Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tnt   
Дата:   10-12-08 13:03

300

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 13:05

Обратимо е сигурно. Обществото ни е дълбоко болно... Това е ясно. Много време ще отнеме... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: fundamental   
Дата:   10-12-08 13:24

Един пресен случай....[smilie5]
Та маневрирам си аз из каубойските улички, на иначе най скъпия Бургаски квартал Лазур /реално улици в този квартал НЯМА/, потя си се, минавам на косъм измежду паркиралите и от двете страни коли /ежедневие/, внимавам да не пукна картер /както мой приятел направи скоро/ от голямата денивилация из "улиците ни", тъкмо ми стана широчко около врата, излязох на широко един вид [smilie10] и гледам насреща ми, паркирана ТОЧНО на средата на улицата кола на аварийни, без шофьор зад волана [smilie8], при което изчаках няколко секунди и започнах да подсвирквам подсещащо./нужно е да се отбележи, че въпросната кола, можеше съвсем спокойно да си паркира в нейната си лента /въобжаема ест./ но уви./. След около две минути от нищото изкочи един женски булдог, гледаше ме все едно найстина улицата е нейна и кой по дяволите съм аз, че да минавам оттам.[smilie10] [smilie10]. Та качи се въпросната, видимо ядосана, малко назад, после и напред, прибра се малко и разминавайки я, виждам следния надпис/между предния ляв калник и предна лява врата/ - ТЪПОООО /с няколко О'та/ издълбан с ключ или нещо от сорта. Около 15 на 40 см. красота [smilie5] [smilie18] [smilie18] Доста се посмях после.

Иначе по темата ... Иво Зафиров [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: shotlandetsawildlife   
Дата:   10-12-08 13:26

pодкрепям жената [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 13:33

tnt написа:

> Орле, глей си там мото съборите [ezik] [ezik] [ezik]

Ше ти прата рокерите!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   10-12-08 13:34

fundamental, именно за такива кретен(к)и споменах и аз по-горе [smilie8] затова понякога ми се иска да имам БТР [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: access   
Дата:   10-12-08 13:40

Да, всичко опира до съзнание. И то е това, което липсва на хора, които паркират там, където би трябвало да се ходи, за да не ходиш по платното, където се движат коли. Липсата му може да се забележи и в останалата част от поведението на водачите на МПС - когато на (да кажем) млада мацка и изгасне колата на улицата за секунди я заливат клаксоните, ругаене и псуване от оставалите шофьори (наричащи се иначе колеги), същото е когато голфчета препречват пътя на скъпи коли и т.н..
Докато не започне е да вижда проява на съзнание, няма как да се случи нещо различно от паркиране на пешеходните части от улицата, така че да не може да се ползва тротоара и респективно идват и акциите срещу колата (лепенки, драскане, вдигане с паяк, викане на полиция, пукане на гуми и подобни).


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 13:44

Сега се сещам... Защото по-горе казах, че винаги паркирам правилно... Но веднъж по невнимание бях спрял на изхода на един паркинг... По-точно, аз бях спрял на платното, успоредно на тротоара, но на място, което живущите в близкия блок използваха за вход към детска площадка, превърната в паркинг... [smilie21]

Та, не съм обърнал внимание и съм спрял там... И като се върнах след два часа, намерих опаковка от шоколад Милка под чистачката си... [smilie18]

Доста се посмях и наум благодарих на човека за проявеното чувство зо хумор. Той явно е преценил, че някоя тъпа крава не е видяла и е спряла там... Но не е проявил вандализъм, какъвто е можел... [smilie21]

Та, всичко е до характер и до възпитание. Иначе оправдания за действията си простакът винаги ще намери... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nrk   
Дата:   10-12-08 13:47

Това с пирона ми се струва доста крайно, но я разбирам жената.

Тази година за няколко месеца ми се наложи да тикам инвалидна количка, щото един ммммм индивид решил, че това пешеходните пътеки не го касаят. Та такова едно преживяване променя доста гледната точка. Лесно е да говориш за закони и толерантност, доста по-трудно е да смъкнеш инвалидната количка на платното, за да заобиколиш колата на някой малоумник и да я качиш отново на тротоара.

На втората седмица взех да си нося сапунерката, а на третата си купих и перманентен маркер. Хапаратчето го ползвах да правя клипче всеки път като чакахме на светофар, щото видях, че минаващите на червено се изнервят като видят, че някой ги снима.
Маркерът пък беше за хубавците де паркират тъй, че да не може да мине количката - обикновено им оставях хууубав надпис на предното стъкло и по бронята.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 13:49

nrk, хубавия надпис на предното стъкло трябва да го правиш огледален, та да се чете като се кара...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 14:00

Автор: E.StaneV
Дата: 09-12-08 23:25

Аз редовно стъпвам върху брониите и обръщам огледалата на келешите
Ако някой случайно има нещо на против, ще го запозная с 9мм ми
-----------------------------

А това писание е чудесен пример за всичко, за което говорим.

