Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: cicomanco   
Дата:   10-03-09 13:44

Какво е "кофти секс"????[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: slivenski   
Дата:   10-03-09 13:47

И политическата изява, и икономическата инициатива се крепят на личния морал преди всичко. Точно това липсва твърде често по нашенско… [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: falcon   
Дата:   10-03-09 13:47

национален идеал трябва да ни е по-малко да говорим и повече да вършим...това ако спазвахме всичко щеше да е наред[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: cicomanco   
Дата:   10-03-09 13:49

...ъъъ...аз за секса питам....



Публикацията е редактирана (10-03-09 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: djogata   
Дата:   10-03-09 13:52

СливенскиЙ, като гледам си оптимистиЙ, щом смяташ, че мирише само на пръднало, а не на насрано на места [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: Lalinda   
Дата:   10-03-09 13:57

falcon,

Откакто от три-четири години насам събирам боклуците, никой не се е навел да ми помогне, въпреки че МНОЗИНА СПИРАТ ДА МЕ ПИТАТ ДАЛИ СЪМ ЧУЖДЕНКА, КАКВО СЪБИРАМ И ДОРИ КОЛКО МИ ПЛАЩАТ.

Национален идеал е и да седиш насред насраното, предполагам...

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: юнга   
Дата:   10-03-09 13:58

Автор: ChiTsuJo
Дата: 10-03-09 13:31

IvoZafirov, ама като съм била с иностранци в БГ все аз трябва да им обяснявам, менютата на повечето места не са преведени дори на английски език, аз не мога да обяснявам чак толкова добре за хранителни продукти, особено пък има места, където менюто е особено богато и има и манджи, които и аз не съм яла, а и далеч не на всичко пише какво се съдържа. В такива моменти сервитьорите ме гледат мен, а после ако има недоволни пак мен [smilie18] [smilie18] [smilie18]



А толкова е лесно. Казваш "Шкембъл бай чор" докато и им пълниш купичката с чесън и лют пипер и готово.
Е след това бягат и не искат да те погледнат със седмици, ама какво ти пука.

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: stzz   
Дата:   10-03-09 14:20

Това нещо подобно на "американската мечта" ли е?
Амиии, в някои държави предпочитат да навиват пружинките, докато в България да ги развиват-въпрос на стратегия.
[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: Lalinda   
Дата:   10-03-09 15:34

Шкембе чорбата я има в повечето европейски национални кухни.

Чета сега една шотландска книга, и в нея се споменават и шкембета, и сърца със стърчащи от тях вени и артерии, че и овчарски пай...

И на френски, и на английски шкембе е tripe.

Дори баските нагъват шкембе, пробвала съм шкембе на керемида! Приготвят и наденици с боб! Баските, които съм водила тук на шкембе, много го харесват, че си слагаха и повече лют пипер и от нас!
[smilie24]

Наздраве.

Е, имахме известен проблем при Яфата, където уж заекът в стомна бил див (според менюто на английски и келнера), та специално викахме готвача да обясни див ли е или питомен - келнерът твърдеше, че бил див, но на баска не му се вярваше! Оказа се, разбира се, че е питомен!
[smilie24]
Пробвайте, не е зле.

А гъмза се е продавала едно време и в парижките бутици за вино, питайте, въпреки че у нас не се води за висококачествено вино... Не е нужно да превеждаш какво е гъмза![smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Националните идеали - кои са?
Автор: djogata   
Дата:   10-03-09 15:40

Лалинда, ако баските, които си водила в БГ, не са били председатели на дружества, генерални секретари на организации, президенти на фирми, или поне неофициални ръководители от баската сепаратистка организация ЕТА, изводите ти не се броят [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.