Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Интересна случка
Автор: logrus   
Дата:   13-08-10 21:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 21:36

Къде е полицията в случая?

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: look   
Дата:   13-08-10 21:36

Таз простотия се среща псълютно всеки ден в градовете.И аз съм бил свидетел на същото.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: logrus   
Дата:   13-08-10 21:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 21:38

Ами така е...Те тия тролове ходят на групи... Щото са страхливци обикновено... Един на един рядко излизат... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: kolcho   
Дата:   13-08-10 21:38

Странно - а защо никой просто не е звъннал в полицията? Защо са нужни крясъци и нерви, след като един телефон и проблемът ще бъде решен.....

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: tnt   
Дата:   13-08-10 21:39

Логрус не е ли лабиринтът в царството на Хаоса? /извинете за офтопика/

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: neuromancer   
Дата:   13-08-10 21:40

Ами, не и се карало назад, глупости...
Най-вероятно не може. Кой знае как е взела книжката

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: chicken   
Дата:   13-08-10 21:40

или бившия военен да си извади патлака [smilie5] В дивия запад като в дивия запад [smilie5] Това в кръга на шегата де

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 21:41

и после не било пълно с шибани нещастнвици в БГ, а?! [cool] [smilie23] [smilie23] и държавата е шибана, с шибани институции - да не би да не е вярно?! [cool] [smilie23] А

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Veronique   
Дата:   13-08-10 21:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: logrus   
Дата:   13-08-10 21:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 21:42

Като стана въпрос за Дивия запад, там Шерифът е бил изборна длъжност (и все още е). Има разлика, нали? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: odut   
Дата:   13-08-10 21:43

С умен човек може да се разбереш с прост НИКОГА.За съжаление в нашата татковина с много ама с много малко хора можеш да се разбереш.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 21:43

Абе, тая държава няма оправия... Джунгла с диви зверове, а не човешко общество... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 21:45

slivenski написа:

> Абе, тая държава няма оправия... Джунгла с диви зверове, а не
> човешко общество... [smilie21]



ами мутренска, ето това е [smilie23] опс, мутренско-циганска [smilie23]



Публикацията е редактирана (13-08-10 21:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ogimag   
Дата:   13-08-10 21:48

Язък, че всички имат ГСМ`и с камери. Да го снима някой и да го качи в тубата. И да го покажат и на полицаите.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 21:48

мутренска е, защото полицията пази мутрите и бандитите, а не обикновените слаби хора, които трябва да бъдат пазени... а полицията е такава, защото политиците са такива... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 21:49

ми то е "култура", създавана целенасочено през последните 20 години ...

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 21:53

късно е за емиграция, за съжаление [smilie8] [smilie21] освен някъде из Африка при тигровите комари, отровните гадини и хищните хиени [smilie5] [smilie5] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 21:55

при черните "мутри" ... [smilie10] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ogimag   
Дата:   13-08-10 21:56

Истината най-вероятно е, че никой не се е обадил в полицията. Какво искате тогава?

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 21:57

а полицията пък как действа... [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: burningice   
Дата:   13-08-10 21:57

Подобна случка се случи преди време и на нашата улица. "Мадамата" не искаше да върне 3м колата и да пропусне колоната от коли с предимство. Не се интересувала от ЗДП, тя била над тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 21:58

И да се обади, какво ще се случи? Ще дойдат, ще се повъртят и ще си тръгнат... До арест няма да се стигне... А ако се стигне, всички знаем, че хулиганът ще бъде освободен до няколко часа...

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 21:59

Няка как да се интересува, щото няма закони, които да се прилагат в БГ, колкото и Асахи да се опита да ни убеждава в обратното. [cool] Щом човек от Висшия съдебен съвет ми каза, че в БГ правосъдие няма, какво повече ми трябва да знам?! [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 22:04

В държавата на мафията обикновените хора не могат да водят достоен живот... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: kolcho   
Дата:   13-08-10 22:09

slivenski написа:

> И да се обади, какво ще се случи? Ще дойдат, ще се повъртят и
> ще си тръгнат... До арест няма да се стигне... А ако се стигне,
> всички знаем, че хулиганът ще бъде освободен до няколко часа...
................................

