато ходя в Южна България и разбера, че ако не знам турски няма да мога и дъвка да си купя, веднага да си взема речник. Това е благодарение на голямата ни толерантност. Ако се заинтересувам, защо там няма нито една построена църква а е гъмжило от джамии, защо говорят че българските възрожденци и войводи са престъпници и сменят имена на улици, това ще е национализъм, възродителен процес и нетолерантност.

8. Когато виждам как всяка зелена площ се превръща в поредния панелен блок, да изпадам в див възторг и да се включа в изкореняването на дървета, пързалки, катерушки и саморасляци. Ако се опитам да се противопоставя, това е градска парвенющина от селски тип.

9. Когато разбера, че плащам луди сметки и пари за некачествени услуги, трябва да мълча. Защото управляващите и те са хора и имат нужда от скъпи коли, яхти и къщи в чужбина. За тяхната задоволеност и добро управление, е редно да си плащам без да питам. Ако някой от тях се е поувлякъл в краденето, да простя и да дам нов мандат, защото това е признак на човещина и толерантност. Ако искам да ги вкарат в затвора, това е неблагодарност.

Ако вместо да подминавам, спретна тексаското клане на мургавите наркодилъри пред входа на съседното училище. Ако спра да вярвам на институции и политици. Ако спра да пускам есемеси и да давам пари за мними благотворителности. Ако вместо да си замълча, тегля една цветиста псувня на всеки който я заслужава. Ако проумея горчивата истина, че когато си добър-всички те мислят за будала, а когато си лош - те гледат в очите. Ако започна да казвам по често “Не ми харесва” от колкото “Не ме засяга”. Ако стана агресивен срещу всичко уродливо което ме заобикаля. Ако си отстоявам правата и територията и не чакам някой друг да го направи. Ако вместо мълчаливото възпитание и статична любезност вляза в открита война с цялата тази простотия която ни удави – ще ме обвинят, че съм нетолерантен.

10. Уморих се да съм толерантен..

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 10:46

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 11:00

по-лесно ще е да направят карта на българите в българия, дори поименно може, няма да са много.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 11:04

Не може да се интегрира нещо,което НЕ ЖЕЛАЕ интеграция!
Най-гадното в цялата работа е, че не циганите, а БЕЛИТЕ правят далаверка от целият този фарс и смучат парици!
Още по-гадното е, че за да спре тази малоумщина си зависи от нас, но ние си трайкаме,правим се на толерантни, стискаме зъбета и сме силни само по форуми и кръчми!

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   08-08-12 11:06

Ники Горският много интелигентен за бомбаджия в Сандански, че и с разностранни интереси. Май е инспириран от Атака?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 11:13

Аз лично не се интересувам кой е писал това по-горе..важното е ,че препрокрива моите мисли !

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   08-08-12 11:15

Тичай да красиш партията на Волен!

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: jingov   
Дата:   08-08-12 11:18

tochnia -[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   08-08-12 11:19

От писмото не съм съгласен само с частта за тексаското клане, има по цивилизовани начини за наказание на мургави наркодилъри https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0029.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 11:24

Асахи, понякога се изказваш доста глупаво...
Тези мисли са вглавата на ВСЕКИ нормален българин,без значение дали е симпатизант на Волен,Костов,серГей или филанкишията.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tofo   
Дата:   08-08-12 11:37

Като му писне на народа от толерастия куту виж някой ден се видим с фюрер начело. Ама ще е късно. Ефектът на махалото не е само празна приказка. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Blackthrone   
Дата:   08-08-12 11:49

Автор: elrisha
Дата: 08-08-12 11:24 [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 12:03

tochnia - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorbi   
Дата:   08-08-12 12:18

Елриша, умно мониче - някак нелогично е да се грижиш за животните с любов, а да мразиш циганите (черните), които са човешки същества. Има някакво грандиозно лицемерие в цялата работа...

