Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 14:23

... в моят нов блог и в моят нов проект...
Нещо актуално и злободневно - с привкус на мъдрост и мечтателство... [smile] [smile] [smile] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 14:28

Из Мърфологията:

ТЕОРЕМА НА ГИНСБЪРГ:
1. Не можеш да спечелиш.
2. Не можеш да завършиш наравно.
3. Не можеш дори да излезеш от играта.

КОМЕНТАР НА ФРИЙМЪН КЪМ ТЕОРЕМАТА НА ГИНСБЪРГ:
Всички важни философски системи, които се опитват да накарат живота да изглежда смислен, се основават върху отрицанието на една от частите на Теоремата на Гинсбърг. За доказателство:
1. Капитализмът се основава върху допускането, че можеш да спечелиш.
2. Социализмът се основава върху допускането, че можеш да завършиш наравно.
3. Мистицизмът се основава върху допускането, че можеш да излезеш от играта.


Та, тез работки са леко като капиталистически мистицизъм – някак едновременно хем ужким излизаш от играта, хем печелиш... как беше... и един мармот... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: мара   
Дата:   07-12-11 14:32

...човек някак подхожда с доверие към писаното слово [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 14:37

Ха-ха - Кнартистов - това беше оригинално.... аз мисля, че със своят фатализъм мърфологията трябва да бъде официална философска доктрина (или научна концепция) на ислямът... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 14:46

[smilie5] На негот и не само на негот, викам аз, ситски лорде [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: navy   
Дата:   07-12-11 14:57

Ужас... с две думи за кво иде реч?

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 15:05

Автор: navy
Дата: 07-12-11 14:57

Ужас... с две думи за кво иде реч?


С две думи е: "Да да" [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: tantris   
Дата:   07-12-11 15:09

..За Да Не Работиш Вечно...

Това е кратко представяне на книгата със същото заглавие, която е в процес на създаване в момента. Една нетактична дисекция на очевидно несъвършената и несправедлива социално-пенсионна система, която преживява своят крах пред очите на всички ни, съвети за това какво конкретно трябва да сторим, за да се погрижим сами за себе си и за своето бъдеще, мечти за една по-добра и по-справедлива нова система... всичко това може да бъде във вашите ръце скоро.

А дотогава - запознайте се с основните тези и раздели в този сайт.


Измислено е откак свят светува - 10+ деца.
И редовни войнички за плячка.


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: photomag   
Дата:   07-12-11 15:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 15:12

photomag [smilie18] [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Jim__Beam   
Дата:   07-12-11 15:18


... Като заповядаме , ше има ли нещо пасти , торти .... биричка .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]


... щот само на гол блог да караме ..... не върви ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: iPonche   
Дата:   07-12-11 15:23

In CASH we believe!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 15:35

Тц - Тантрисов - не е това. По тая логика някои други раси и етноси трябва да живеят райски... но те имат по ужасно много деца и пак не са цъфнали и връзали.

Трябва да научиш децата си, че когато порастнат, трябва да се грижат за своите деца, а не за теб... или искаш да си подяждаш внуците?

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 15:36

Жим-Бимов - хората трябва не да бъдат гощавани с риби, а да бъдат научени да ги улавят... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: dePhil   
Дата:   07-12-11 15:38

Импе,

Нищо лично, ама - съвети "Как да образовам децата си?" от самотен и бездетен ерген (май все още живеещ с родителите си?), както и "На кого да оставя богатството си?" от човек дето дори по скромните български представи е в долната половина на средната класа..

Но - поне се радвам, че ти увря главата, че дилетантските* книжки на Кийосаки, Тръмп и пр. със съвети как да се става милионер, помагат единствено на тяхното милионерство.

Два критични (но все пак - добронамерени и практически) съвета:

1) Начинът, по който маркетираш излъчва 3 неща - липса на средства, липса на издателски интерес към автора и липса на опит. И трите са в ярък контраст с претенциите на автора. В смисъл - как може да ни учи на успех някой, който му тръшкат вратите всички издателства, а и не може/иска да събере и инвестира в дизайн и предпечат смешните 2-3 хиляди лева и още толкова в ПР?

