Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: navy   
Дата:   17-08-10 13:37

Не виждам моя начин на живот да създава кочина [smilie7]
И не ми харесва да съм краен, сори, но това си е моя начин на живот [smilie7]

П.П.
Последния човек, който някой би успял да обиди с каквото и да е в този форум съм аз [smilie7]
Надали познаваш по неебателен [smilie5]
Всъщност Тодд също ме кефи [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 13:46

Не, но единствената що-годе запазена природа е останала в планините, а ти отиваш там с автомобила си и газиш и цапаш.
Но не е само това, създаваш манталитет, че щом можеш да стигнеш, значи така трябва, не остава нищо свято което да може да бъде запазено за в бъдеще! Не може навсякъде асвалт и чалготеки, видя как стана по морето.
Това е чалга манталитет, ако няма табелка, че трябва да пазим значи може да серем!
И си тръгнал да ми се оплакваш от перките и кучетата им пазачи!?
Никва разлика, простотия от различен порядък.
И не става въпрос за противопоставяне автомобил- ходене пеша, а за различни ценностни системи, дали ще разбереш ми е се тая, който има очи вижда, който има сърце чувства.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: navy   
Дата:   17-08-10 14:04

Абе ти имаш някакъв проблем с възприятията [smilie10]
Четеш другите мнения така, както на теб ти е угодно [smilie10]
Изопачаваш написаното по свой начин, за да може да изтъкнеш какъв радетел си [smilie10]

Не се ли престараваш малко?

Къде съм писал, че излизам от пътя, по който не ходят обикновенни леки коли, а строителни машини за тези перки, а?
И защо си мислиш, че създавам... манталитет, брех, че го каза!
Значи дай НИКОЙ да не ходи да бере боровинки на Бедек, защото трябва да го запазим за в бъдеще? И как моето бране на този плод унищожава бъдещето? И къде е чалгата тук?
И какви ценностни системи говориш изобщо?

Абе... я вземи се калибрирай, че...

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: pepi   
Дата:   17-08-10 14:18

Ти имаш проблем със семантиката на думите "ходи" според теб означава гази с колата, за мен значи друго, з това сигурно не съм те разбрал [smilie18]
Ще ти го обясня по просто- утре не си само ти там с колата, а са още 100 маймуни, и хоп- общината зела да асфалтира, щото нали има голям трафик и е яка кал...ама то там без кръчме и хотелче не върви, то за какво го асфалтирахме тоя път...
а щом е ресторант, що да не дъни чалга денонощно...та така.

А, пък за изтъкването кой какъв е...мислех че ти си специялиста по позите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: GOSPODIN   
Дата:   17-08-10 14:24

Гъзарията няма почивен ден. В еленския балкан, няма ветрогенератори, но има високопроходими джипове и кавалерия с пушки помпи, които те пресрещат на асфалтиран път м/у селата Тодювци и Буйновци и те питат къде отиваш, защото забележете "целия Балкан" бил частна собственост на Гео Дундаров. Той един от престъпните спонсори на царя и кликата около него. Изкупил е голяма част от горите и си мисли, че може да забранява цялото движение на хора и коли. Местните и за гъби ги е страх да излязат макар, че няма право да ги спира.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: danvan16   
Дата:   17-08-10 14:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: sunnyshot   
Дата:   18-08-10 02:11

Я да разнообразя с малко скорошни снимки от Ирландия. Там като че ли ги няма гореописаните проблеми.

https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/mxco4887.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/mfxf3281.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2010-08/imtf5451.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Знаете ли къде може да ходите?
Автор: gogo   
Дата:   18-08-10 07:11

Ходя с кола, каруца, колело където мога!
Ако мога да набера височина с колата - защо да не !? Все пак тя за това е измислена [smilie5] - да помага на хората!

Ако искам да къмпингувам на някой високопланински язовир, какво правя ?!
1. 50 курса с багажа на гръб или с колелото щото е еко!
2. Товаря колата и за 1 час съм в базовия лагер [smilie5]

МИСЛЕТЕ ! Преди да пишете! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.