Подобни писания като това горното са обида за интелигентността на обикновения българин. Внушението е - ако си толерантен, възпитан и отговорен, значи си смотан мухльо и толерантен задник. Или пък - ако слушаш чалга си отрепка, но можеш да станеш по-малко отрепка ако утрепеш циганин...
Четива и разсъждения на ниво 10 клас гимназията [smile]

Айде, зарязваме семействата и работата, грабваме бухалките и мятаме наред цигани, турци и шофьори на таксита, защото са ни виновни че сме неудачници и имаме достатъчно свободно време да заменим чувството на непълноценност и незадоволеност, с адрелиноповдигащи усещания на агресия и пишман патриотизъм...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tochnia   
Дата:   08-08-12 12:20

И още нещо забавно [smilie5]:

Роми спряха влак с каруца (статията с видео):
http://www.blitz.bg/news/article/149892

Само видеото:
http://youtu.be/B0WIBFH4yfQ

[smilie18] [smilie18] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: batonga   
Дата:   08-08-12 12:42

gorbi [smilie24] Браво, имало надежда все още [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   08-08-12 13:10


.. https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/sovr0103.JPG
http://auction.bg/base_thumb.php?img=uploaded/925006/925006.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 13:14

Посоченото от точния беше другия аспект със оправданото негодувание срещу безчинствата на циганите.
На всички е ясно че проблема не може и няма да се решава с бухалки, че трябва да има интерграция, но също така и колко трудно и дори невъзможно е тя да се осъществи.
Не че последното е основаниее да не се провежда, защото друг нормален път няма, но трябва да е ясно и то е ясно на повечето, че това е мъчна и трудна, дори невъзможна работа.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tofo   
Дата:   08-08-12 13:16

gorbi, ама защо бъркаш циганите с циганията? Никой няма нищо против свестните цигани, дето си ходят на работа, пращат децата си на училище и т.н. Ама те не се навират в очите на обществото, защото са си нормални български граждани. Ама циганията като манталитет е съвсем друго нещо.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 13:17

интеграция може да има, ако има работа дори и за циганите. то сега и за българите работа няма...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 13:20

Не , Горби, никак не е лицемерно даже!
Животните уж са лишени от онова много важно човешко качество, дето ни кара да се тупаме смело в гърдите, а именно - АКЪЛ! Това ,че защитавам беззащитните животни си е съвсем различно от факта, че ми ПИСНА да ме правят на маймуна други "мислещи" същества!
Много е яко да се изметаш като ч.кия на песък из някой форум и да се покажеш колко си толерантен и европеец и незнам си къв си още, когато около теб не живеят цигани, не ти разбиват имуществото нон стоп, не се гаврят с децата ти и не трепериш, прибирайки се от работа, че ще те лупнат с нещо и ще ти отмъкнат чантата с последните 20 лв,които ти ЛИЧНО си си ИЗРАБОТИЛ!
Това е лицемерно за мен!

Да отричаш,че има такъв проблем, да отричаш ,че в една малка България българите са роби на циганите - това е лицемерие!

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 13:21

между бялото и черното е пълно с нюанси на сивото.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 13:25

Много е яко да се изметаш като ч.кия на песък из някой форум и да се покажеш колко си толерантен и европеец и незнам си къв си още, когато около теб не живеят глутници кучета, не ти препикават имуществото нон стоп, не се хапат децата ти и не трепериш, прибирайки се от работа, че ще те наръфат и ще ти отмъкнат чантата с последните 20 лв,които ти ЛИЧНО си си ИЗРАБОТИЛ!

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: ogimag   
Дата:   08-08-12 13:26

mangali.maps

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tochnia   
Дата:   08-08-12 13:32

Може би трябва да припомним и една стара тема на nixon: линк

nixon
Вила в гората... вече нямам!

Вчера видях, че на мойта са й взели портата от оградата /за скрап/, ламарината от покрива /за скрап/, гредите от покривната конструкция /за огрев/, дограмите /за огрев/... като това се случва на 5 км. от София, не някъде в гори тилилейски.

Най-тъпо ми стана не от друго, ами от това че бях сигурен в какъв вид ще я намеря.

В процеса на осъзнаване, че в родната /уж/ европейска държава човек не може да си има вила и тя да оцелее без денонощен надзор - констатирах, че почвам да ги разбирам тия митничарски гета дето се строят - огради, охрани, кучета... като зандан. Защото това е начина, друг няма.




Публикацията е редактирана (08-08-12 13:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 13:36

докат разбираш митничарите, няма никъф шанс да се нормализират нещата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tochnia   
Дата:   08-08-12 13:38

Горното е цитат на nixon, но предполагам ти ще си съгласна да ти разграбят имущестовото? [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 13:40

Циганите никога няма да се интегрират с мерки отвън.
Интеграцията и волята за нея трябва да се роди в самото циганско общество, трябва да има хора от това общество носители на тези идеи и с влияние и престиж сред другите, за да могат да ги поведат в тази интеграция.
Историята е показала че всички успехи на различни общества, етноси, групи от хора, народи и т.н са постигани благодарение на генератори вътре в тези общества.
Такива генератори на идеи в циганското общество няма в момента и незнам кога биха се появили.