2) Никой не обича да бъде баламосван. Смени концепцията на книгата с нещо по-неамбициозно и близко до истината - "Как направих няколко хиляди лева на БГ-борсата", "Защо, как и къде да се застраховам - практически съвети от редовия застраховател-консултант." и пр.

Успех с вълнуващото ново поприще за изява и забогатяване, дръж ни в течение как вървят продажбите!


__________________________________________
* Дилетантски, не защото авторите са дилетанти, а защото цинично доят дилетантите, които ги четат и за които са писани.


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 15:46

Дефилов - нищо лично, но хора, които са били най-слаби футболисти, стават най-силни треньори - чувал ли си го това? За възпитанието - като гледаш действителността, смяташ ли, че масовият човек възпитава добре децата си във финансов смисъл, защото аз не говоря за добри обноски? А средна класа нямаме, така че не зная къде съм.

За издателският интерес - сблъсквал съм се по-рано с мафията "издатели-разпространители" и повече не желая да се занимавам с тях, дори не съм ги и търсил сега. Живеем в епохата на технологиите и класическата книга далеч не е единственият вариант, дори смятам, че текстът на хартия неминуемо ще отстъпи на книгата на електронен носител. Плюсовете са очевидни - удобство, малък физически обем, читателите сами определят тиражът, книгата може да бъде обогатявана и допълвана, благодарение на обратната връзка с хората.

За баламосването - държавата баламосва всички ви, а аз ви посочвам как и защо, както и давам много по-добри варианти за да направите нещо за себе си. Ако аз съм баламосаджия, то управляващите не знам с каква дума да ги нарека.

Апропо - в книгите на боб и Доналдът има доста ценни неща, но аз искам да дам на хората нещо по-конкретно приложимо за нашата действителност.

Благодаря за пожеланията. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 16:02

[smilie18] Импич, стани тренер тогаз де, ем ще извадиш "геният на презрителния финт" от резервната скамейка... пък и тренерската заплата не е за пренебрегване [smilie8]

А иначе, сериозно... да де, трудно е сериозно... всъщност dePhil просто закри темата в тази посока [smilie8]
Сори, ама си е така... все едно аз да ви уча на въздържание или на... каквото и да било [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: imitev   
Дата:   07-12-11 16:10

Импе - отдавна работя в областта на книгоиздаването и мога да ти кажа, че без сериозен PR и разпространение книгите, даже в електронен вид ще си ги четеш сам или с приятели...

Безплатен съвет просто...

Ако смяташ да печелиш от това - подходи сериозно. Ако можеше без PR и дистрибуция те нямаше да съществуват [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: asahi   
Дата:   07-12-11 16:13

По съдържанието нама да се изказвам. Тематиката не ми допада.
Ако желаеш да те консултирам за начините на издаване опиши какво точно очакваш от издателя в ЛС.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: dePhil   
Дата:   07-12-11 16:15

Императоров,

"давам много по-добри варианти за да направите нещо за себе си" е супер!
Дай малко личен пример с конкретика, за тийзър към тази книга?
В смисъл - следвайки тези съвети ти колко пари си направил, какви предизвикателства си преодолял, как си се издигнал като кариера и пр.
Какво манифестират памфлетчетата на "Доналдът" - "Аз, Доналд Тръмп, направих толкова и толкова милиарда! Искате ли и вие като мен - кУпете си тази книга!"

Ритането на топка не е като писането на книги.
Впрочем - ти от Стоичковото докторство ли се вдъхнови да ставаш писател?..
Ехх... Алма ни матерна на всички! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 16:42

Драги Дефилов - хайде да не се обясняваме. Аз съм печелил награди в професионални литературни конкурси на възраст на която повечето момченца тепръва се учат да си барат самолетчето. Много се кефя на хора, които дават оценки ей-така наизуст, по инерция, следвайки шопската крилата фраза "Не знам как е, ама и така не е".

Направил съм толкова пари с толкова малко инвестиран начален капитал, че ако го напиша, много хора ще кажат "тва е невъзможно" и ще спрат дотам.

А "памфлетчетата" на Доналдът и на Боб могат да ти дадат точно толкова, колкото си склонен да вземеш от тях.