Какви арести, какви пет лева - ако някой се бе обадил и бе дошла пътна полиция за една минута движението щеше да бъде нормализирано, а нарушителят - глобен. Без викове и нерви.
Това е нормалният изход от ситуацията, другото е някакво малоумие.....


Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: chicken   
Дата:   13-08-10 22:11

Което си е вярно си е вярно. И аз съм за полиция да се извика. Останалото е мерене на чурки и като дойде по-голямата ходи обяснявай, че нямаш сестра

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:12

мдааа, ще кажат, ама що ни викате за това [cool] обаждат се оня ден да викат полицията да дойде да узмири едни разпенявили се посред нощ чалгаджии, ама що не им кажете да са по-тихи, ама няма кой да дойде.. и така [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: kolcho   
Дата:   13-08-10 22:12

написа:

> В държавата на мафията обикновените хора не могат да водят
> достоен живот... [smilie21]
..............................

Достойният живот се основава на лично достойнство. Човек, който не вика полиция в подобна ситуация, няма такова.Така че "достойният живот" е нещо невъзможно за него.....

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:13

Добре де, става дума за манталитета на една значителна част от бг населението, не просто за това дали да се вика полиция! Защото е ненормално за такава случка да се вика полиция и изобщо да се случва! [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 22:13

Абе, то катастрофа като стане, КАТ идва след два часа, та за задръстена улица ще дойде... Вие в коя държава живеете? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: chicken   
Дата:   13-08-10 22:15

Да де, ама като се обадя, не дойдат и ям бой ше мобилизирам адвокатската агитка дето само мързелува на бара и ше ом го изкарам през дупето [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 22:16

бито и е*ано не се връща ... [smilie2] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:17

абе и бой се връща, ама не е там работата [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   13-08-10 22:19

да бе, както беше лафа "голям бой го е*ахме" [smilie10] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: bobihot   
Дата:   13-08-10 22:28

Почетете тука, мислех че е за същото темата:

http://zoosviat.com/ScreenHunter_01%20Jul.%2030%2015.33.gif [smilie6] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:31

е, за черния джиБ вече беше пускано [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: мара   
Дата:   13-08-10 22:33

имала съм поне 3-4 такива случки. звъня на ченгетата. ама за по-сигурно и на 112. диктувам номера. ако е нещо много опак насреща, заключвам колата и отивам за кафе. последния път беше 50 тонен намион. егала съм го. кат не иска да кара назад, да не влиза. обадих се и в общината, че все си мисля, че в централна градска част такива нямат място. улиците се рушат един вид [smilie21]
веднъж предложих на колегата да му изманеврирам аз колата, щом е на тоя хал хем знаците да не познава, хем да не може да кара на заден. беше в уличка до пазара. мисля, че тълпата се забавляваше добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: bobihot   
Дата:   13-08-10 22:41

Абе и един познат кво ми разпрая- в Англия карал без книжка. Спират го полицаите- дайте си документите! Той: нямам!
Поприказвали си и като видяли с кво си приказват и си тръгнали- на наш не мож му се опре... А разправят, че английските били от най-строгите?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:43

евала, маро [smilie24] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 22:47

Но думата ми е, че нормални хора в нормална държава не може да се държат по подобен начин, пък дори и да са с черни джиБове [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: мара   
Дата:   13-08-10 22:49

е, да. ама друго си е кат им покажеш класа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Славов   
Дата:   13-08-10 22:53

[smilie18] е... хубавото е, че от време на време гърмят по някой такъв "хубавец" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: asahi   
Дата:   13-08-10 22:54

Нормалният човек се обажда в полицията и не си трови нервите повече.