Публикацията е редактирана (08-08-12 13:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 13:40

Стандартните песнопойци да не се хабят, опитвайки са да предизвикат поредният скандал като захвърлят темата в посока кучета, щото са прозрачни нещастните им опити да се правят на интересни.

Темата е за ЦИГАНИТЕ.

И понеже аз лично отказвам да съм толерантна към циганията и беззаконието, изказвам остро мнението си и смятам, че единственият начин това безумие да спре е и другите да изкажат гласно онова,което от много време ги подтиска,ама нали са толерантни..не смеят!

Ако нормалните хора не покажат ясно ,че това им пречи, то не се чудете защо един по един се изнизват от България ..тихичко..по европейски толерантно и остава само циганията да тържествува.А в нормалните държава също така тихо и толерантно ни връщат обратно онези мургавките, дето са свикнали само да викат "дай" и ако не им дадат си го взимат сами без да питат!

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 13:41

ти къде прочете, че съм съгласна да ми заграбят имуществото?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: chukov   
Дата:   08-08-12 13:43

Най-обективно и вярно могат да дадат мнение за циганите онези, които живеят, заобиколени от тях

ТУк много често опонентите на антициганските мнения грешат, като казват, че мразим циганите.

Не мразим циганите.
Мразим тяхното поведение, което между другото е присъщо и на много българи.
Тоест не ме бърка, кой краде в неусвест, кой бие и унижава, кой се самонастанява
Циганин или не - няма значение

Факт е, че в 95 процента от случаите това са циганите

И моля хора, които нямат ежедневен допир до цигани да не пишат в темата. Когато е на твой гръб е едно, когато е на чужд - друго.

Елате в търновския край да видите как възрастните хора по селата заключват къщите си и наблюдават циганите как безчинстват в дворовете им, как крадат и безчинстват на техен гръб и как треперят да не влязат вътре в къщата да ги пребият за остатъците от жалката им пенсия

Тия работи в големия град трудно се виждат
В голяма част от провинцията са ежедневие

и така драги ми псевдотолерантни колеги

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 13:44

Ел, по-спокойно, много сте се изнервили от жегите [smilie5]

... пак да питам, като няма работа, как ще го интегрираш циганина??? а?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-08-12 13:46

Видях из Несебър доста цигани да развиват дребен бизнес - палачинки, дюнери, пици..усмихнати, шегаджии, бачкат здраво..ех, ако всички бяха така...

ПП. забелязжа се и подобрение на мат'ряла [smilie24] което е най-хубавото нещо. Малко е , но го има.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 13:50

па то и на арапя циганите са от най-свестните хора. гледам и в царево, и в ахтопол.
ама не стаа въпрос за тва. става въпрос за КАК ДЪРЖАВАТА ПРИЛАГА ДВОЙНИ СТАНДАРТИ, как толерастията не е на хората поединично на на институциите. не точно на хората в тях, а именно на самите институции.
в тоя ред на мисли крадливото митничар и крадливото сиган са ми все еднакво "мили".

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 13:52

Къде видя да съм се изнервила?! Пък и не стоя на слънце,миличко.
Я кажи, като толкова си се вторачил в тая работа, българите като са безработни дали изпадат в тия дивни цигански импресии или просто имат някаква спирачка,кореняща се във възпитанието им от деца?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 13:57

Мара гледа в правилната поскока. не циганина е виновен, а държавните институции. въставате срещу тях. защо си затравят очите за това, е една дълбока тема с предимно политически мотиви.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   08-08-12 13:57


.. пак да питам, като няма работа, как ще го интегрираш циганина??? а?


.. Кастрация до намаляване на популацията ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... щото другарят сиганин прави чавета за да взима помощи .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 13:59

колкото даде ефект кастрацията при уличните кучета, толкова ще даде и при циганите.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 13:59

Ти явно харесваш да четеш само Мара.[smilie5] Щото до сега всички говорим за едно и също, ама на мен ми се правиш на интересен, а пък Мара била в правилната посока.. може пък неразбирането да е от начинът на писане..знам ли вече..[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 14:00

Мара е по-готина [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: El_Fuego   
Дата:   08-08-12 14:02

"Правят карта на циганите в България"

После ще хвърлят ли касетъчни бомби и напалм по засегнатите сектори, или пак ще оставим работата половинчата и недовършена?!...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: elrisha   
Дата:   08-08-12 14:05