Той спира на тротоара - ти вадиш пирон. Ти вадиш пирон - той вади гаечен ключ. Той вади гаечен ключ - ти вадиш пистолет. Ти вадиш пистолет - той вади Калашник... И накрая почвате да се стреляте като диваци... [smilie21] [smilie21]

Сещам се навремето в Щатите един застреля дете, защото го напръскало с воден пистолет. Побеснял и извадил оръжието си, а детето го молело "Хайде де, това е само вода". "Мразя да ходя мокър", казал оня и го застрелял като псе.

Та внимавайте като дерете на каква луда лимонка ще попаднете... Злото винаги е двупосочно... [smilie21]



Публикацията е редактирана (10-12-08 14:01)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   10-12-08 14:07

[smilie18] [smilie18] американският случай ме изкефи [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   10-12-08 14:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 14:11

Уви, Амиго, не е никак смешно, защото някой от любителите на автографити може да сподели подобна съдба един ден... Което ще е много лошо... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: n1x0n   
Дата:   10-12-08 14:18

дали верно ще се стигне до реалното "прегазя някалко пъти за по-сигурно и да глдам в огледалото за задно виждане как агонизира в собствената си кръв," при елементарните и принципно дистанцирани чов. взаимоотношения в ежедневието

Нормално е да се стигне, въпрос на време е, при това състояние на държавата. Вика му се "ескалация на напрежението".
1. Пешо паркира криво щото няма къде да спре, пък и знае че няма да го глобят.
2. Пенка му дере колата, щото няма как да мине с количката и трябва да рискува да я блъсне някой на пътя.
3. Пешо, чийто живот и без това е нервен - вижда сценката, слиза и удря един шамар на Пенка.
4. Гошо, мъжът на Пенка, бидейки уведомен по телефона за събитието, долита и чупи главата на Пешо.
5. Възмутени граждани се пробват да спрат боя, понеже са изнервени - започват да се подават шамари в грешни посоки и става масово меле.
6. Ченгета идват да разтървават побоя, но се оказват въвлечени в него, щото "аха, ето ви и вас, корумпирани, нагли гадини!"
7. Гръмва пищов и Пенка пада с пробита глава.

От там нататък, в точки 8 и 9 се говори за масови безредици, палежи, насилие и "най-добре е танковете да дойдат"...


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 14:21

Агресията не ми е в кръвта. Първият ми начин на действие винаги е любезен и добронамерен, но той не винаги действа та понякога дори и кротките хора са принудени да ползват крути мерки.


Иначе и аз да обобщя - мисля, че дори със Сливенски съм съгласен, че това не е хубава постъпйка и би било по-добре да се ползва законния метод, но щом се налага и както каза Никсъна държавата не си върши работата е тогава съм склонен на подобен тип саморазправа.

Все пак избора е сигурността на пешеходеца (майка, деца, възрастни хора) или егото на някой тъпанар (съответно таралясника му)

Аз вече казах кое е моят избор

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 14:24

Автор: IvoZafirov
Дата: 10-12-08 14:21

... понякога дори и кротките хора са принудени да ползват крути мерки.


Иначе и аз да обобщя - мисля, че дори със Сливенски съм съгласен...

---------------------------------------

Халлелуя... Блажени кротките, защото те ще наследят земята... [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 14:27

[smilie5] Абе ти все пак имай предвид как спираш [smilie3]

[smilie18]


[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 14:31

Автор: IvoZafirov
Дата: 10-12-08 14:27

Абе ти все пак имай предвид как спираш

------------------------------------------

Аз вече казах. Винаги спирам правилно. Ако спра на тротоар, което рядко ми се случва, винаги гледам да има място за детска количка или просто не спирам там. Винаги си прибирам огледалата, за да не пречат на пешеходците. И аз паркирал - и те минават...

Какво лошо има в това... [smilie8] [smilie21]



Публикацията е редактирана (10-12-08 14:32)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 14:37


Браво
Само не разбрах защо трябваше да се пениш толкоз много като казваш, че винаги спазваш правилата?

Тук говорехме за идиотите дето изобщо не ги е.. дали пречат или не.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 14:41

Автор: IvoZafirov
Дата: 10-12-08 14:37


Браво
Само не разбрах защо трябваше да се пениш толкоз много като казваш, че винаги спазваш правилата?
----------------------------

Защото въпросът е принципен. [smilie21]

Не знам какво определяш като "пенене". Тази дума не отговаря на състоянието ми. Аз съм съвсем спокоен и нормален човек... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 14:47

Мисля, че повечето изказали се в темата, с малки изключения, защитаваха принципен въпрос [smile]

Е айде сега. Ако се върнеш малко по-нагоре ще видиш, че по едно време се беше поразпенил - имаше там нещо за стрелби, пистолети и т.н.

Както и да е

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 15:02

ОГИИИИИИИИИИИН

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 15:05

ТЕПАЙ ПРАСЕТАТАААААААААААААААА



[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 15:09

И ГОВЕДАААААААААААААААААААААА

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.