Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23  24  25     всички  напред  последна
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: PolarBear   
Дата:   12-09-11 10:56

И тази година шампионът ще е същият - Ейдриан Нюи.

Бътън винаги ми е бил симпатичен с елегантно и интелигентно провеждане на състезанията, но тази година ми харесва още повече проявявайки стръв и разумна агресивност, без да губи другите си качества за сметка на това.

А Шумахер напомни, че си е Шумахер...във всяко отношение.

[smilie5]

ПП Нико наистина нямаше късмет - жалко.



Публикацията е редактирана (12-09-11 10:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   12-09-11 11:11

Не омаловажавайте толкова представянето на Фетел, да Нюи направи невероятен болид, какъвто не сме виждали през последните 5-6 години, но и най-добрия болид в ръцете на некадърен пилот (справка - Уебър) не става за нищо.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: PolarBear   
Дата:   12-09-11 11:57

"...но и най-добрия болид в ръцете на некадърен пилот (....) не става за нищо".
...
Свята истина. Само че не за това иде реч.

По-интересно би било да можеше някак да видим в същия болид и Алонсо, Бътън, Хамилтън, Росберг, Кубица. Не бих се изненадал, ако поне половината от тези момчета се справят не по-зле от Фетел. Но за съжаление това не може да стане и си остава недоказано и недоказуемо предположение.

Не оспорвам таланта на Фетел - от първа величина е. Но не вярвам с Ферари да направи нищо повече от Алонсо например. За съжаление - пак недоказуемо предположение.

Не желая да коментирам и Уебър, защото там нещата са като че ли по-сложни и излизат извън чисто спортно-техническите рамки. Факт е, че направи доста грешки последните два сезона...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   12-09-11 12:16

При положение че има един Дитер Матешиц за бейби Шу е доста по-лесно. В един спорт в който психиката е всичко е много лесно да пропаднеш, когато отборът не играе за теб.
Дали в един отбор пилотите трябва да са равнопоставени, или пък да има Вторичело е съвсем друга тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   12-09-11 15:27

Абе ако положението с Уебър беше чак толкова лошо нямаше да преподписва с редбул, защото по-добре първи пилот в някой средняшки отбор, отколкото твърдо втори пилот в топ тим. Което ме навежда на мисълта, че редбул поне в началото на сезона дава равен статут на пилотите от който Фетел се възползва възможно най-добре тази година.
Ако някой пилот е със слаба психика в редбул то това трябва да Фетел, защото има десетина, че май и повече години по-малко опит от Уебър. Докато миналата година взимаха части от колата на Уебър и ги слагаха в тази на Фетел и представянето на австралиеца може/беше повлияно от липсата на по-нови части, сега и двамата получавах едни и същи части по едно и също време, тоест болидите и на двамата са на 95% еднакви, но въпреки това виждаме, че единия направо забързва пода в боксовете с другия.
Това ще рече, че Уебър просто е слаб пилот.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   12-09-11 16:02

Къде го този средняшки отбор, дето няма първи пилот и още повече ще вземе Уебър? Всъщност кой луд ще се махне от отбора на Ред Бул, като има още макс година две да кара активно?
Нещо май си противоречиш, как миналата година този слаб пилот Уебър, със старите части от колата на Фетел поведе в шампионата, а сега е някак си странно слаб, след като станаха скандалите с бейби Шу. Не знам какви очила трябва да носиш за да не виждаш, че в отбора се работи против Марк, по-скоро не му се помага, то няма нужда да се работи против него.
Ако си мислиш, че в съвременната формула има пилоти, ужасно по-добри от съперниците си жестоко се лъжеш, става въпрос за подготовка на колата и психика. Наистина каращите и напъващите пилоти са в средата - Сутил, Ди Реста, Кобаяши, може би Бруно Сена.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   12-09-11 16:32

Пак казвам - ако положението е такова, че Уебър е явно пренебрегван за сметка на Фетел и всичко живо работи за фетел, едва ли Уебър ще седи в редбул, вече колко години. Поне на мен ако някой ми каже - ти си втори, съотборника ти е първи пилот - ще си ударя камшика още в края на договора ми и ще покарам още 2 години в средняшки отбор без да се ядосвам със заплата 5 мил на сезон, пък ако ще до сега да съм карал в топ тим, просто въпрос на принцип.
Миналата година и Фетел и Уебър направиха много грешки, в крайна сметка не е важно по време на сезона да си първи в класирането, важното е в края да си там.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   13-09-11 10:57

По твоята логика Ферари не би трябвало да имат втори пилот въобще, и то да са само те. Реалностите в съвременната формула са, доста различни от тези идеализирани разсъждения. Определено Ред Бул имат първи пилот и той е Фетел. Не казваш кой е тоя средняшки отбор дето ще даде пет милиона на Уебър. Аз като гледам Кими вече втори сезон не може да намери отбор за който да кара и да има някакъв шанс.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: Todd   
Дата:   13-09-11 11:22

Глей ся - има и друга тактика .

