Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Възмутен, огорчен и ядосан!
Автор: asahi   
Дата:   15-08-10 13:27

Леля Анче разбрано парче[smilie24]

Миналата година, кога купих апартаментчето, се наложи да поизкъртя едни там големи бетони. Викнах Манго с канго (бош) и към 9:30 във вторник вече бумтеше. Ходих до пазара за нещо и пак го чувах отчетливо. Поне 200 метра, странично и през улицата. Към 14:15 приключи с къртенето и почна чистенето и извозването. До това време се изредиха 3 комплекта комшии видят какво става, няма ли да падне блока и на коя страна точно ще стане това.

Сега, като чуя накой да кърти, пък дори и в 9 сутринта, му съчувствам и стискам палци да свърши по-бързо и успешно.

Инак си имам перфоратор и понякога изсвирвам по някое соло в бетона [smilie5] Сега съм го дал на бащата, та съм ограничил репертоара.

Отговори на това съобщение
 Re: Възмутен, огорчен и ядосан!
Автор: мара   
Дата:   15-08-10 13:47

е, кучето на комшиите днес се включи в 6.30
показах се и разбрано ги помолих да си го приберат. с алармата ще процедирам по телефона. колата им седи в двора и имам вече чувството, че нарочно я пущат да пищи по всяко време на деня и нощта. особено м/у 2 и 4 в почивен ден, както и нощем. и сутрин в 5.30.
ще им звъня на домашния телефон, за да ги помоля да престанат [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Възмутен, огорчен и ядосан!
Автор: danvan16   
Дата:   15-08-10 22:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Възмутен, огорчен и ядосан!
Автор: мара   
Дата:   15-08-10 22:33

аз за къщи говоря.

Отговори на това съобщение
 Re: Възмутен, огорчен и ядосан!
Автор: Diandimov   
Дата:   16-08-10 00:18

Преди време в съседната къща един отбор мексиканци - приятен, високо интелигентен и темпераментен южняшки народ, правеше някакъв ремонт.

Рязането на плочки не ме притесняваше, само ми се изправи косата от тяхната "музика", надупена на 6.

Не се трае!
Няма друго по- нелепо скупчване на звуци от мексиканската музика!

Казах им да спрат радиото си, и те - макар че не говореха англииски - го спряха.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.