Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Хубави игри
Автор: navy   
Дата:   18-07-11 12:40

Здравейте банда!

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: navy   
Дата:   18-07-11 12:40


В стила на другите две теми за Хубавите филми и Хубавите сериали... ще пусна тази тема за Хубавите игри.
Аз не съм геймър и надали мога да Ви бъда полезен с нещо, но нали за това е тази тема [beer]

Преди 2 дена реших да погледна какво интересно има и на база стари спомени потърсих да видя няма ли нов релийз на Crysis. Това беше играта, която ме впечатли преди години. Възможно е да има много по добри след нея.
Приятно се изненадах от трейлара на Crysis 2 и след като я инсталирах очакванията ми бяха надхвърлени. Ефекти, моделинг, геймплей... от гледна точка на човек, който не играе много, дори хич и обикновенно си пуска играта на най-лекото ниво и по скоро разглежда пресъздаденият кибер свят и се кефи на самата игра, не толкова да гони резултата... то играта ми хареса много!

http://www.youtube.com/watch?v=YUhXKUEtyHs&feature=fvst

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: мара   
Дата:   18-07-11 12:46

много е хубава играта на филми, на дама, на ластик и на народна [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: Jim__Beam   
Дата:   18-07-11 12:48

... и на фунийки ...... от списание Здраве или Жената днес ....... върховете задължително намазани с розов лак за нокти ..... щото друг немаше .... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: navy   
Дата:   18-07-11 12:49

Е да де, ние играем у дома основно игри, за които не е нужен компютър [smilie18]
Както казах - не съм геймър, но това не значи, че не може бах по обяд, когато трябва да си на закрито и климатик и не ти се прави секс, не ти се яде пресен сафрид, не ти се пие бира, не ти се гледат филми.... да си пуснеш някой игра [smilie18]
Аз на 2 години веднъж играя за по 2-3 дена, не ми отнемай това удоволствие [smilie18]

А ако ти кажа какви геймъри има... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: lansky   
Дата:   18-07-11 12:53

за мен най-добрата е МАФИЯ (първата версия)... МАФИЯ 2 нещо не ме грабна толкова, но пък в интерес на истината съм я превъртял само 3 пъти ... може тепърва да откривам нови неща в нея ))))

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: El_Fuego   
Дата:   18-07-11 12:55

Аз такива ги играя на "veteran", "ultra hard" или както там се вика най-високата трудност и обикновено не ми остава време да гледам птичките и пчеличките. Последно Red Dead Redemption за Xbox 360 ми хареса най-много във всяко едно отношение.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: dikimee   
Дата:   18-07-11 12:56

Starcraft 2 [smilie24]
Първата не ме грабна, но втората ме израдва толкова, че даже си я купих оригинал и си цъкам в официалните сървъри на Blizzard.
И да не забравяме мноооогото хубави игри за мобилен телефон [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: __SpOO__   
Дата:   18-07-11 12:59

Специално Crysis 2 я изиграх преди няколко дена, т.е. вчера я свърших. Хубава е, става [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: navy   
Дата:   18-07-11 13:05

Е аз я играя 2-ри ден тази Кризис [smilie18]
Повече от час, час и нещо и ми писва. Не знам дали съм минал средата дори ха ха ха...

Някои мисии нарочно не ги минавам бързо, а ходя тук таме и трепя гадовете по различни начини. Особено като станеш невидим и го издебнеш [smilie18]

Някои хора ги кефи трудността, други разнообразието на мисии... мен ме кефи визията и направата на нещата. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: lansky   
Дата:   18-07-11 13:14

ооо и класиката Диабло... въпреки, че втората версия - на места беше излишно скучно трудна.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: The_Enjoy   
Дата:   18-07-11 13:16

има една хубава игра , но само варненци ще я разберат "лимки"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: Kanonir   
Дата:   18-07-11 13:18