Ааа добре, тогава направо не ме чети и прескачай мненията ми - ще е прекрасно и за двама нии няма да губив безценно време. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   08-08-12 14:07

аз съм против кастрацията. човек не мое да му се отнеме кефа! но може да се прилага стерилизация. най-лесно е вазектомия.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   08-08-12 14:14


.. Маро , това имах предвид , ама нали съм прос .... работя с думи прости ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


.. между другото през 70-те е имало такава програма ...... тайна ...... но се е разчуло и е работила само около година ..... [smilie7] [smilie7]

.. от достоверен източник това ...... още при раждането са им праскали неква инжекция на женските индивиди .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: serjy   
Дата:   08-08-12 14:14

една мацка така се чуваме по телефона и аз: -хайде довечера на ресторант, разходчица... а тя: абе, дай да не губим ценно време, ще дойда направо у вас [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 14:18

Ромка ли е мацката..чувал съм че били добри[cool]
[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorskio   
Дата:   08-08-12 14:20

Цитат ;

Автор: serjy
Дата: 08-08-12 13:44

Ел, по-спокойно, много сте се изнервили от жегите [smilie5]

... пак да питам, като няма работа, как ще го интегрираш циганина??? а?

Имам познат циганин работодател който ми е казвал - роднините ми не искат да работят на трудов договор, искат да си взимат обезщетенията от бюрото по труда и да работят при мен на надница когато им е кеф. Съседи са ми 10к цигани официално неофициално са двойно повече никаква интеграция няма да ги оправи.
Тези дето се докарват докарват като бели хора живеят от измами с ДДС или от управление на гетата. [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   08-08-12 14:21


.. не знам колко са добри , ама им били с два градуса по-топли шун..... там тия неща .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 14:23

Аааа виж ти..значи ромът е по на кяр[cool]
Това явно е причината за раждаемостта...освен помощите..друго си е на топло[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   08-08-12 15:36

И на джанките им завидехте [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: falcon   
Дата:   08-08-12 15:40

Не бре, не сме им завидели..да се интегрират по-бързо, че да се възполваме от екстра градусите..да живее интеграцията, вече гледам с други очи на нея[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   08-08-12 15:40


.. Не веее .... само казвам , че у по-топла фурна , царевичако се вари по-добре .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]


.. от кулинарна гледна точка го казвам .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: vinoirakia   
Дата:   08-08-12 22:23

http://www.segabg.com/article.php?id=611108

Да се последва челния опит на скандинавските страни в миналото.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: bOzo   
Дата:   09-08-12 01:37

Сиганина не можИ гУ инетегрира, щото той не иска... държавата му храни децата, дава помощи, той малцинство - не плаща ток, водата също... краде. Пак краде. Като хептен нема накъде прави нещо, че да го вкарат в пандиза - там на чаршафи спи, топло ядене по 3 пъти на ден, баня... Редовния данъкоплатец плаща за тези екстри. Кастрацията е бавен и неефективен метод. Кастрирания циганин пак ще прави пакости.

Ако кастрацията беше ефективна щяха да кастрират и хлебарките...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 22:12

Джим Бийм, остави циганските путки, ами като продаваме боклуците в аукциона сме битер от цигани нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   09-08-12 22:25

Кой циганин не плаща ток, че не ми е ясно? Някой скоро влизал ли е в цигански квартал или си говорите по инерция?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 22:31

Може и да плащат, ама има едни офиси за социално подпомагане, на определени дата пред тях струпани само цигани, що така? Познавам един българин, тъмен е, щото произхода му е от една циганска махала в едно село, дето са забравили циганския преди 200 години ама боята останала. Та ми казва, искам да се пиша циганин, ама не можело, изтървавал бил благините ...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   09-08-12 22:33

Е ква е връзката м/у невярното твърдение "не плащат ток" и твърдението "получават социални помощи"?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 22:35

Абе гледат да кярят отдето могат.

Любими цигански изрази:

"Ти акъл не ми давай, пари ми дай" (при среща с депутати и подобни).