Амиго, не можеш да говориш против закона ако не си се позовал на него.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 22:58

slivenski [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: promis   
Дата:   13-08-10 23:06

lorgus, 20 минути сте гледали сеир и никой не се е обадил на полицията [smilie11] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: logrus   
Дата:   13-08-10 23:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: kolcho   
Дата:   13-08-10 23:30

написа:


Защото е ненормално за такава случка да се вика полиция и изобщо да се случва! [cool] [smilie23]
..................................

Точно обратното - ненормално е при подобна случка да не се вика полицията!
Хайде, опитай се да го проумееш най-после[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: asahi   
Дата:   13-08-10 23:32

Та като ви говорих за задължения на гражданите уведомяването на органите на реда за противозаконни действия също е между тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 23:35

Ами... Опитвам се, опитвам се... И проумявам, че да задръстиш движението в еднопосочна улица наобратно не е нормално и изобщо не би следвало да се случва. Още повече да го сториш и да твърдиш, че си прав, че и да викаш биячи... Това не е нормално... Полицията не може да е навсякъде. Не може до всеки идиот да има полицай. А в БГ идиотите са много. Затова не става... [smilie5] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: мара   
Дата:   13-08-10 23:37

сега се включва и химнът на полицията [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: kolcho   
Дата:   13-08-10 23:49

написа:

> Ами... Опитвам се, опитвам се... И проумявам, че да задръстиш
> движението в еднопосочна улица наобратно не е нормално и изобщо
> не би следвало да се случва. Още повече да го сториш и да
> твърдиш, че си прав, че и да викаш биячи... Това не е
> нормално... Полицията не може да е навсякъде. Не може до всеки
> идиот да има полицай. А в БГ идиотите са много. Затова не
> става... [smilie5] [smilie21]
...............................

Не е вярно - не идиотите са много у нас, а тяхната безнаказаност е огромна!
Споменатото събитие може да се случи навсякъде из Европа и 99,99% от европейците просто биха се обадили в полицията, вместо да се карат или участват в саморазправи. А за пътната полиция подобни инциденти са манна небесна - за една минута полицаите разрешават проблема, пишат фиш за 300 евро и щастието е неземно, поради което хвърчат като ангели при подобни повиквания. Няма катастрофи, няма убити и ранени, няма психологически и документални усложнения , просто две фрази, пишеш фиша и слагаш 10% от него в малкия си джоб!
Мечта!


Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: slivenski   
Дата:   13-08-10 23:52

И това е верно... [beer] [beer] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Amigo   
Дата:   13-08-10 23:56

slivenski написа:

> Ами... Опитвам се, опитвам се... И проумявам, че да задръстиш
> движението в еднопосочна улица наобратно не е нормално и изобщо
> не би следвало да се случва. Още повече да го сториш и да
> твърдиш, че си прав, че и да викаш биячи... Това не е
> нормално... Полицията не може да е навсякъде. Не може до всеки
> идиот да има полицай. А в БГ идиотите са много. Затова не
> става... [smilie5] [smilie21]


именно де [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: mladenov   
Дата:   14-08-10 00:18

Хората не се обаждат на полицията защото знаят че никой няма да вземе присърце такава "дребна" случка.Ако знеш че с едно обаждане по телефона проблемът ще бъде разрешен,няма да се караш с някаква тъпа кифла,а ще си седнеш в колата за няколко минути и после ще и гледаш сеира! В САЩ на отзовали се на сигнал полицаи се дават премии в зависимост от това колко пъти са били едни от първите пристигнали.Ще ви дам един пример от преди няколко месеца.
Излизах от нашият стоматологичен кабинет късно през ноща,беше към полунощ и заключвайки вратата,зад мен по тротоара тичешком прелетяха двама чернокожи младежи.Просто ги мернах бегло и изчезнаха.Отивайки към колата видях един от работниците в денонощният магазин до нас да се опитва да ги настигне,ама без успех.Тичешком ми каза че са го нападнали и се опитали да оберат касата.Аз си тръгвах в посоката в която черните избягаха и завивайки за един ъгъл ги видях да ходят,вече нормално,все едно се разхождат.Обадих се веднага на 911 и кратко обясних какво става.Операторката ме помоли ако не е опасно за мен да ги последвам отдалече и да и кажа в каква посока се движат,защото от магазина вече се бяха обадили и полицията знаеше за случая.Продължих да карам бавно зад тях не повече от 50 секунди,може би минута.Операторката ме попита аз в каква кола съм и след секунди ми каза да отбия в страни и да изчакам да дойде някой при мен.Докато свърши да говори жената и покрай мен профучаха две полицейски коли,настигнаха онези двамата ,които тъкмо тръгваха пак да бягат,но от пресечките излязоха още 4 коли и те се проснаха на земята.Цялото нещо ,от обаждането ми ,до ареста...има-няма минута и половина! Е защо да се разправям с такива типове ,като знам какво ще стане ако се обадя по телефона на полицията?[beer]