Асахи - твоя работа и твое право е да не ти допада. А начин за издаване вече съм избрал. Разбира се, ако интересът е такъв, че да преценя, че може да издам и по класическият начин, с благодарност ще приема съветът ти.

Имитев - аз не тръся масовост. Целта ми е да предизвикам интерес не у един процент, а у един ПРОМИЛ от хората, които виждат, че държавата и НОИ просто ги крадат - а това са над 2 000 000 души. Един на хиляда да купи малката лъскава плочка, един на всеки десет от тях НАИСТИНА да се осмисли и да предприеме нещо, целта ми ще е изпълнена, ще съм помогнал поне малко на поне 200 души. Благодаря и тебе за съветът... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: мара   
Дата:   07-12-11 17:11


" Аз съм печелил награди в професионални литературни конкурси на възраст на която повечето момченца тепръва се учат да си барат самолетчето. "
а докат пишеше кво стана със самолетчето?

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Todd   
Дата:   07-12-11 17:12

Тури некви по-едри букви че ми изтекоха очите с тия ситньоши ...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: georgi969   
Дата:   07-12-11 17:33

Туканка виждам един бъдещ литературен Нобелист, а защо не и икономически нобелист.Даже е по логично.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 17:36

[smilie18] Оф, марееее... ама вярно бре, кво стана със самолетчето [smilie18]

Импич, дет' се вика, гОвори ми в цифри... щото иначе "Дефилов" ти е разказал играта... в която, всъщност, ако беше "победил" и се беше "измъкнал", изобщо нямаше да се занимаваш с тез смешни сайтове, книжки и да ни доставяш забавление на собствения си гръб тук https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonSurrendering.gif [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 17:41

... виж, вече "Доналдът" и "татко ти" Кийосаки са успели... ама колкото по-рано вденеш, че НЕ вървиш по технич път... толкова повече време ще имаш да размислиш и наистина да тръгнеш по техния път... или, още по-добре - по своя си... разучи Тъмната Страна на Силата [smilie3] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: boink   
Дата:   07-12-11 17:47

между другото, не бих искал да звучи гадно, но .... недей обърквай хората с чикен шит.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: photomag   
Дата:   07-12-11 17:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 22:28

Фотомагов - НЯМА обратна връзка !!! Само някакви заредени с негативизъм субекти, които ми казват как НЯМА да стане нещо, което дори още не са видели, които не само, че твърдят, че не мога да пиша, но и ме изкарват едва ли не неграмотен, без да са прочели дори и един мой най-къс разказ, освен заяжданици по форумите - хора, които освен глупости нищо друго не могат да измислят !!! "Добри данни от обратната връзка", а ??? - Ха-ха-ха !!! [smilie18]

Е - има и изключения - Тодд ми даде реална обратна връзка - Тод-е, прав си - ще взема да туря по-големи букви... [smilie24]

Благодаря на Асахи и Имитев, които ми предложиха съдействие... особено Асахи, който хем не харесва темата, хем пак го предлага...

Останалите нямаше и смисъл да ги чета - впрочем от тоя форум и не очаквах друго...

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-11 22:55

Тоде - реших че си прав - и направих буквите на текстът значително по-сосни... да не мъчат хората своите очички... благодаря за съветът... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: shtukov   
Дата:   07-12-11 23:16

За нас нещо с едно-две изречения.. Айде нека три да са. Абе нещо като призив да е.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: ntonev   
Дата:   07-12-11 23:26

...Само някакви заредени с негативизъм субекти, които ми казват как НЯМА да стане нещо... +1 [smilie7]

... сигурен съм, че не искаш да чуеш мнението ми!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Knartist   
Дата:   07-12-11 23:46

Ааа, да бе, чудех се и аз какво не е както трябва, а то размерът на буквите... е сега всичко е ОК, айде, едно позитивно наслука [smilie24] [thankyou] [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: belbo   
Дата:   08-12-11 00:20

Все пак, направил е нещо човекът. 95% не биха направили дори и това.
Подкрепям [smilie24] , щом те кефи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: shtukov   
Дата:   08-12-11 00:45

Прочетох го цялото. Първия път щрифта вярно беше дребен, ама сега си прекалил с големината. Станало е като за деца..
Последната тема в блога ти ме подсети за един виц:
Когато Аспарух повикал синовете си и ги накарал да счупят снопа пръчки, единия от тях го хванал и счупил снопа от раз..
-Ех!- рекъл Аспарух с горчивина.
- То вас и на една поговорка не може да ви научи човек..!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: asahi   
Дата:   08-12-11 00:48

Импе, хората плащат на социологически агенции за обратната връзка.
Читанка.инфо е най-евтиното издателство. В Библио.бг е малко по-скъпо, но ще спечелиш реални пари, а и информацията е защитена. Останалото ИМитев го е казал.