Ти си втори , караш най добрият автомобил и като втори получваш 50 милиона на година .

Всички останали отбори дават 30 милиона !

И са с по-кофти коли което ще рече че ще си втори-трети в класирането ама друг път .

Ко прайм тогаз ????

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: pphilipov   
Дата:   24-09-11 18:06

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   24-09-11 20:29

много отборна стартовата решетка за утре [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: Славов   
Дата:   24-09-11 20:47

аха.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: hemilio   
Дата:   25-09-11 15:46

[smile] манго пак се наигра [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   25-09-11 16:19

Хамилтън определено прави състезание за разлика от другите возещи се...

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: Славов   
Дата:   25-09-11 16:26

Интересно е....

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: hemilio   
Дата:   25-09-11 17:23

щеше да направи ако нямаше кола на сигурността [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
не отричам има много хъс момчето,ама прегаря,за разлика от Фетел,който си научи урока от миналата година!

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   25-09-11 18:43

Добро каране от Бутон и Фетел, макар че попаднаха в полезрението само последните 5 обиколки. Подобна доминация за последно видяхме през 2004 година.

didesignbg
и как точно направи състезание хамилтън при положение, че провали своето и това на Маса ? Кюмуро всяко състезание трябва да го наказват та дано се сети да отърве спорта от нежеланото си присъствие.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   25-09-11 20:00

Ако ти харесва да гледаш контролирани интриги, като последните пет обиколки, твоя воля.
Хамилтън ми е един от най-антипатичните пилоти заедно с Алонсо, но определено е най-борбеният пилот в момента, комбинирано с бърза кола е приятна комбинация за гледане. Ако не е той, още един-двама, + един пенсионер и няколко инженери формулата съвсем е отишла...

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   25-09-11 20:09

на мен формулата ми беше интересна преди да се появи хамилтън, ще ми бъде интересна и след като той се махне и въобще не смятам, че той допринася с нещо за спорта - всеки може да направи няколко изпреварвания на пилоти средна класа каращи болиди няколко пъти по слаби от МКЛ. Нима това определяш като "борбеност" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: hemilio   
Дата:   26-09-11 03:28

didesignbg
не знам защо Хамилтън и Алонсо са ти най антипатични,при положение,че са най сериозните карачи и бойци в съвременната формула.
Ти по физиономия ли си избираш любимците,или по пилотски умения.
Ако е по фейс -сигурно си фен на Нико-манекена [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: didesignbg   
Дата:   26-09-11 08:52

Щото съм расист[smilie3]
Това, че един пилот има пилотски умения не значи задължително да ти е симпатичен.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   26-09-11 09:33

Нико е мноо готин бе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: vinse   
Дата:   26-09-11 09:36

[cool] [cool] [cool]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-09/xwwq6707.JPG
http://cdn.gallery.autosport.com/picture_free.php/dir/singagpsunda2011/image/l__x5j6912-2



Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: munich   
Дата:   26-09-11 21:48

Истината е в общи линии следната и всички го знаете, защото едни и същи коментираме тука през 2 седмици:

Има два типа пилоти - едните са с агресивен стил /Шумахер, Хамилтън, Алонсо, от части Уебър и др./ и такива с по-спокойно и стратегическо каране като Бътън и Фетел. Първите бих казал, че са по-класическите пилоти, от по-старата школа, навремето Сена може би най-ярко я предвождаше, те са тези, за които няма второ място и реално винаги и карат на ръба на правилника - като най-пресен пример може да се вземе двубоя Шумахер-Хамилтън на Монца. Когато два такива пилота са срещнат или става много интересно, или бързо се блъскат. Всъщност в последствие се замислям тогава Хамилтън как си сдържа нервите...или може би просто защото накрая го пусна, че иначе нямаше. Аз лично съм определено привърженик на този тип каране. За мен просто е по-приятно за гледане, по-интересно - според мен наистина целта на пилотирането е първото място, а не тези тактически игрички. Не искам обаче по никакъв начин да омаловажавам постигнатото от Себ, просто такъв му е подходът и той си е бая печеливш, особено с тази кола. Особено в този сезон например Бътън много печели от това, че пази пирелките повече със своя по-спокоен стил на каране.

Та...Хамилтън си е атрактивен пилот, но малко много му се насъбра и трябва да внимава в един момент да не тръгне в обраатната посока, че ако го махнат от Макларън и не му подновят договора незнам къде ще кара другия сезон, като от силните отбори свободни места няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Господа, запалете двигателите - F1 2011
Автор: georgi969   
Дата:   09-10-11 08:43

Готови ли сте?
Както един път Ричард Груев(лека му пръст), на едно такова сутришно състезание каза:"Приятно гледане, и наздраве"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20  21  22  23  24  25     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.