Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Статистика: Коя професия как "убива"
Автор: snoopoff   
Дата:   30-10-09 15:57

Работата освен че облагородява, може да е опасна за здравето - ако сте на грешната работа.

Факт е например, че мъжете фризьори много по-често от почти всички представители на други професии умират от СПИН.

Статистика, получена в процеса на мащабно британско изследване, показва по какъв начин определени професии "убиват".

Екип, ръководен от проф. Дейвид Когон от Университета в Саутхамптън, е анализирал данни от над 40 хил. смъртни акта, издадени през 90-те години.

Изследването обаче бе публикувано с предупреждение, че тези резултати са чисто статистически и хората не бива да търсят задължителна причинно-следствена връзка между професията на даден човек и причината за смъртта му.

Рискът от СПИН за мъжете фризьори, например, не е свързан просто с "рязането на коса", тъй като според статистиката сред жените със същата професия много по-рядко от останалите хора има смъртни случаи заради тази болест.

Сред останалите по-застрашени от СПИН професии са също журналистите, различните видове творци, шивачите, дизайнерите и медицинските сестри.

Хората, които се занимават с творчество, както и хората в някои сектори на строителния бизнес са и сред най-склонните да си отидат заради злоупотреба с наркотици.

Според статистиката при работещите в строителството има огромен шанс да... бъдат убити. Същото се отнася и за персонала в баровете, но там поне логиката е по-ясна, тъй като те работят сред хора, които пият.

От друга страна кръчмари, бармани, готвачи (особено мъже) статистически са по-склонни да намерят смъртта си заради проблеми с чашката или да бъдат натровени от напитка.

Една от мистериите в резултатите е необичайно високият процент на смъртност от рак на лимфните възли сред учителите и университетските преподаватели.

Редица сериозни изследвания се опитват да разберат дали има нещо в класната стая, което "тихо ги убива", но засега не са го намерили.

Един по-наблюдателен статистик обаче забелязал, че сред същата професионална група се наблюдава много нисък процент на смъртност от рак на белия дроб или сърдечен удар.

Лекари, медицински сестри, парамедици и ветеринари са много по-склонни към самоубийство. Работата е там, че когато здравните работници изпаднат до положение да посегнат на живота си, те имат "ноу-хау" как да го направят успешно, както и необходимия инструментариум.

Ако сте килимар, шлосер, водопроводчик, електротехник или газов техник, рискът да починете от болест, провокирана от азбестa, е над средния.

Миньорите от въглищните мини най-често си отиват от пневмокониоза (отлагане на големи количества прах или прахови частици в белите дробове).

Ако обаче сте миньор в мраморна мина или работите в каменоломна, е много по-вероятно да умрете от силикоза (причинявана от вдишване на прах от кварц и отлагането му в белите дробове).

Според статистиката обаче засега най-опасната дейност в рамките на работните задължения е шофирането. По време на покрития от изследването период около 130 мъже и пет жени са загивали всяка година при трудови злополуки, над 50 от които - пътни инциденти.

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2541271

[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-10-09 15:59

Фотографите ги болят краката.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   30-10-09 16:00

Хората, които се занимават с творчество, както и хората в някои сектори на строителния бизнес са и сред най-склонните да си отидат заради злоупотреба с наркотици.


[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 16:02

snoopoff
Дата: 30-10-09 15:57

Работата освен че облагородява, може да е опасна за здравето - ако сте на грешната работа.

Факт е например, че мъжете фризьори много по-често от почти всички представители на други професии умират от СПИН.



ми сигур повечето са геюве и затуй [smilie8] [smilie5] [smilie5] а сред лекарите със сигурност алкохолизмът и депресията ги има много [smilie8] [smilie8] щото тази работа скапва [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   30-10-09 16:12

Факт е например, че мъжете фризьори много по-често от почти всички представители на други професии умират от СПИН.

Щото са педали за това ...майната им .Да мрат !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-09 16:15

A от мързел не може ли да си отидеш също [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cocoon   
Дата:   30-10-09 16:15

todd, майната ти и на теб..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   30-10-09 16:18

ВСИЧКИ ПЕДЕРАСТИ - НА САТУРН !!! https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0029.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0029.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/rifle.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   30-10-09 16:20

Автор: cocoon
Дата: 30-10-09 16:15

todd, майната ти и на теб..


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Да не си ... .... фризьор ??????