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Matataupa   
Дата:   08-12-11 04:04

Аз разправял ли съм ви, че един приятел( няма да споменавам ник, че повечето го знаете) наскоро ми разправяше за Митю. И се кълнеше, че като за първи път се сблъскал с профила му, бил убеден, че това е измислен герой, с който някое старо куче се гъбарка с народа :)

Е, сега беше сериозно опроверган.

Митаки, това дето си го писал е много добро[smilie24]

Като е готово ще си го изпринтя и ще го препрочитам редовно. Имах гадни дни напоследък[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Matataupa   
Дата:   08-12-11 04:12

А това е , ако не за Пулицър, то поне за едно лобистко, малко гейско и малко десидентско Нобелче...

Трудът е част от нашия живот, той ни е нужен, за да оцелеем. Райските острови, където не е нужно да плащаш, за да ядеш са много далеч… и в пространството и във времето… затова трудът се е превърнал в орис за мнозинството от нас.

"Силата на многоточието като емоционална гръмотевица в крехките ушни миди на трудещите се"- тфа си е готово за кандидат- студентска тема[smilie5]... за прием в УНСС- Финанси[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Matataupa   
Дата:   08-12-11 04:31

МИТЮ !!!!!!

По не знам- каква причина се хванах да ти прочета Увода!

И сега, намерил сили пак да се усмихна, да те питам за една стара история, че си печелил литературни награди...ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ БЕ.
за краснопис???

НЯмам думи, Митю, да си купиш едно огледало, да отидеш на доктор...аман...

... със страшната сила на твойте многоточия пак отбелязвам: прочетох ти целия предговор!


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Matataupa   
Дата:   08-12-11 04:49

... оф. Задължително го пусни през един редактор, макар че и перфектен правопис няма да спаси тая помия...


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: shtukov   
Дата:   08-12-11 09:40

Ако обявиш конкурс с подходящи условия за графичен дизайн на произведението, ще взема да се пробвам. Вероятно и други ще се включат.
Да стартираме бизнеса по безработицата - "За Да Не Работиш Вечно" ..[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: imitev   
Дата:   08-12-11 09:47


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Matataupa   
Дата:   08-12-11 11:00

Хмм, нещо съм бил крив посред нощите[smilie5]

Но пък се сетих за другата версия на вица на Щуков:

" Вика Кубрат синовете, реди им мъдрости и накрая посочва снопа до леглото. С уморен и назидателен глас казва на Баян:
- Баяне, вземи една пръчка и я счупи!
Баян взима пръчката и с онази усмивка, която издава радостта от изпълнената бащина повеля, я спраскал.
Кимнал ханът и с натежал глас и интонационно многоточие ( като на Митю, за засилване на напрежението) повелил:
- Баяне, счупи сега всички пръчки заедно!
Грабнал бодро Баян снопа, напънал се...( тоя похват започва да ми става любим, с точките), изчервил се целия, ливнала пот и спраскал снопа.

Старият хан със сетни сили промълвил:

- Простак си беше, Баяне, простак ще си останеш..."


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: n1x0n   
Дата:   08-12-11 11:25

"Силата на многоточието като емоционална гръмотевица в крехките ушни миди на трудещите се"
[smilie24] [smilie18]

Импе, съзнателно влязох в сайта преди да изчета темата, че да не съм предубеден.
Няма да стане така, мой човек, просто няма да стане. Това е като да си облечен в мърява ватенка и галоши, да се приближиш до някой и да му кажеш - "аз мога да ти дам финансови съвети, които ще те направят богат". Никога няма да проработи.