има и други, ма неудобно



Публикацията е редактирана (09-08-12 22:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: orlindraganov   
Дата:   09-08-12 22:36

написа:

>
> .. не знам колко са добри , ама им
> били с два градуса по-топли шун.....
> там тия неща .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]
>

Тва е заради възпалителните процеси...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: scarecrow   
Дата:   09-08-12 22:40

Циганин плаща ток и вода [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Оня ден случайно чух по новините че някъде в България "след работно време" група цигани от 17 до около 70 годишни ходят в някво училище да се учат да пишат и да четат. Заслушах се и си помислих, че това е доста похвално ама на финала се оказа че им давали по 4лв на ден да се образоват и всичката надежда, че ще се интегрират се изпари моментално. Оказа се, че те ходят там да си помагат с изхранването на семействата си.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: scarecrow   
Дата:   09-08-12 22:43

жицата е кат наголо нали на алуминиево


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   09-08-12 22:43

Може да кажа, че и аз гледам да кяря откъдето мога.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 22:48

Училище в циганско село, образец 1 направен, на 16 септември, стаята пълна с цигани от двата пола, твърде възрастни за 5 клас, стоят един ден и тъпеят, стоят още един ден и главата ги заболява от учение, на третия ги няма, образеца попълнен, класовете ги има, държавните пари взети, всичко е ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: scarecrow   
Дата:   09-08-12 22:57

не е смешно



Над 7 хиляди неграмотни възрастни българи в момента се учат да четат и да пишат по програмата "Нов шанс за успех". Тя е финансирана от Европа с 15 млн. лева. Повечето кандидати за знания са роми.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 22:58

Нали туй казвам, после отчитат интеграция на Брюксел.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: digitalgab   
Дата:   09-08-12 23:07

Каква карта ще направят, пак фалшива, има едно село почти само цигани, има такива дето са постоянно там ама не са толкова много, останалото е в движение из страната, дето има работа и пари.
Никой не ги знае къде са, има селски сбор на 1-ви август, тогава се сбират да се видят, кой къде ходил, кво правил и после пак on the road ... [smilie5] [smile]

На времето, през социализъма, голям проблем беше за фурните и кметството да осигурят достатъчно хляб за сбора ...



Публикацията е редактирана (09-08-12 23:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: scarecrow   
Дата:   09-08-12 23:10

Важното е на документи да излизат сметките пред ЕС.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: imitev   
Дата:   09-08-12 23:15

Сичкото сиган на балтаматума!
Кой изяде на нашто Асан контифюра?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   09-08-12 23:34

асахи, ти твърдиш, че сиганта си плаща тока? масово?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorbi   
Дата:   09-08-12 23:46

Приемете циганите като лакмус - къде държавната система не е в ред. ТЕ имат силно развита интуиция да намират пропуските в системата и да ги използват в своя изгода. За съжаление нашата система е с пробойни отвсякъде, никой не иска да ги ремонтира, по лесно е да обвиним циганите, че са открили пробойните...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tricky8600   
Дата:   09-08-12 23:51

Издръжката на т.нар. „роми” ни струва 3 100 000 000 годишно !!!– И в тази сума са отчетени само директните разходи за всевъзможните помощи за това "желаещо" интеграция племе, което ни се отблагодарява с грабежи, насилие и убийства.

Има много източници в интернет които подкрепят тези цифри.

При около 3 000 000 работещи в държавата, това означава, че всеки данъкоплатец плаща ежегодно не малко пари, само защото мързелът и паразитизмът са част от „етнокултурните особености” на ромите, „особености” които според управляващите явно стоят над законите на държавата и над елементарната справедливост.

Влизал съм в махалите. Там се развива невиждана търговия - кафенета, магазинчета, скари, заложни къщи/много печалившо/ абе всичко за което се сетите се продава и купува. И всичко това без данъци, акцизи и т.н.
Само на 50-100 метра от махалата в български квартал данъчните върлуват и глобяват за всякакви дивотии.

Средно по около 1000лв си изкарва едно циганско семейство от 2 възрастни и 3-4 чаавета. При това няма текущи разходи.
Между другото потдържат сравнително чисто в местата където живеят/не говоря за катунарите/.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Стоев   
Дата:   09-08-12 23:53

(подслушано - реален случай, 1997-1998г.)
Разговор м/у циганин и шефа на базата, във фирмата, където работех:
"-Бате, работа има ли?
-Абе няма много работа...
-А при Вас цигани работят ли? (има десетина работници по двора, заваряват елементи от метални конструкции)
-Тц.
-То сигурно малко пари давате...."