Публикацията е редактирана (14-08-10 00:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Veronique   
Дата:   14-08-10 00:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: livinginchaos   
Дата:   14-08-10 00:34

Mladenov, това ако го видя в България и ще си помисля, че съм преживял някакво време-пространствено явление [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: mladenov   
Дата:   14-08-10 00:37

livinginchaos ,за съжаление не виждам такова нещо да се случи скоро в България! Българските полицаи нямат самочувствие,защото не ги защитава закона,а престъпниците и нарушителите имат прекалено голямо такова,точно защото знаят това![beer]



Публикацията е редактирана (14-08-10 02:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Diandimov   
Дата:   14-08-10 04:31

И аз много обичам да се обаждам на 911.

Веднъж, още работех като такси, и бях МНОООГО се ядосал. От черни, разбира се. Тези ...... са родени за да късат на хората нервите!

И гледам на една бензиностанция някакво SUV от калифорния, пълно с маймуни. Някакъв рап до дупка, и се кефят. А шофьора им пие бира от голяма кутия.

Обадих се на 911 и след 2 минути като минах оттам, полицаите с 2 коли ги бяха загащили и ги тарашеха.

Голям кеф!

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Diandimov   
Дата:   14-08-10 04:36

Иначе като Мара - бих заключил колата, и бих чакал полиция встрани.

То и тук се случва някой льохман да обърка и да всезе в насрещното, но се разминава с присветкване на харовете, малко клаксон, евентуално...

Защото на практика винаги е възможно просто да се РАЗМИНЕШ с този, който ти е влезнал в насрещното.

Говоря за централните улици и хотелите. Бавни скорости...

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Diandimov   
Дата:   14-08-10 04:42

До голяма стенеп вината никога не е само на единия или само на другия.

Точно затова всеки гледа да пази другия, дори и оня да прави нарушение. Волно или неволно.

Помня едно време как се караше в София - всеки кара, и въобще не се интересува от другите участници в движението, дори и да вижда че това е опасно и нешо ей сега ще стане. Щото ТОЙ е прав и с предимство!

Не знам дали още е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: мара   
Дата:   14-08-10 08:38

апа в истанбул какво боло викат...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: ivenchev   
Дата:   14-08-10 08:48

Случвало ми се е ведъж да навлезем в насрещното в централната част на Лион. След няма една минута дойде полицейска кола да ни изведе по най-краткия път в правилната посока. Накрая ни пожелаха приятен път и толкова, без никакви разправии и ексцесии ... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   14-08-10 09:26

В Истанбул Маре карат на една боя разстояние и се разбират с клаксоните [smilie5] . Пътните знаци и светофарите се спазват ако случайно са в твоя полза, но.... спират за да мине пешеходец, случвало ми се е на толкова натоварена улица, че вече се чудих на къде да хвана за да стигна до подлез или надлез. И има някаква много объркана за нас , но за тях работеща система от клаксони и погледи, тук таме и крясъци. За толкова ходения там аз кофти катастрофа не видях (дано и не видя), имаше леки чуквания по броните ако на някой спирачките не са били достатъчно ефективни, но дори това като брой чуквания на брой коли си е нищожно в сравнение с тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: danvan16   
Дата:   14-08-10 09:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Todd   
Дата:   14-08-10 09:43

Автор: ogimag
Дата: 13-08-10 21:48

Язък, че всички имат ГСМ`и с камери. Да го снима някой и да го качи в тубата. И да го покажат и на полицаите.


