Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:30

"Автор: Chitsujo
Дата: 09-12-08 16:21

Няма право. Това, че всички са простаци, варвари и говеда не означава, че и ние трябва да сме като тях..."

права си затова ние не сме. но тя е и аз не мисля да я съдя[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 16:30

Така е Сливенски, но явно само това дава резултат [smilie21]

Пък и аз защо съм длъжен да им търпя простотиите?
Ай ем сори дет се вика.

И ако питаш мен не стружка, а паве в предния джам е по добре. Да се научи.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:31

паве-в-преден-джам.ком

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 16:31

Това започне ли, няма да спре... Анархията се развива с квантови скокове... Днес някой надрал кола, утре друг ще сцепи тиквата на някой, защото му е спрял на заплютото място за паркиране... После трети ще гръмне комшията си, защото си е оставил боклука до входната врата, за да го изхвърли на излизане... Оп... Това последното вече се случи... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: geezer   
Дата:   09-12-08 16:33

къв беше оня български филм ,, дет някой надраска нещо по една кола ... фигурираше думата "подлец" [smilie5] ,,ако не бъркам филмите))


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:33

slivenski, но анархията не почва от това, че тя пуска сружки, а от това, че колите спират където им падне. Едно потъпкване на законите, какъвто е този за движение по пътищата е довело до нейното "дребно хулиганство". Така че за да се овладее цитуацията трябва да се реши проблема в дълбочина....

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 16:34

Беззаконието не може да бъде преборено с беззаконие. Точка. Категорично съм тази жена да бъде съдена по надлежния ред. [smilie23] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Георги   
Дата:   09-12-08 16:35

само така [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:36

е нали знаете, че не могат да я осъдят. Не може да се издаде присъда на база самопризнания, а доказателства не могат да се намерят, така че, на нея нищо не могат да направят, това е ясно. Но виж за колите, който спират навсякъде..., за това вече може да се направи много...!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 16:36

Хахахах Ежкоооо

[beer] [beer] [beer]

Кога ще пием бири с тебе? [smile]


Сливенски, арогантния селянин (не визирам произхода, а възпитанието и държането) от учтиви молби не разбира. За него в света не съществува друго освен собственият му г.з. Този човек разбира единствено от груби похвати. Така, че аз лично съм за принципа "каквото повикало, такова се обадило"

А за съжаление в нашата любима столица е пълно с такива типове, но самото общество може да ги превъзпита и се надявам постепенно на българина да му дойде акъла в главата, че освен г.за му има и още други неща, които го заобикалят

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-12-08 16:36

geezer - Маневри на 5 етаж се казва филма

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: analgina   
Дата:   09-12-08 16:37

Ходил съм в няколко европейски столици. Имат си едни симпатични колчета по бордюрите. Изглеждаше като да вършат работа.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tonevjr   
Дата:   09-12-08 16:38

Преди време отиваме с един много добър приятел на Кино....Чакаме на булеварда на светофара...Светва червено за колити и ние бавно излизаме на пътя.Едни кретени с джип обаче решават,че могат да минат на червено при което за малко не минават през нас...връщаме се крачки назад,при което ТЪПАЦИТЕ на булеварда дават назаг и се качват да паркират на тротоара и пак за малко не ни отнасят![smilie22]
При което отнасят нечовешката псувня от наша страна,обръщаме се и си продължаваме и ги псуваме на ум!След 2 мин двете мутри ни настигат и започнаха да ни бутат и удрят!Какви сме били келеши и сме ги били псували...приятелят ми имаше ебаси синината на гърба!
Отидохме до нас да се освестим...после записахме номера на джип и директно на съд...след като там приключихме,същият мой приятел вижда в центъра до даскалото си въпросните отново със джипа...чудно колко ли им е струвала боята на колата,като цялата е била в следи от ключове после![smilie22] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: geezer   
Дата:   09-12-08 16:39

и то кой не може да минава - инвалиди,,пенсионери и майки с колички [ezik] [ezik] [ezik]
един приятел минал през едно Ламборджини,,че му се видяло ниско е бил гонен няколко пресечки,,спасил се де))))


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:39

KGR ти какво попита!!! Можеше да кажеш направо "Полицай виждали ли сте?", а ние за другото щяхме да се сетим:)))

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 16:40

Никой, включително и тази жена, няма правото да се саморазправя в тази нещастна държавица... Това нейното е хулиганство и саморазправа... [smilie23]

Дано не я хванат лоши хора, докато върши тези свои деяния... дано... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 16:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 16:41

Дано не я хванат верно...! Само за това си прав:)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 16:42

аз паркирам по тротоарите. щот няма къде иначе. НО ПАРКИРАМ ТАКА, ЧЕ ДА МИНЕ ЧОВЕК, А И МАЙКА С КОЛИЧКА! и всеки, съвсем очевидно, може да го направи! затва кат видя колица, дет е спряна така, че да те кара да обикаляш кат луд( че и с по едно чаве у всяка ръка)-вадя най-острия ключ! ма често звъня и на 166. не, че нещо става, ма поне пробвам, да не губя тренинг в опитите си да правя гражданско общество[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.