Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Как се къпете ...
Автор: boyanb   
Дата:   02-08-12 22:42

... с вода и сапун [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   02-08-12 22:46

101

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Grandpa   
Дата:   02-08-12 22:51

Някога в студентски град като спираха топлата вода кажи-речи за цялото лято, си се къпех със студена (мамка му и рилски водопровод - беше си много студена даже през лятото).

...половината общежитие знаеше, че се къпя, щото зеях "О соле мио" колкото ми глас държи за притъпяване на ефекта...

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   02-08-12 22:52

С мерак!....ама с по-мерак кога не съм сама! [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Стоев   
Дата:   03-08-12 00:10

Автор: tan4o
Дата: 02-08-12 21:44

аз се къпя гола, за останалите не знам. Топлата вода, за съжаление,колкото и да обичам да си правя сауна в банята, по медицински причини трябва да я избягвам.Така, че сега се къпя с хладка към студена.

(информация на ухо) Тан4о се къпе като бъдеща майка - Честито[smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: ценослав   
Дата:   03-08-12 08:31

Айде на хаирлия да е [cool] [cool] [cool] [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: CyberGene   
Дата:   03-08-12 09:28

Като дойдох в София в студентски град, на края на първи курс през лятото (98-ма) спряха топлата вода за 3 месеца. Започнах да се къпя със студената вода и цяло лято така. До преди това боледувах често. След това за всички тези години да имам 1-2 леки грипа. А в момента в почти целия квартал са спрели топлата вода - около мен всички блокове нямат, но в нашия има топла вода [smilie5]

Мисля, че по онова време някой композира следната уникална простотия, като се говореше, че са програмисти от Просист [smilie18]

http://vbox7.com/play:57afa81d 18+



Публикацията е редактирана (03-08-12 09:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: riddick   
Дата:   03-08-12 11:23

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Много зле[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: MOPT   
Дата:   03-08-12 11:43

Сутринта се къпах на хладка вода (брррр) понеже снощи забравих да пусна бойлера.
Сега съм го пуснал на макс, нищо че няма никой у нас.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tan4o   
Дата:   03-08-12 12:27

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Стоев, ще ядеш бой за неверни слухове!Не е тази причината![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   03-08-12 12:30

Ще пускам тема кои са по-големи клюкари, жените или мъжете! [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tan4o   
Дата:   03-08-12 12:32

няма смисъл, всеизвестно е че мъжете са по-големи клюкари![smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-08-12 12:44


.. Абе не знам за клюкари ....... ама жените кви мръсотии говорят като се съберат ..... [smilie10] [smilie10] [smilie10]

... и дяволът би се изчервил .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: niagara   
Дата:   03-08-12 12:47

Струват ти се големи мръсотийки, защото си свикнал само с мъжките
и ... женските ти правят потресаващо впечатление.
[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   03-08-12 12:54

Автор: Jim__Beam
Дата: 03-08-12 12:44


. Абе не знам за клюкари ....... ама жените кви мръсотии говорят като се съберат ..... [smilie10] [smilie10] [smilie10]

... и дяволът би се изчервил .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]]


Вярно е! [smilie18] [smilie18] Била съм свидетел как мъже се изнасят от кампанията ни по такива причини...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-08-12 12:55


.. Бе , какви неща чух миналата седмица ..... и все бяха майки с малки деца ...... в една градинка ...

... бях единствения мъж .... но си говореха все едно ме няма .... да не говорим , че пиеха бири няколко пъти по-бързо от мене ....

.. Обсъжданата тема беше , на коя колко й се е била подула vulvata в края на бременността ..... и как са си ги гледали с огледалце ..... + как се прави кекса по време на бременност .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


П.П. - бях поканен от една от майките да се видим на по бира , да не си помислите , че съм подслушвал от храстите .... [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   03-08-12 13:03

[smilie18] [smilie18] [smilie18] ....е чудо голямо! Че мъже не си ли обсъждате подобни неща? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-08-12 13:10


.. Абе , случва се да си говорим за .....





.. https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/xotu8351.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-08/ojjp9523.JPG

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313258_447407008633172_907692822_n.jpg




... ама не и в присъствието на жени ....... и не с такива подробности ..... [smilie7] [smilie7]

.. обикновено се пофалим кой коя отупал ...... ама без пълно описание на анатомията й .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tonitka   
Дата:   03-08-12 13:19

Когато в компанията преобладава единия пол е нормално да забравят за наличието на чужд елемент. На нашата женска компания ни се е случвало да изгоним без да искаме някой мъж. Просто се увличаме в разговорите и забравяме, че не всичко е за мъжките уши. Обаче много пъти ми се е случвало и обратното, да съм единствена жена в голяма мъжка компания. Мъжете сте малко скучни и суховати в изразяването си по въпросите за кекса.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: ценослав   
Дата:   03-08-12 13:26

"Не съм от тях как,Сийке"! За клюка да не чуя!!!
[smilie25] [smilie25]
Ма знаете ли иначе, че ония ден чух, щото комшийката от долния етаж се качила на горния при оня дъртия, щото нямяла сол пък мъжът й бил командировка, а на дъртия жената се била споминала отдавна, пък нямало кой да гледа внучето, щото снахата излъгала, че отива на доктор, пък фактически била с някакъв любовник, дето пък жена му много харесвала девера си.[cool] [cool] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie21]



Публикацията е редактирана (03-08-12 13:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: tan4o   
Дата:   03-08-12 15:25

отивам на тренировка по Тае Бо, и принципно сме само жени, които излизаме заедно, събираме се, все приятелки. Та на въпросната тренировка пристигат двама господа, единия с дънки, а другият с къси шорти от времето, когато баба ми е била ученичка и са имали задължителна униформа по физическо. На тренировките по тае бо, мятаме крака та пушек се вдига....ей нагледах се на пакета на единия, играеше пред мен! Не знам, не се ли усети това момче! За сметка на това обаче, после в съблекалнята така хубаво ги обсъдихме, с най-големи анатомични подробности, като се заливахме от смях, а то да се окаже, че в мъжката съблекалня се чувало всичко. Не повториха повече![smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Todd   
Дата:   03-08-12 15:29

Аз къф съм срамежлив ... направо не мога да слушам таквизи неща ...

[smilie7]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: pif   
Дата:   03-08-12 20:28

Къпането - лятно време едно шише 5-6 литра с хлатка вода и стига. Зимно си иска поне 2 такива за да се подмиеш хубаво.

Песента е на вокала на група Балканджи - Киро. Гледам и клавириста им (Баровски) припява в беквокала. "Парчето" е записвано в младост в апартамента на Киро като живееше още там. Повода не го помня. И май наистина Киро беше във ФМИ по едно време. Сега е в динакорд.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Nushenceto   
Дата:   03-08-12 20:45

след малко отивам да си взема 2 часов душ.[cool] Да съм чистичка за утрешния шопинг [smilie18] за необходимости за голямото пътуване на края на месеца за Тунис [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се къпете ...
Автор: Стоев   
Дата:   06-08-12 03:40

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.