Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: TODD   
Дата:   19-11-11 22:26

Автор: mihajlov2
Дата: 19-11-11 21:34

В настоящия момент да пушиш цигарите, които се продават в България и в целия Европейски съюз, си е жив мазохизъм. Няма никакво удоволствие в това. Навсякъде се продават само едни жалки смърдящи отвратителни подобия на цигари, сравнени с "онези" цигари отпреди демокрацията - да, визирам Корекомските времена. Предполагам, че тази тема я четат поне няколко оцелели от тогавашните времена, които все още не са се озовали в заведението за пушачи "Ракова болница". Та въпросът ми е към тях - помните ли, как ухаеха цигарите Кент при разпечатване на пакет? На смокини. По съответен начин миришеха и запалените цигари. Да не споменавам ароматизацията на Марлборо, Филип Морис, Лъки Страйк, Ротманс и най-вече на Джон Плейър Спешъл. Ето това беше истинското изкушение на тютюна - ароматните американски, английски (например Дънхил) и холандски цигари. Отделна тема са ароматизираните тютюни за лула - Клан, Амфора, Болкан собрание и т.н. от това време. Пурите са още по-специална тема.


[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Сегашните говна просто не стават за пушене !!!![smilie23]

За това ги отказах !!!

Интересно .... като съм маал 30 години по 2 кутии на ден какво може да ми каже някой пушач като го навикам да не ми смъдри наоколо .

Че не знам за какво става дума ли ???

И на мен са ми разправяли че е по-гот без тютюн - и аз съм се дървил като противниците тук .

Но май всеки поотделно трябва да открие топлата вода - сигурно няма друг начин .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: Gruyu   
Дата:   19-11-11 22:29

българското Марлборо беше много добро навремето!!!...като дръпнеш по-здраво на гърди и ти се замайва горе вътъчето...Кент-а беше по-серт някакси, но също много дОбър!!!...а сега само ментаци...как да пуши човек с кеф?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: GuitarString   
Дата:   19-11-11 22:31

Преди време бях на погребение на брата на мой близък човек, не го познавах приживе... Рак на белия дроб. Не бил опитвал цигара - казаха ми, когато попитах... Когато изказах съболезнования на жена му, тя ме прегърна... и ... бях залята от една отровна смрад на пепелник... За да мирише така човек, значи той пуши нон стоп в дома си... И мъжа, който я е обичал 30 години е дишал нейния дим всичките тези години... Дали има връзка с неговата участ не знам... Не съм никой да съдя другите... Но си помислих онова, което ще си помислите неизбежно и вие.


Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: exo99   
Дата:   19-11-11 23:07

Пушачите - на бесилката![smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: CanoniO   
Дата:   19-11-11 23:14

Търся златната среда...
Не пуша от 2 години, но искам да пуша... Как да направя така, че да пуша само след добра храна или само с добро питие? Да речем да пуша по една пуричка за вечеря...Защо винаги го докарвах до там, да пуша веднага след като се събудя, да пуша в колата, да пуша на студа...

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   19-11-11 23:23

Така си ОК. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: мара   
Дата:   20-11-11 14:28

кат махнат Е-тата от храните, фосилните горива, мазното, досадниците, причиняващи стрес и данъчните, няма да има от кво да се пълни раковата[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: TradeFactor   
Дата:   20-11-11 17:10





Публикацията е редактирана (20-11-11 17:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   21-11-11 17:04

На моята позната брат и си отиде. Днес го изпращат.
Дано Бог спаси душата му.
https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: мара   
Дата:   21-11-11 17:38

истина си е, че пасивните пушачи страдат повече от активните, па и никъф кеф не изпитват. аз там, дето има непушачи гледам да не пуша. не винаги се получава, де. случва се родителите на дете да го одимяват постоянно, а па аз тогава кво да правя...?
ми и да не пуша, те си чадят, че и мене опушват...
инак кво - мога да пуша, мога и да не пуша, ама не обичам да ми е задимено.

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   21-11-11 17:49

Е ми кво да правиш? Казваш им, че ще пушиш отвън и да заповядат с теб. Не ти е необходимо оправдание, за да постъпваш правилно. Децата кво са ти виновни?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: мара   
Дата:   21-11-11 19:00

нали се сещаш, че тва са си глупости?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: krist   
Дата:   21-11-11 19:15

аз па не виждам нищо нередно и да се изакаш на публично място - така и така и другите акат..

иначе n1xon го е казал добре още на първата страница..

бтв. и алкохолът требе да се забрани според мен..

само гумените жени да останат[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: CyberGene   
Дата:   21-11-11 19:18

Абе нещата почват леко да се променят в последно време. Преди не можехме да накараме пучашичте да стъпят в място за непушачи и все ние правехме компромиса. В последно време се съобразяват и идват с нас на местата за непушачи и просто излизат да пушат навън или ходят в отделението за пушачи.

Аз ги разбирам, то си е наркотик, натиска си отвътре, иска си, кво да ги правиш. Ама ме осмърдява и мен на лайна, между другото, което е неуважително. Ако ми се извини - ОК, ама като вземат да ми се обясняват, че си било мой проблем, вече е нагличко [smilie3] Струва ми се, че в последно време или пушачите намаляват (то май поскъпвало, доколкото разбирам), или просто аз съм взел да се движа в компания предимно на непушачи, но нямам проблемите като едно време, най-накрая се случи пушачите да се съобразяват с нас, извиняват се, не се държат нагло [beer]



Публикацията е редактирана (21-11-11 19:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   21-11-11 21:20

Кви глупости бе, Маро? Не можеш ли да имаш принцип да не пушиш в присъствието на деца и да го устояваш? Какво са ти виновни децата, че да им го причиняваш ти?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: niki_s   
Дата:   21-11-11 23:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: pif   
Дата:   21-11-11 23:22

Абе я и аз да запитам. Що децата пушат в мое присъствие. Не са ли ги научили родителите, че не е културно да пушиш в присъствието на непушачи. Това, че са 6-7 клас оправдава ли ги да не са добре възпитани?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: Щурче   
Дата:   21-11-11 23:40

Около деца не се пуши. От видяното, Асахи, смея да твърдя, че и Мара не го прави (надали очакваш друго, не е да се запознавате сега). Друго се опитва да ти каже и ми се струва, че добре разбираш какво [beer]



Публикацията е редактирана (21-11-11 23:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   21-11-11 23:55

И аз друго предвид имам - да им изведе родителите пушачи навън, че да не кадят на децата.

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: Щурче   
Дата:   22-11-11 00:02

Така, де. Именно. Ама, като не можеш да възпиташ чуждо, че и дърто...

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   22-11-11 00:38

Що да не можеш? Десетина комшии съм ги отказал да пушат във входа. В асансьора вече никой не пуши. Как мислиш, че стана?

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: мара   
Дата:   22-11-11 08:38

глупости, асахи, глупости.

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: asahi   
Дата:   22-11-11 08:47

Абе на мен асансьорът не ми мирише, пък нека са глупости.
Ти трови децата и си търси оправдание.

Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: tofo   
Дата:   22-11-11 08:51

Би ли ги комшиите за да ги откажеш...[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Един текст по стара тема за цигари, морал, талибани и социопатичен оптимизъм
Автор: arakiss   
Дата:   22-11-11 09:03

късметлия си, асахи, че не си ми комшия [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.