Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-12-08 18:10

Нямам идея , сетих се , че преди време една жена лепеше бележки по колите. Потърсих из нета и ми излезе това. Но едва ли има ефект. Човекът ще си махне стикера, ще го смачка, ще го пусне на земята (няма да се сети да търси кошче) и ще... забрави. Не одобрявам дрсакането на колите , но по ми са мили децата и наскоро усетих какво е да караш offroad с детска количка. Докато не го преживеете няма да разберете защо тази жена е стигнала до там.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 18:10

И като стана дума за мутрите да ви кажа, че на 1 неправилно спрял направо му запалиха мерцедеса от блока.Така че ..............[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   09-12-08 18:10

не знам какво сте писали нагоре,ама и на мен много пъти ми е идвало да си извадя ключовете и да действам така, ама все нещо ме възпира. сигурно доброто ми възпитание[smilie11] иначе ако някой обича да драска коли, ще ми направи услуга ако намине покрай реното на комшията [smilie18] Мноо е хубаво- новичко такова, лагунка... Гарантирам,че собственикът е тъпанар [smilie5][beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 18:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: джъмбо   
Дата:   09-12-08 18:13

има подходящи стикери.... на десетки алки парченца са... отлепянето им отнема минимум час [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nabis   
Дата:   09-12-08 18:13

доста е зле тази жена....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:14

Автор: KGR
Дата: 09-12-08 18:12

Абе аз съм ЗА идеята за стикерите, ама да се отлепят трудно и да се слагат точно на предното стъкло да пречи на погледа на водача!!
---------------------

И като пречи на погледа на водача, водачът може да блъсне невинен човек или този, който го е залепил преди малко... Добра идея, няма що... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: n1x0n   
Дата:   09-12-08 18:15

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

slivenski, като си коректен шофьор и не паркираш кофти - какво точно те притеснява?!

Щото като гледам как се пениш на всеки 3 мнения в темата - почват някакви съмнения да се зараждат у мен, че не си изряден в пракирането и се чувстваш застрашен [smilie5]

Много обичам разни хора да ми обясняват как само държавата може да ги наказва за неща, за които са пределно наясно, че държавата НЯМА нито парите, нито служителите, нито законовата база, че да ги накаже редовно и ефективно.

Ми аре slivenski да оставим държавата да накаже тия майки за драскането по колите - що трябва да спорим тука?!
Ама се пениш, щото си наясно, че няма нито как да ги спре, нито пък ще ги накаже.

Не че съм привърженик на насилието, саморазправата и вандализма, но беззаконието в тази държава не оставя друга възможност на много хора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 18:15

като бележките в бизнеспарка дето ги имаше преди няколко години. Сега не знам дали още ги има. Лепяха по стъклата и после много кофти падаше. Хванаха му цаката и на това де и си ходиха с раредителче и пак си спираха неправилно:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:18

Никсъне не си прав за 3 неща:
1. Държавата има пари даже и бюджетен излишък!
2. Служителите всяка година по държавнитер учреждения се увеличават и се създават нови такива!
3. Закон за движението по пътищата, ама хубав си имаме, ама никой не спазва!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:18

n1x0n, винаги паркирам правилно. това ще кажа и повече няма да ти обръщам внимание. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:19

Сливенски, наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:28

Всъщност, и аз ще си организирам протест - утре ще си паркирам колата напреко на тротоара пред офиса и ще чакам някой кретен да я одере... После ще го пукна от бой... И така всеки ден... [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:30

Стига де! Чудо голямо. Ще ти донеса от лепенките, ако идваш на сбирка да тЪ омилостивя [smilie5] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 18:30

Сливенски, ела си паркирай колата пред нас, пък после ме спукай от бой [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 18:33

А веднъж, понеже един кретен с малка пишка, но нова кола, беше препречил целия тротоар, се качих и преминах през колото му.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:33

exo99, не мога пред вас. на работа съм. [ezik] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:33

Нагледно [smilie2] [smilie8]
Одери тази де, ехо! Ама само я снимаш [smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-12/wjhv4136.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/156/2_1163439877.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 18:34

Тук - там хлътна, щото съм 110 кила.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:34

[smilie21]



Публикацията е редактирана (09-12-08 18:48)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 18:37

Тази няма да я одера, щото в беззаконната ни държава мутрата с тази кола може и да ме гръмне.
Освен това никъде не съм казал, че аз дера колите.
Казвам, че когато съответните органи не си вършат работата, тогава тръгва саморазправата.
Странно ми е , че вместо да осъдите простаците, които не се съобразяват с нищо, взехте да плюете по жената, която в безсилието си прави разни крайни нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: exo99   
Дата:   09-12-08 18:39

Сливенски, нещо лични нападки гледам.
Ела да видиш на живо дали получавам ерекция.
Деба и глупака.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: SLR   
Дата:   09-12-08 18:39

Мара, кемперът ви да не е един стар мерцедес???

Иначе аз не пускам стружки, но ако малко ме затруднява да мина му лепвам сочна храчка на страничния джам, а ако е паркирал съвсем нагло му кърта огледалото с лек шут.

Аз не ходя по шосето, и не искам и колите да ми паркират по тротоара!


......иначе по елегантния начин е, да запълните фугите на вратите на наглия шофьор с монтажна пяна......ама това трябва да се използва само като крайна мярка[smilie5]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:42

Ехо, искаш да кажеш, че си сеирджия ли само? [smilie11] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:47

exo99, съжалявам, че те обидих. извинявай.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.