[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorbi   
Дата:   10-08-12 00:04

Всички сочим с пръст и обвиняваме циганите за хиляди неща.
Добре, какво би се променило от нашето сочене с пръст. Единият знаел нещо лошо за циганите, другият знаел нещо по лошо, третият знаел най-лошото.
So what?
Предлагаме ли решение? Имаме ли идея какво да правим, ама истинска идея различна от правенето на сапун? Писали ли сме жалба до някоя институция за нарушените ни права от циганите?
Няма смисъл от празни приказки и писане по форумите.
Трябват хора за работа, трябват хора с идеи, трябва нещо да се прави. Изнамутирали сме последните години, дерибеи скрити зад компютрите... Преди интернет, под сурдинка у дома пред жената, по потник след ракията и салатата, сега то же самое, но под сурдинка по форумите... Много приказки, нула действия.
Никой не обвинявам, или по-скоро обвинявам най-много себе си, че съм се превърнал в дигитализирано изкопаемо, навряно и филосовствуващо в мрежата...[smilie23] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Jim__Beam   
Дата:   10-08-12 00:10


.. Сапун не става , кастрация не можело ....... начи - утилизация ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... Глистите в един организъм трябва да се унищожат преди да са изяли гостоприемника ....... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Стоев   
Дата:   10-08-12 00:11

Горби, сетих се за лозунга: "Дайте, Другари, да дадем!" [beer]
Напоследък все повече установявам, че не мога да пиша на ръка, а ползвам цомп...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: n1x0n   
Дата:   10-08-12 01:09

Кой циганин не плаща ток, че не ми е ясно? Някой скоро влизал ли е в цигански квартал или си говорите по инерция?

Дам, в циганският квартал в Банско. Ми не плащат. С инерция или без инерция. Дали са им някакъв лимит, който явно могат да "разпръснат" по сметките на другите банскалии без да стане проблем, и им спират тока само ако го минат.

Предлагаме ли решение? Имаме ли идея какво да правим, ама истинска идея различна от правенето на сапун? Писали ли сме жалба до някоя институция за нарушените ни права от циганите?

Каква точно идея ти липсва? Че законите на държавата трябва да се прилагат еднакво строго към всичките й граждани. Тя тази идея е доста стара.

На теб циганите не ти нарушават правата - Б.Б. и Цв.Цв. ти ги нарушават, потъпквайки основни принципи на демократичното управление.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: CanoniO   
Дата:   10-08-12 01:15

"Дали са им някакъв лимит, който явно могат да "разпръснат" по сметките на другите банскалии без да стане проблем,..."

това и аз съм го виждал. Странно ми е само, как става така, че частна компания получава заповеди от правителството, да не си търси парите... Това не го вдявам...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: n1x0n   
Дата:   10-08-12 01:27

Функционирането на всяка частна компания, особено в провинцията, силно зависи от благоразположението на местният феодал.

Има два метода - "тоягата", при който им се затормозява бизнеса чрез бюрократични методи и "моркова", при който се осигуряват сделки ощетяващи жителите на общината, но облагодетелстващи частната компания.
Пример за вторият метод: уличното осветление в цял град се пуска 20-30 минути преди реално да има нужда от него. Електроснабдяването губи 1000 лева от циганската махала, но печели 1200 лева от въпросните 30 минути. Частната компания е доволна, кмета е доволен, защото има любовта на циганската махала... при ревизия практически няма как да се хване.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: CanoniO   
Дата:   10-08-12 01:33

На мен ми се случи същото нещо, но с водата на вилата. Та водата идва от каптаж, който е в района на едно село, пълно с цигани. Имаше сериозна суша и резервата поприключи... Кметът на циганското село се принуди да въведе режим. Познай колко часа имаха циганите вода, и колко ние.



Публикацията е редактирана (10-08-12 01:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: CanoniO   
Дата:   10-08-12 01:35

24:1[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: n1x0n   
Дата:   10-08-12 01:43

Борбата на ГЕРБ за изскубването на ромите и помаците от ръцете на БСП и ДПС е жестока. Че ще има "жертви" сред "бялото" население - трябва да ти е ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: GenaDP   
Дата:   10-08-12 03:26

Интеграцията на мангалите може да се осъществи много лесно: ражда циганката поредното чаве, социалните служби проверяват може ли да се грижи тя за него (има ли приличен дом, официални доходи). Ако не - лапето се прибира в интернат, където държавата се грижи и плаща за отглеждането, възпитанието и обучението му. Майката, естествено, детски надбавки не получава. След второто такова раждане и се връзват тръбите - че да не бълва повече челяд, и проблемът с нея приключва.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: imitev   
Дата:   10-08-12 08:15


GenaDP ако тази методика се прилага към цялото население - никак няма да ти хареса...

Абе какво ли се хабя да пиша и аз [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-08-12 09:26

Нали уж беше противоконституционно да се събират и обработват каквито и да било данни по етнически признак?