бе тя навсякъде се играе, само дет варненци така и казват

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: burkancho   
Дата:   18-07-11 13:31

S.T.A.L.K.E.R всички части !!!!!
Всеки път когато я играя намирам нови неща и по различен начи я връткам.
Мафията (2-ката)е с много добр аграфика ама е супер кратка [smilie8]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: pronas   
Дата:   18-07-11 13:35

The_Enjoy, аз не съм от Варна, но знам, че това е игра на топчета, в различните краища на България им казват по различен начин, като например: билюри, коцки, джамини, гуди и т.н. много съм се смял на тези интерпретации!Ако някой знае още да казва[cool] [smilie5]



Публикацията е редактирана (18-07-11 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: lansky   
Дата:   18-07-11 13:41

@Мафията (2-ката)е с много добра графика ама е супер кратка

Да - за два дни я превъртях...и останах разочарован колко бързо свърши, а в Мафия1 имаше места, на които по 3 дни се чудиш какво се прави )))

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: tbby   
Дата:   18-07-11 14:09

Dead Space 1 и 2!
Тия двете хубавици имат такава атмосфера, че може да се наакаш от страх... буквално [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: xizor   
Дата:   18-07-11 14:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: eurodriver   
Дата:   18-07-11 14:17

С топчета-долап.

Инак знам една друга "Пролет"-единия участник оножда другия и той цъфти. На мултиплейър незнам как става[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   18-07-11 14:34

Bioshock, както и предходната System shock 2. DeusEx също е класика в жанра. Сега последните две не са нещо особено графично, но една игра никога не е била само графика. това явно никога няма да се разбере. Нещо гейминга вече не ме влече. В крайна сметка съм превъртял повечето класики, а като гледам днешните тъпни, дори на гейминга му еб@х@ м@йк@т@.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: riddick   
Дата:   18-07-11 14:37

До момента най-интересното, което съм ползвал, е една MMORPG - MD

Hush little one,
don't be sad,
you drowned
in the well
because
you were bad..

http://photo-zona.net/images/user20974/album38090/large/1310988618_nsju6193_necro_y6_160x600.jpg


2D е, основно черно-бели произведения, но преживяването на моменти е уникално. Хора с широк мироглед и повечко свободно време наистина има какво да правят там [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: atrifonov   
Дата:   18-07-11 14:39

В Пловдив им викаме джамини, ама вече никой не играе[smilie2]

Иначе преди играех на Call of duty, Sniper elite, Need for speed:Most wanted и GTA San Andreas[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: fizo   
Дата:   18-07-11 15:02

F.E.A.R 1,2,3 :) Ако искаш да играеш качествен филм на ужасите започни от FEAR 1 или 2. Ако предпочиташ повече пуцане без стряскащи моменти си пусни FEAR 3. Иначе всичките са чудесни и историята е доста увлекателна. Препоръчвам FEAR 2. FEAR 1 ме беше страх да я играя [smilie5]

Ако си играл Warcraft 3 DOTA ти препоръчвам да пробваш Leage of Legends изцяло безплатна самостоятелна игра, направена от създателите на картата DOTA в Warcraft-а. Игричката е като DOTA-тата с доста нови и интересни герои с нови умения. Тръгва и на стари щайги с 128МБ видео карти :)

Друга игра която е задължително да пробваш е Assasins Creed.

Starcraft 2 задължително той е без коментар :).

Иначе всички чакаме Диабло3, но до тогава може и да стана на 40г...

Общо взето малко са новите и интересни игри.



Публикацията е редактирана (18-07-11 15:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: bborissov   
Дата:   18-07-11 15:09

"Супер Марио" [smilie5] [smilie5] [cool] [cool] [cool]
Баси яката игра беше [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: krist   
Дата:   18-07-11 15:26

pucman, load runner, archon, xenon2

ех, к'ви игри имаше едно време, а ся...

честно казано не помня от кога не съм играл компютърна игра..