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   30-10-09 16:25

тая тема ще стане малко като "Гледаш ли рибки? Не. Значи си педерас"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   30-10-09 16:43

ми аз не гледам, значи съм[smilie10]
Е поне вече съм наясно със себе си[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   30-10-09 16:51

Абе на кой му пука какви рибки ти влизат и ти излизат вкъщи - прави си кефа и това е. [beer] [shtrak] [beer]

Проблемите почват, когато разни freak тръгнат да маршируват по улиците, да искат да се "женят", да си осиновяват деца или да обясняват на децата в училище как да бъдат "толерантни" - само бой ги оправя такива, ама много бой!

Нашия Кокон тука и той барабар Петко с мъжете (дали пък не е по-толерантно да напиша - Барабар Петко с амазонките???) - намерил кого да защитава. По-добре да не пробва, щото силите са много неравни и дълго няма да издържи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   30-10-09 19:14

е, по-голяма кретения може да измисли само по-голям кретен. ма няма да е лесно[cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dtv   
Дата:   30-10-09 19:21

Сред останалите по-застрашени от СПИН професии са също журналистите, различните видове творци, шивачите, дизайнерите и медицинските сестри.

Хората, които се занимават с творчество, както и хората в някои сектори на строителния бизнес са и сред най-склонните да си отидат заради злоупотреба с наркотици.

Според статистиката при работещите в строителството има огромен шанс да... бъдат убити.


баси перспективите...[smilie18] [smilie18] [smilie18] кое от трите да си избера [smilie8] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   30-10-09 19:35

Чел съм статистика според която мъжете,които играят балет, рано или късно минават на другия тротоар...работата с жени изглежда провокира някакви гени,които не биха се възбудили,ако компанията е мъжка...пък може и до индивид да е,знам ли...не съм играл балет...[smilie25]

Това, като паралел с фризьорите,де...[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   30-10-09 19:43

а къде забравят хирурзите- от сферата на здравеопазването те са най- застрашени

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   30-10-09 19:55

хирурзите трябва често да ходят на психолог..някой направо са за психиатър!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   30-10-09 20:06

elrisha тва пък що

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   30-10-09 21:06

Повечето фризьори наистина са обратни.
Моделиерите - също.

Вината е в хубавите жени.

Има опасност и за фотографите, разбира се.
[shtrak]

Така е - който само гледа, е застрашен да се задоволява със себеподобни...

Не винете Тодър за проблема им.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Bumerang   
Дата:   31-10-09 13:56

"Докторе аз съм гей.
Да не си артист, художник ,фризьор..?
Не стъругар съм.
А не -ти си жив педераст"[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   31-10-09 14:04

да не говорим, че е фраш с други професии, освен горепосочените [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nastradin2   
Дата:   31-10-09 14:07

Всяка професия убива по нещо от теб. И в пряк и в преносен смисъл...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   31-10-09 14:10

библиотекар била най-безопасната професия, вероятността за босилека била 1 към 200 000

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 14:10

nastradin2
Дата: 31-10-09 14:07

Всяка професия убива по нещо от теб. И в пряк и в преносен смисъл...


абцолютно така е [smilie8] [smilie5] но може и да стимулира нещо убаво пък понякога [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nastradin2   
Дата:   31-10-09 14:12

Миго[smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   31-10-09 14:27

И много от футболистките са обратни! Това е известен факт. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 14:28

къде пише, че са обратни бе [ezik] [ezik] [ezik] съвсем нормлани са си [smilie5] [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-10/tbis4157.JPG
http://www.bestiphonewallpapers.com/bulkupload/081115/Babes/SoccerGirls.jpg

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   31-10-09 14:29

а реферите на 100%[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 14:49

ааа, реферите сигурно [smilie18] [smilie18] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   31-10-09 18:09

Ей за този отбор от снимката на Амиго веднага ставам футболист( ЕХ КАКВИ ТРЕНИРОВКИ ЩЕ БЪДАТ)[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   31-10-09 18:11

Като централен нападател ще съм- ще вкарвам нон стоп [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 18:12

atrifonov
Дата: 31-10-09 18:09

Ей за този отбор от снимката на Амиго веднага ставам футболист( ЕХ КАКВИ ТРЕНИРОВКИ ЩЕ БЪДАТ


[smilie3] [smilie5] [smilie5]
ама и тези не са никак зле [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   31-10-09 18:15

мммммм да работата е ясна- още утре се записвам да тренирам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 18:21

абе по-добре да си им тренер на тез мацита [smilie3] [smilie5] [smilie5] е, по-рискова работа от тая трудно ще се намери [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   31-10-09 18:25

и после футболистите получавали инфаркт- еми напълно възможно е

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   31-10-09 21:21

ALBIREO [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   31-10-09 21:35

Професия "женен" е доста опасна... [smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   31-10-09 22:24

е, аз женен поне никога не съм била. ма съм художничка. дали да не стана един педерас...т

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.