Ама когато го спуснат от ЕС вече не е противоконституционно, така ли?

Деба и управниците дето си ги имаме!

Не могат ли да се изправят и да се позоват на конституцията ни и да откажат?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: GenaDP   
Дата:   10-08-12 14:19

ако тази методика се прилага към цялото население - никак няма да ти хареса...

Ш що според теб няма да ми хареса? Да не мислиш, че съм многодетна циганка, живееща в коптор?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: anjsan   
Дата:   10-08-12 16:34

Картата трябва да е с възможност да се сменят координатите на циганските катуни бързо и често , щото те доста шават. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: bOzo   
Дата:   10-08-12 21:07

Когато законите се прилагат върху цигани-това е дискриминация.

:asahi, не плащат ток мангалите, убеден съм, виждал съм с очите си как се греят на пружина от креват, въпреки че таблата в гетото са на върха на стълбовете закачени. И вода не плащат - при копторите външните чешми текат целогодишно в реката. Там инкасатор не смее да влезе. Всичко това се плаща от нас - разпределено като загуби по пренос и т.н.
В гетото няма работещ касов апарат, но пък може да си купиш всякакви цигари с македонски или сръбски бандерол на оферта...
Заведенията, работещи там са обратни на принципите на НАССР и какво от това... там са дру щат и няма кой да ги закача. 90% от мангалите живеят в незаконни постройки върху нечия земя...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Стоев   
Дата:   10-08-12 21:52

БатБойку раздава земята...с/у целуни ръка/дай глас...[smilie7]
Нали беше тръгнал да прави в София пътя от летището към Ботевградско шосе, изкопаха, разшириха и стигнаха до първата къща в махалата....ми сега? страх....нали пак идват Избори за нещо си....[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   10-08-12 22:48

Имал съм работници, братя цигани. Ами, опитах да им помогна, със стока, инвентар, техника, стока напред и т.н. В един момент разбрах какво става, единия работеше при мен и крадеше за другия. Знам, че не може да се правят генерални изводи, но остана неприятен спомен, не говоря за хора от мизерните квартали, а относително читави. Помогнах им, понеже в началото виждах желание, хъс, от друга страна се обвинявах, че съм краен. Вече съм краен, но не се обвинявам...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: exo99   
Дата:   11-08-12 00:20

Мангали Сър! [smile]

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   11-08-12 00:38

Ще се радвам в един момент, за циганите да се говори в минало време. Изцяло осъзнавам рисковете на това си изказване, но имах банков запор на сметка от ЧСИ, за апартамент, който не се ползва от 7 години, тоест няма потребление никакво, заедно с безумните такси за дела и т.н., които ми бяха източени без уведомление, само защото бях на светло, а некъпаното смърдящо нищожество, което ползва ежедневно същата услуга, но няма дим в гъ.а и доходите му не са регистрирани никъде, щрака с пръсти и се хили насреща [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   11-08-12 00:46

Днес са правили карта в кв. Хрисъо Ботев. Полицията го беше блокирала вечерта.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: jivkojj   
Дата:   11-08-12 01:04

А ще им татуират ли номера [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: CanoniO   
Дата:   11-08-12 01:06

https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/jjkv7655.JPG
http://nssdc.gsfc.nasa.gov/image/planetary/saturn/saturn_false.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   11-08-12 12:34

https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/uyca2693.JPG
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/406205_124591527684151_414968128_n.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   11-08-12 12:35

Хау ду ю ду?
Дую, но плохо.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   11-08-12 12:35

100

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   11-08-12 13:14

https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/ftih6595.JPG



Публикацията е редактирана (11-08-12 13:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: ТодоротВарна   
Дата:   11-08-12 21:37

Всичкото циган в Софето вече живее. Там най голяма кирия имали - така каза една мангалка. Много молчета имало там - много работа се отваряло.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-08-12 21:26

И преди съм го казвал:

Сиганката гащи няяяма, баджанак, баджанак!
И да има файда няяяма, баджанак, баджанак!

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: asahi   
Дата:   12-08-12 22:01

Кой се скенза на дувара, баджанак, баджанак?
Ша го кажа на жената, баджанак, баджанак.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorskio   
Дата:   13-08-12 12:53

https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/irkx6065.JPG
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/183675_456158587737558_1575056150_n.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   15-08-12 13:35

15 000 цигани в Сливен плащат общо 200 лв. за вода


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-12 15:17

Еми да се организира едно протестно неплащане на сметки и данъци от по-белите ни съграждани и да видиш как държавата веднага ще намери начìн да ги отреже мангустите от безплатното. Ма ние като сме захлупени и чинно си плащаме не само нашето ами и тяхното кой им е крив, че карат на аванта?