Безплатен сайт, на безплатен хостинг, с текстове като да са писани в междучасието... не знам какво очакваш...
Ми един хостинг ти е 50 лева на година бе човек, има купища евтини теми за Wordpress, които една идея да ги пипнеш и ще изглеждат като качествен поръчков сайт. За няма и 100 лева можеш да имаш професионално изглеждащ продукт.

Как очакваш да убедиш хората да инвестират в бъдещето си, ако ти очевидно не искаш да инвестираш в своето?!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-11 13:36

Никсънов - няма смисъл, защото това е временен сайт - иначе принципно си прав. Ще го имам напредвид, ако си правя постоянен за подбни презентации, защото имам идея по-натам да издам и други неща.

Асахи - благодаря още веднъж. [smilie24]

Щуков - ха-ха-ха - ного ме разсмя с това... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-11 13:43

Прочетох отново всичките ви постове... е, освен Тантрисов и отчасти Дефилов - НИКОЙ не се е изказал относно съдържанието, разглежданите теми, информацията, идеите !!! Ако не броим Асахи, който обяви, че темата не му харесвала, което си е негово право, разбира се.... Тоест от около 40 изказвания, 3 са по същество - останалите или засягат технически аспекти или са просто спам.

Това говори много за нивото в Зоната... както виждам нещата не само,че не се подобряват, ами даже се и влошават !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: shtukov   
Дата:   08-12-11 13:57

Принципно аз заставам зад стремежа на човека да не работи.
Ама доколкото съм информиран, този стремеж е неунищожим така или иначе, и моята подкрепа няма да има особено значение.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: imitev   
Дата:   08-12-11 15:13


То лошо няма, ама някакси да ми дава уроци как да поправям коли автомонтьор, дето личната му кола е потрошена от всякъде и неправена от години... Или водопроводчик, на който от всякъде му капят крановете у дома...

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: imitev   
Дата:   08-12-11 16:09


Хе - ся кат се замисля - на Доналдчо и на Тръмпчо дали някой не им е написал книжлетата а [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз ако съм толкоз богат по цял ден ще разпускам по яхти и тропически островя [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: matataupa   
Дата:   08-12-11 16:16

Аз активно разпращам линка[smilie24] Засега отзивите са ...носят положителни емоциии; самият текст създава положителна емоция, в края на краищата колко примери има за хора, които търсейки едно, са стигнали до друго, не по- малко стойностно[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: matataupa   
Дата:   08-12-11 17:54

50

ма сте завистлива пасмина. вместо да я бутате тая тема, да се слави българския литературен гений.

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: alba_luna   
Дата:   08-12-11 18:49


matataupa [smilie24] [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: asahi   
Дата:   08-12-11 20:14

Писането на книги е един приемлив за мен начин да изразяваш всякакви непротиворечащи на закона и обществения морал позиции. Поради тази причина подкрепям импето в това му начинание. Доколко идеите му са правилни драгият читател ще покаже. Дано импето да докара до успешен край поне това начинание!

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Myth   
Дата:   08-12-11 21:34

Импе никсъна ти е казал какво ще ти струва да си направиш добре изглеждащ блог, престани да се излагаш вече 5 години с гадна и смотана визия, дори не можах да се насиля да чета, разбери най-накрая, добрата визия и вид са важни, това е лицето ти пред тези които ще посетят сайта ти, това ти е облеклото, визтката и още каквото решиш, по този начин се представяш. Ти поне имаш претенции, че си инвеститор, приеми това като инвестиция и като инвеститор, все пак се предполага че вадиш над средната заплата за страната, вземи отдели едни 100лв.

Да не говорим, че има и безплатни теми които за целта изглеждат достатъчно добре, дори двете вградени в самия Wordpress изглеждат по-добре от това твое недоразумение.



Публикацията е редактирана (08-12-11 21:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: Щурче   
Дата:   09-12-11 16:27

Автор: matataupa
Дата: 08-12-11 17:54

50

ма сте завистлива пасмина


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Заповядайте...
Автор: matataupa   
Дата:   10-12-11 14:23

Аз търпеливо очаквам цялото произведение, имам даже заявки за пиратски копия[smilie7]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.