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: АНЧО   
Дата:   18-07-11 15:32

Мноооооооооого игри и игрички съм преметнал през последните над 25 години. Все си мисля, че най-добрата игра е онази, която играеш в момента. Защото ако не беше така - щеше да играеш предишната или по-предишната.
Много от новите релийзи не могат да ме вдъхновят. Може и у мен да е грешката.
А аз в момента съм на Lord of the Rings Online.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: navy   
Дата:   28-08-11 01:31

Абеее... на Crysis 2 има един такъв момент...

качвам се в някаква сграда по асансьора, после излизам, избивам тъпите извънземни и излизам на един перваз на прозореца.

И оттам не знам какво трябва да правя.
Ако скоча и падам надолу и пукясвам...
Казват, че трябва да се кача нагоре и да направя нещо, ама къде, как ... пълна мистика...

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: NeDDRaG   
Дата:   28-08-11 10:32

А къде забравихте сокобан и тетрис?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: fff   
Дата:   28-08-11 10:36

Маркирай лятящата гадина с тактикъл вижъна.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: the_drug   
Дата:   28-08-11 10:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: tricky8600   
Дата:   28-08-11 12:12

F.E.A.R 1 си е голямо изживяване.Сташничко си е.
Трябва да се играе вечер,изгасена лампа,слушалки с усилен звук и...памперс за по плашливите.[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: ken   
Дата:   28-08-11 12:26

doom2 online

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: NeDDRaG   
Дата:   28-08-11 12:48

Хубавите игри изискват хубави компютри...

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: tantris   
Дата:   28-08-11 15:38

Panzer General
Steel Panthers
Diablo II
Fallout
Age of empires
Medieval Total War

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: sen_shui   
Дата:   28-08-11 16:08

Hitman [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: munich   
Дата:   28-08-11 16:45

@lansky:

Mafia & Mafia 2 наистина са много добри, особлено първата, където много обичах просто свободно да си се разхождам из NYC. Втората беше също интересна, но наистина доста кратка, аз направо не повярвах като я превъртях. Ушким работят върху трета част, ама сигурно ще минат доста години. За двойката има някакви пачове с нови нива майче, ама не съм ги пробвал.

Дайте някаква друга игра от тоя жанр, може и модерен сюжет, но в New York.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: explorer   
Дата:   28-08-11 17:41

Напоследък се забелязва една неприятна тенденция продълженията на хубави игри да се правят както за компютри, така и за конзоли. Например "Witcher 2" - първата си остава една от любимите ми игри, на 2-рата направих няколко мисии и я захвърлих... направо е за малки деца, супер елементарна и примитивна. С Мафията положението е подобно - на първата бях голям фен, 2-рата също я изиграх цялата, макар и вече да не беше толкова добра... пробвах обаче DLC-то към 2-ката - ужас, не мога да мина и първата мисия.

Много рядко вече се срещат игри, в които се изисква мислене. Всичко е пуцане и удряне като хамав - явно децата на това се кефят.

На мен вчера ми гръмна видеокартата и сега съм на вградената в дъното - т.е. принудително съм лишен от игри в близките дни докато реша каква нова карта да си взема.
[smilie5]

За любителите на стратегии, скоро ще излиза продължението на "Jagged Alliance", но ако не ви се чака, има една руска 7.62 "High Calibre" която не е лоша.


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: kudra   
Дата:   28-08-11 18:04

Най-яката игра е секса.


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: tnt   
Дата:   28-08-11 18:59

да при нея се срещаш с хора

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: Стоев   
Дата:   29-08-11 01:01

Галактическа империя, онлайн игра, стратегия, блъскам няколко години вече, като фермер, но поне съм от "най-дебелите" фермери...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави игри
Автор: aquarius   
Дата:   29-08-11 10:53

http://www.totalwar.com/

Дъ уан енд онли [cool]


Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.