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: imitev   
Дата:   15-08-12 15:26


Ще го избият на дискриминация.

И в белите държави белите плащат на бедните за да стоят по гетата и да не ходят по нормалните квартали...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-12 15:29

Вечè съвсем не ми пука на какво ще го избият. Ако смятат, чè негативното отношението към паразитиращи и крадящи елементи на обществото е дискриминационно нека така да бъде.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tofo   
Дата:   15-08-12 15:33

А наш манго ходи. И не само това...Ей го и по Витошка. [smilie8]
https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/xjjs2738.JPG
http://photo-zona.net/images/user13970/album9508/large/1311230420_wihp4745_P1140779r.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: imitev   
Дата:   15-08-12 15:35


Оставете ги гладни и жадни и ще видите за какво ходене става дума...

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: krist   
Дата:   15-08-12 15:38

"Тези дето се докарват докарват като бели хора живеят от измами с ДДС или от управление на гетата."

Това ме подсети за един случай от пролетта - снимах малкия на една новооткрита детска площадка във Видин и до него беше едно много красиво момиченце-цигане. Бащата и майката сиган изглеждаха доста "интегрирани". Идва бащата: "Може ли да снимаш и малката?". Викам си: "Айде, толерантен съм, що не, даже и пари нема да им искам?[smilie5] ". Щракнах и два-три кадъра, дадоха ми някакъв мейл на хартийка и им казах, че като се прибера в София, ще им пратя снимките. Когато реших да ги пратя наистина, отворих хартийката и мейлът беше нещо от сорта на VIP_DDS@... И те така.. Не казвам, че всички са такива, ама ето пример... Иначе за мен пример за лицемерие са всички западни и нашенски организации, които се "борят" за правата на бай Мангал, а в същност се борят за това той да стои в България и да не прави бели вън от нея.. Пример за лицемерие са и всички нашенски политици, които подкрепят това, а също и онези, които ползват бай Мангал основно в качеството му на електорална единица.


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-12 15:40

Е те на тия мангали у Видин от 15 години им викат дедесари.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: tofo   
Дата:   15-08-12 15:51

Тия са се интегрирали, май...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-12 15:55

Ся като бях по гръцко си говорихме с едни приятели гърци за циганите. И техните не са стока ама малко от малко са по-свят щото там не им се церемонят много и ако правят мизерии после ядат бой. Обаче идвали нашите убавци, сдушвали се с техните и почвали заедно да правят простотии, като например да обират капаците на шахтите за скраб. Или окрали медните кабели на системата за поливане на някакви зеленчукови полета и гърците докато се усетят цялата реколта дала фира.

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   15-08-12 16:05

E гепят много ясно. Няма да се хванат да копаят, поливат или берат. Както е казал народа: "Мършав гайдар и циганин-градинар няма!"

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-08-12 16:08

и са доста тъпи де, понякога усилията и времето вложени да откраднат нещо и да го продадат са в пъти повече от заплатата лоято биха получили за същите усилия и време.
или им е генетично заложено [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: Antonio_V   
Дата:   15-08-12 16:21

Малко смях да не е само в "черни" краски темата...


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: gorskio   
Дата:   15-08-12 16:47

Група роми пребиха горски стражар


Интеграция само с напалм [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   15-08-12 18:16

и кво мислите, че ще се случи?

Отговори на това съобщение
 Re: Правят карта на циганите в България
Автор: мара   
Дата:   15-08-12 18:21

...и кой мислите, че е виновен?
двойният стандарт по някакъв начин всички го търпим.
с риск да се повтарям и потретям:
https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/qote4745.JPG
http://photo-zona.net/images/user23808/album14257/large/1255363871_yxmr0256_PA126233.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/mnun3560.JPG
http://photo-zona.net/images/user23808/album14257/large/1255364065_bttc5700_PA126234.JPG

няколко години по ред пращам снимки на тая поляна "в развитие" по разни инстанции. от държавните такива нямам НИТО ЕДИН ОТГОВОР. и нещата продължават да си се случват. мястото е над говедарци. след кат братоците прецакат дърветата, събирайки борина, идат по-маститите нашенци дървопреработватели и отнасЯт милостиво трупите....
и за това знаят ВСИЧКИ!

И КВО?

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.