Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: slivenski   
Дата:   20-08-10 10:15

от линка с русата американка:

- Слушам какво говориш, но чувам само това, което искам.

- Това означава "да бъдеш жена."


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[smilie24] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: slivenski   
Дата:   20-08-10 10:21

пак от същото:

- Жените не искат да чуят мъжкото мнение. Те всъщност искат да чуят собственото си мнение, повторено с по-дебел глас.


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: gogo   
Дата:   20-08-10 10:24

Дебили по света има навсякъде! [smilie5]

Всяка година чета нашите кандидатстуденски бисери.... няма такъв смях [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: мара   
Дата:   20-08-10 13:35

абе вие май не четете...[smilie5]
амигото е писал:"все пак олигофрени има навсякъде [smilie5] [smilie5] но има значение дали са в Сомалия или в УСА - с този военен потенциал [smilie18] [smilie18] [smilie8]"

Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: kukurjak   
Дата:   20-08-10 13:46

Aмерика


[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: Amigo   
Дата:   20-08-10 14:51

И шо бе, джанъм, някой като не харесва нешо, което вие харесвате, да е "хейтър"?! А?! [cool] Написах го ясно, а мара ви го е натъртнала. [smilie5] А какво зачи "да се прави на американец"? Ами живял там 5-6 години човекът и започва: "Сега ние (т.е. американците[smilie3]) трябва това, трябва онова, абе тези терористи еди какво си... и започва точно да звучи катп олигофрените с промитите мозъци, дето ви ги пуснах на клипчето. Дето са готови да нападат целия свят, за да сеят демокрация и американски безценности. [cool] [smilie23] С няколко американци съм си имал контакт, хора с професии. Ами охграничени са - това е. [cool] Много ограничени. Със сигурност има и много интелигентни хора, но ви казвам аз какви съм срещал. [cool] Съжалявам, но сред моите приятели и колеги в БГ няма хора с толкова ограничени интереси и общи познания. [cool] Та какво става - някой те ядоса, не си свършил работата, обаче ти не можеш да му вдигнеш скандал, ами трябва да се усмихваш любезно и през стиснати зъбки да викаш - да, да, а не може ли така или иначе, ама разбира се... [cool] [smilie5] [smilie5] Щото иначе ще направиш лошо вчепетление и ще те вземат за хейтър, а може и полицейско досие да ти спретнат. [smilie19] [smilie19] [smilie19] А като му изгърмят бушоните, взима пушкалото и отстреля колкото може народ, включително и родата, па вземе и се гръмне сам накрая. [smilie25] Бяха цитирали в медиите един американски учебник преди време, писан за учениците, за историята на Америка. В тази история освен за УСА като за Америка не ставало дума изобщо за останалия континент. [smilie5] [smilie5] Ами това е... на кого му харесва там, нека си стои. [smilie5] Аз лично нямам никакво желание да я посещавам тази държава, дори и печалба екскурзия да ми се падне до там. [smilie5] [smilie5] Което никак не означава, че виждам живота в БГ като окичен с цветенца. [smilie8] [smilie21] Както написах, проблемът е, че тази държава разполага с много мощен военен потенциал, който освен това се манипулира от една по-осбена група благодарение на олигофренчването на една огромна част от т.нар. американци. [cool]
Намерете си и гледайте Арми оф Уан - документалния филм за змобирането на амерканските войници.



Публикацията е редактирана (20-08-10 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Микеланджело и Бетовен...
Автор: slivenski   
Дата:   20-08-10 14:57

Амиго, САЩ все още са държавата, в която можеш да отидеш, да започнеш буквално от нищо и за 2 до 5 години да постигнеш среден стандарт на живот, без да крадеш и лъжеш, само с двете си ръце и акъла си, без ничия помощ и без ничий гръб. Аз съм го правил и много хора са го правили. Затова винаги ще уважавам тази страна, нищо че не винаги съм съгласен с външната и политика. [beer] [beer] [smilie21]



Публикацията е редактирана (20-08-10 15:01)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.