В България заснетото с камера не се признава за доказателство в съда !!!

[smilie19]

Но ако не можеш се справи с ТРОЛА бива да звъннеш на ченгетата за собствено успокоение .

И човечеца както е бил военен ако е имал и един "Макаров" - прекрасно !!!

Точно същият случай имаше тук до мен - бивш военен с жигула и трол с Х6 -ца .

Но човека излезе коравак - изкара макаревича и трола ходи бял като платно до джипа на заден ход и на заден безследно изчезна ....

Така че номерата им вървят там дето може ...

И друго ми е трудно да проумея как 20 човека гледат как трола се прай на голям срещу човечеца а те си траят .... или си тръгват !!!

Ето от там започват нещата - някой друг да ни свърши работата ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: tnt   
Дата:   14-08-10 10:18

какви телефони, какви 5 леа!? Призови силите на логрус и плясни едно лайно в мутрата на кифлата!

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: PeterPAN   
Дата:   14-08-10 14:39





Публикацията е редактирана (14-08-10 15:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: truly   
Дата:   17-08-10 14:34

Имал съм подобни случаи. Спирам и не мърдам. Не смятам, че подобни тарикатщини трябва да бъдат толерирани. Не ме интересува никой. Ако стане проблем си имам начин да се оправям. Само веднъж отстъпих и след това съжалих, защото точно тогава трябваше да не мърдам въобще. Става въпрос за дипломатически автомобил на унгарското посолство, вероятно със самия посланик вътре (жена?). Почти сигурно е, че шофьорът беше българин. Реших, че ще избегна скандала предвид ранга на пътника, макар доста да ми се искаше да отида да попитам дали в Унгария постъпват така?

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: danvan16   
Дата:   17-08-10 14:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: netLady   
Дата:   17-08-10 15:14

E, що трябваше да й понесеш пълната истерия?

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: promis   
Дата:   17-08-10 15:19

Хаха, Данван, само така. Тук на нашата еднопосочна улица онзи ден една мацка с бяла Х6-ца беше влезнала в насрещното, излезнала от колата и си говореше с друга жена на тротоара. Образува се колона срещу нея, свирят, тя си довърши разговора и без нищо да казва се качи и върна на заден [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: Императорът.   
Дата:   17-08-10 15:23

Аз мисля - щатът на полицията да се увеличи двойно - но на мястото на всеки ушев, било уличен, било канцеларски, да се тури по едно чучуло. Същата работа ще върши, но няма да иска заплата.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: boink   
Дата:   17-08-10 15:24

в тази жега девойките са пренапрегнати от кокаина (или липсата му)[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   17-08-10 15:57

Автор: Императорът.
Дата: 17-08-10 15:23

Аз мисля - щатът на полицията да се увеличи двойно - но на мястото на всеки ушев, било уличен, било канцеларски, да се тури по едно чучуло. Същата работа ще върши, но няма да иска заплата.
--------------------------------------------------------------------
[smile] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: мара   
Дата:   17-08-10 16:00

днеска импето е моят човек [smilie5]
данване, а кво, кажи ми са виновни всичко живущи наоколо, че да слушат клаксоните? щото аз кат чуя клаксон и не ставам особено мила. и хич не ме е еня кой е в дъното на историята. един телефон на 166 с номера й и обявяваш, че те заплашва.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: livinginchaos   
Дата:   17-08-10 18:38

Лошото е, че понякога полицаите са по-лоши от тия дето те заплат. Но това е друг въпрос. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интересна случка
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-10 11:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.